Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

A videójátékos topikban került szóba, hogy az Old Republic érát miben lenne érdemes vagy miben fogják majd indítani.

Szerintem egy éra nyitódarabjának főleg annak, ami annyira nyitott, mint a Régi Köztársaság, mindenképp valami nagyszabásúnak kell lennie, hogy letegye az alapokat, erre szvsz. minimum egy gigaköltségvetésű élőszereplős sorozat kell, amiben a látvány is kolosszális, de igazából a mozifilm a tökéletes. Most, hogy már olvastam 4-5 első fázisú THR könyvet illetve jó néhány képregényt is, azt kell mondjam szerény véleményem szerint szépen felépítették a korszak azon szegmensét amikor a Nihillel való hadakozás történt. A különböző könyvek kapcsolódnak, bizonyos szereplők több műben is tiszteletüket teszik stb. ha egy ilyet fel tudnának építeni, mozgóképes produktumokon keresztül a Régi Köztársaság-i érában akkor szerintem az lehetne az új aranykor az SW háza táján.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye a THR olvasmányos projekt, ki tudja talán nem merték egyből mozgóképen kipróbálni az ilyesfajta történet mesélést. Vagy arra gondolsz, hogy A TOR érát is elkezdhették volna könyvekben? Az meg szerintem pazarlás lett volna, mert ha a fő eseményeket könyvekben kezdik el akkor mi marad a mozgóképre, meg ha marad is, akkor a csak mozgóképet fogyasztó átlag nézőnek nem lesz valami kerek. Ha meg csak sidestorykkal kezdenek az szerintem nem lenne nyereséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra gondolok, hogy eleve miért nem ahhoz nyúltak? Szerintem ott nagyobb impulzusra van szükség az írott tartalomnál, de még egy videójátéknál is. A HR a vérfanoknak szól, nem hinném, hogy rajtunk kívül bárki képbe lenne ezzel a korszakkal (még SAGAViktor sincs nagyon otthon ebben a témában, ami mindent elmond).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Arra gondolok, hogy eleve miért nem ahhoz nyúltak? Szerintem ott nagyobb impulzusra van szükség az írott tartalomnál, de még egy videójátéknál is.

 

Ezzel egyet értek én is.

 

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A HR a vérfanoknak szól, nem hinném, hogy rajtunk kívül bárki képbe lenne ezzel a korszakkal (még SAGAViktor sincs nagyon otthon ebben a témában, ami mindent elmond).

 

Ezzel is. De szerintem maguknak volt egyfajta próbaüzem, képesek-e megvalósítani egy ilyen projektet, könyvekben, képregényekben nem buknak akkorát ha nem jól csinálják, mint mozgóképen, meg nem a közkedvelt érát cseszik szét ha egy újban garázdálkodnak. Aztán most megvannak a tapasztalatok, lehet egyet ugrani a mozgókép felé egy olyan érába amiért csorog a nyála a legtöbb rajongónak.

 

Aztán a franc tudja csak teoretizálok  :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Iqvi írta:

Jaja, ebbe az évadba most úgy érzem beletesznek apait-anyait a készítők, meg a 99-esek története is eljutott egy olyan szakaszba, amit nem lehet cukormázasan, csak ilyen komoly hangvétellel és hozzáállással elmesélni. Kiváncsi vagyok, hogy a befejezés után milyen új animációs sorozatot jelentenek majd be. 

Ezen már egy ideje gondolkodtam (igazából már amióta tudjuk, hogy a 3. évad lesz az utolsó - Celebration - azóta :D), és a következő 4 lehetőségre szűkítettem le a dolgot, ahogy haladunk lejjebb, annál biztosabb számomra a dolog:

 

1. Az új animációs széria valahol az ST körül fog játszódni. Lehet előzmény (van kb. 6 év, ami például a Resistance nem igen mesélt el, nagyon közel kezdett a TFA-hoz), de lehet lyuktömködő is (8-9 közti egy év), vagy elmegyünk a TROS utánra.

Látva, hogy a Lucasfilm jelenleg milyen produkciókat gyárt, egy ilyen sorozatot csak akkor tudnék elképzelni, ha már az Új Jedi Rendes film kijön, vagy esetleg a marketing már a végső stádiumban lehet a filmhez és felvezetőként szeretnének egy ilyet. Mondjuk esetleg egy ilyen sorozattal megünnepelnék az Ébredő Erőt (jövőre lesz egy évtizede hogy kijött a film), de jelenleg egy ilyen projektet tudok a legkevésbé elképzelni, hogy ez lenne a következő nagy animációs sorozat.

 

2. Az új animációs széria valahol Favreau és Filoni projektjei előttre kalauzol el minket és kapunk tkp. egy felvezetést az egész D+-os felhozatalhoz. Ez még kapóra is jönne, elképesztő sikeres a Mandalóri, ha egy új animációs sorozat pár évvel előtte venné fel a fonalat (Gideonnal, fejvadász-céhvel - khm... Din -, akár az egész Ahsoka sorozatnak előzményt csinálhatnak), az tök érdekes lenne.

Viszont itt van egy hátulütő, miszerint nem igen vannak ebben az érában egyelőre olyan alkotások, amik Favreau vagy Filoni nélkül készülnének. A VD-k se nagyon jelentek meg, új tartalmak sincsenek könyv/képregény fronton (ugye még emlékszik valaki egy bizonyos Mandalóri könyvre, amiből végül nem lett semmi?), és nekem van egy sejtésem, hogy addig nem igen fognak mesélni ebben a korszakban, amíg Filoni zárófilmje nem robban be a mozikba. Addig meg szerintem a Marvel fogja elkalauzolni az olvasóit az Endor utáni korszakba és egészen addig fognak ott tevékenykedni, amíg ugye nem jön a film, utána szerintem nekik is szabad pálya lehet majd a Jakku utáni korszak és ezzel az ún. "Mandoverse"-be való bekapcsolódás.

 

3. Az új animációs széria a Köztársaság Fénykorát fogja megjelentetni nekünk. Ezt miért gondolom így? Na nézzük:

- idén érkezik egy Acolyte névre keresztelt élőszereplős sorozat, ami az éra végnapjait meséli el nekünk. A hype farvízén én simán eltudom képzelni, hogy a D23-on (feltételezve, hogy az Acolyte valóban június 5-én érkezik, ebben az esetben július közepére véget is érhez, a D23 pedig augusztus elején lesz) bejelentenek egy animációs sorozatot, amely kapcsolatban lesz majd az élőszereplős sorozattal.

- jövő tavasszal végetér a 3 fázisból álló projekt, már ami a könyvek/képregények/egyéb műveket érinti. Nekem van egy sanda gyanúm, hogy ez az animációs sorozat csak a Celebration után fog jönni, vagyis ezzel azt akarom mondani, hogy mire ez a sorozat jönne, már kész lenne a projekt és a sorozat is kijön idén, vagyis egy animációs sorozattal össze is lehet kötni a kettőt. Bár igaz, vagy egy évszázad lehet a két időszak között, de valamilyen izgalmas projektet be is tehetnek ide.

Igazából a Köztársaság Fénykorán belül bárhova rakhatnak egy ilyen animációs sorozatot (a 2. fázis köré, a nihil konfliktus elé), de most úgy érzem, az Acolyte előzményét kaphatnánk meg egy ilyen sorozattól.

 

4. Az új animációs sorozat a Sötét Időkben fog játszódni, ezzel ez lenne a harmadik ilyen hosszúságú animációs sorozat, amely ebben az érában játszódik. Van egy az éra elején (Bad Batch), van egy az éra végén (Rebels) és lenne egy, ami közöttük játszódna.

A Bad Batch készítőinek nyilatkozataiból nekem az jött le, hogy Ventress sorsát nem itt fogják lezárni (visszahozni 1-2 rész erejéig? jó vicc lenne), hanem már tervben van egy új sorozat, amelyben Ventress vagy főszereplőként fog tetszelegni, vagy lesz egy nagyobb szerepe (de nem lesz főszereplő). És ebben az érában igazából egy dolgot még nem igazán érintettek szerintem az animációs sorozatok: az alvilágot. Ha egy ilyen sorozat erre épül, ezt is kipipálhatják majd. Persze van még egy másik dolog, ami egyelőre csak szűk 2 éve ismert: a Kenobiból és a Jedi: Survivorből ismert "Hidden Path". Egy animációs sorozatban tovább tudnák mesélni ennek az egész szervezetnek a működését, felvezetvén az előbb említett alkotásokat. Mivel tudjuk, hogy Quinlan Vos is kapcsolatban volt az Úttal, ezért simán lehet egy újratalálkozás Ventressel. Ha meg az alvilágra akarnak koncentrálni, akkor jöhetne a Vörös Hajnal. De lehet a kettőt is kombinálni. :D

Jelen esetben ezt tartom a legesélyesebbnek. Aztán majd meglátjuk, hogy mit jelentenek be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ezt a prezentációt küldte ki a Disney a részvényeseknek: https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/1744489/000095015724000366/defa14a.htm

 

Csak átfutottam, nem nagyon esik benne szó konkrétan a Star Warsról, csak itt:

 

image_09.jpg

image_12.jpg

 

Az elsőn az látszik, hogy a Star Warsba fektetett pénzek nagyjából 3-szorosa térült meg, illetve hogy 3 filmet terveznek bemutatni 2026-27-ben.

 

A másodikon pedig a Mandalorian and Grogu 2026-ra van datálva

 

Ha jól láttam konkrét jövőbeli sorozatokról nem esett szó

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Yoda József írta:

Ha jól láttam konkrét jövőbeli sorozatokról nem esett szó

Szerintem nem is véletlen. Amikről tudjuk, hogy a jövőben érkeznek:

- The Acolyte (idén nyáron)

- Skeleton Crew (idén)

- Andor S2 (2025)

- Ahsoka S2 (valamikor)

 

Emellett még az Acolyte 2. évadáról hallani, hogy összeállt az írói bagázs. Emlékszem, hogy még 2023 októberében volt olyan hír, hogy mind az Ahsoka és mind az Acolyte következő évadja terítéken van, az előbbit pedig pár hónapra rá bejelentették. Nem lennék meglepve, ha a D23-on (augusztus eleje) bejelentenék a következő évadját (márha tényleg nagy terveik vannak azzal az érával és sorozattal).

 

Ezen kívül nincs semmi jelenleg, amiről tudomásunk van, hogy készülne. És úgy érzem, hogy a fentebbi sorozatokat szépen el fogják szeparálni egymástól, több hónapnyi teret adva mindegyiknek, így az elkövetkezendő 3 évet letudhatják. Persze tévedhetek, de meglepne, ha az Ahsoka előbb jönne ki, mint a Mando film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vajon melyik lehet a harmadik? :hmm:

Esetleg a Lando? :hmm:

 

Filoni filmje szerintem leghamarabb 2028-ban jön, Mangold kitudja, hogy mit fog még leforgatni a SW filmje előtt (most nem tudom, hogy a DCU-ba tartozó Swamp Thing filmet előbb le akarja-e forgatni, mint a SW filmjét, ha igen, akkor 2027 nehezen jöhet össze majd neki), Shawn Levy az egyedüli továbbá, akiről régebben jöttek hírek, de nála még hivatalos bejelentés sincs. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
4 perccel korábban, ati írta:

Valaki próbálta már időrendben újranézni az egész sagat ep1-9ig az összes sorozattal együtt?

Jelentem, én 2018 júniusában elkezdtem egy kronológiai megtekintést az Ep9-re készülve. Belevettem az addig megjelent sorozatokat, filmeket és persze a nálam meglévő könyveket és a neten elérhető képregényeket. Az Új Reményig bírtam, utána kevés időm maradt a folytatásra, így csak a filmeket csekkoltam le. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Én bejelentést kérnék a New Jedi Order film címéről és szereplőgárdájáról

Az szerintem a tokiói Star WArs Celebrationön lesz egy-két héttel korábban. Én szerintem megint valami animációs antológia, vagy Visions harmadik évad, amit már pletykáltak korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 03. 14. - 9:35, Bence1997 írta:

Szerintem nem is véletlen. Amikről tudjuk, hogy a jövőben érkeznek:

- The Acolyte (idén nyáron)

- Skeleton Crew (idén)

- Andor S2 (2025)

- Ahsoka S2 (valamikor)

 

Emellett még az Acolyte 2. évadáról hallani, hogy összeállt az írói bagázs. Emlékszem, hogy még 2023 októberében volt olyan hír, hogy mind az Ahsoka és mind az Acolyte következő évadja terítéken van, az előbbit pedig pár hónapra rá bejelentették. Nem lennék meglepve, ha a D23-on (augusztus eleje) bejelentenék a következő évadját (márha tényleg nagy terveik vannak azzal az érával és sorozattal).

 

Ezen kívül nincs semmi jelenleg, amiről tudomásunk van, hogy készülne. És úgy érzem, hogy a fentebbi sorozatokat szépen el fogják szeparálni egymástól, több hónapnyi teret adva mindegyiknek, így az elkövetkezendő 3 évet letudhatják. Persze tévedhetek, de meglepne, ha az Ahsoka előbb jönne ki, mint a Mando film.

Egyébként ebben a cikkben múlt hónapban összeszedtem mi várható hivatalosan és mi pletyka szinten és nagyjából mikor. (még Az akolitus és a Tales of the Empire trailer előtt íródott). Ami itt nincs azt már vagy törölték, vagy nem fejlesztik.

 

https://rebo.hu/2024/03/13/minden-erkezo-star-wars-film-es-sorozat/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, DanCarver írta:

Az szerintem a tokiói Star WArs Celebrationön lesz egy-két héttel korábban. Én szerintem megint valami animációs antológia, vagy Visions harmadik évad, amit már pletykáltak korábban.

Szerintem meg inkább a Mandi filmre mennek majd rá komolyabban. A NJO film amúgy is később jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem meg inkább a Mandi filmre mennek majd rá komolyabban. A NJO film amúgy is később jön.

Ha minden igaz a Mandó és Grogu jön 2026 májusban és a NJO meg decemberben, szal nyugodtan beszélhetnek már róla jövő ilyenkor. Persze attól függ mikor lesz kész a script és mikor kezdik el forgatni az NJO-t.

Szerkesztve: - DanCarver
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem meg inkább a Mandi filmre mennek majd rá komolyabban. A NJO film amúgy is később jön.

Éppen most , DanCarver írta:

Ha minden igaz a Mandó és Grogu jön 2026 májusban és a NJO meg decemberben, szal nyugodtan beszélhetnek már róla jövő ilyenkor. Persze attól függ mikor lesz kész a script és mikor kezdi kel forgatni az NJO-t.

Én azt tudom elképzelni, hogy jövőre megint kapunk egy "Lucasfilm Showcase" nevű eseményt, amivel elkezdik a Celebrationt. Ott meg minden készülő projektről beszélni fognak majd, így a NJO filmről nyugodtan jöhet cím és szereplőgárda bejelentés. Az egész panelt meg a Mandó és Groguval zárják egy kis kedvcsinálóval. Mivel a film 2026 májusára van ígérve, nem igen tudnék egy kb. 1 perces teasernél többet elképzelni a Mandó filmhez. Szerintem inkább az Andor lesz fókuszban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.