Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Az még csak induló sorozat, amiről a készítőkön kívül senki sem tud sokat. Szóval egyelőre még nem venném fel a listára. És valahogy a készítők oldaláról sem nagyon érzem a hájpolást eme sorozat kapcsán. A Celebrationön sem kapott nagy figyelmet, akkorát biztos nem, mint az Ahsoka vagy a The Acolyte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ha a Mandoverse fináló csak 2028-ban jön, abba nem csak negyedik, de ötödik évad is belefér az Ahsoka második (és harmadik?) szezonja mellé. :) 

Hát ha Favreau a filmet rendezi, amit Filonival közösen ír, utóbbi pedig szintén elfoglalt az Ahsoka második évadával (ami jelenleg tervezési, írási fázisban lehet - forgatásnak még se híre, se hamva), akkor hacsak nem akarnak mindent párhozamosan forgatni, vagy nem adják oda más kezébe a gyeplőt (mondjuk már gyakorlott SW rendezőknek, mint Rick Famuyiwa vagy Bryce Dallas Howard), Favreau leghamarabb 2026 első felében tud elkezdeni egy negyedik évadon teljes erővel dolgozni, Filoni pedig talán valamikor 2025 elején, közepén végez az Ahsokával (ha feltételezünk egy optimista 2025. augusztus környéki bemutatót), addigra lassan neki kell állni készíteni a filmjét is. És ne feledjük azt sem, hogy az ő előléptetésével immár nagyobb beleszólása van az összes készülő tartalomba is. Azért ennyi mindent csinálni rengeteg idő és energia :) 

 

Én most azt mondom, egy negyedik évad és egy második Ahsoka évad lesz még a Favreau és a Filoni filmek között. Erre számítok. Ha több lesz, hát akkor sem dőlök a kardomba :D 

 

Aztán még az is lehet, hogy akkora kasszasiker lesz a Mando film, hogy inkább csinálnak további Mandalorian filmet vagy filmeket még a finálé előtt

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3. évadra révbe ért a karakter, visszafogadta a vallása, letelepedett, kvázi legálisan végezheti azt a munkát amihez a legjobban ért, még is szükségét érezték egy negyedik évad és/vagy mozifilm megalkotásának is. Az Ahsoka 2. évad ok, ott minden lóg a levegőben, de remélem utána ráfordulnak Filoni zárófilmjére, ami tényleg záró lesz és más vizekre eveznek és nem veszik többet elő Mandóékat max. cameo szinten

 

Meg ugye  azért Ahsokán keresztül tökéletesen látható, hogy Filoninak nem erőssége az elengedés (már várom mikor jelenik meg a TBB-ben :evil::D)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem amíg nem zárják le a sequel előtti korszakot, addig Mando velünk marad (Grogu még tovább is).

Ugyanakkor nem biztos, hogy végig, mint főszereplők maradnak velünk. Már a Mandi harmadik évada is nem csak háttérbe szorította olykor-olykor, de egy rész erejéig kispadra is ültette. Amúgy a mandoverzumban szerintem most pont az a szép, hogy egyrészt rengeteg szereplővel bír már most, így, ha egy-egy karakter ki is merül, a többi még ott van forrásként. Ráadásul egy 30 éves korszakot fog át, amiben bőven van még mit elmesélni.

 

15 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Meg ugye  azért Ahsokán keresztül tökéletesen látható, hogy Filoninak nem erőssége az elengedés (már várom mikor jelenik meg a TBB-ben :evil::D)

Azért Kanant felrobbantotta. Bár lehet, hogy csak azért, hogy amikor valaki jogosan megvádolja azzal, hogy nem képes elengedni a karaktereket, felhozhassa ellenérvként, hogy Kanant felrobbantotta. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Azért Kanant felrobbantotta. Bár lehet, hogy csak azért, hogy amikor valaki jogosan megvádolja azzal, hogy nem képes elengedni a karaktereket, felhozhassa ellenérvként, hogy Kanant felrobbantotta. :lol:

 

Mault is vissza tudta hozni Lucas parancsára, és tudjuk, hogy "Palpatine valahogy visszatért" szóval vannak lehetőségei :D amúgy se láttuk Kanan holttestét :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 01. 18. - 11:53, Yoda József írta:

Pletyik:

- Knight hamarosan benyújtja forgatókönyvét a Rey filmhez

- Mandalorian & Grogu: 2026. május

- New Jedi Order: 2026. december

- Rey elvileg a Shawn Levy filmben is szerepelni fog

- Dawn of the Jedi: 2027. december

- Mandoverse finálé: 2028

 

https://www.theinsneider.com/p/star-wars-movie-calendar-daisy-ridley-payday-eruption-bidding-war-red-hot-chili-peppers-movie

Én azért most várok egy frissített kalendáriumot a Disneytől. A sztrájkoknak annyi, szépen lassan visszatér mindenki forgatni és már most vannak változások az idei menetrendben (néhány film hamarabb fog érkezni, mint a sztrájkok miatt kiadott kalendáriumban, igaz, csak 1 héttel, de ez ugyanúgy változás). Ami szerintem egy fontos kérdés lesz, hogy vajon az Avatar filmek miként változnak majd. Mert az nagyban befolyásolná a decemberi SW premiert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 minutes ago, Bence1997 said:

Én azért most várok egy frissített kalendáriumot a Disneytől. A sztrájkoknak annyi, szépen lassan visszatér mindenki forgatni és már most vannak változások az idei menetrendben (néhány film hamarabb fog érkezni, mint a sztrájkok miatt kiadott kalendáriumban, igaz, csak 1 héttel, de ez ugyanúgy változás). Ami szerintem egy fontos kérdés lesz, hogy vajon az Avatar filmek miként változnak majd. Mert az nagyban befolyásolná a decemberi SW premiert.

Azokat most párhuzamosan forgatják nem? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Iqvi írta:

Azokat most párhuzamosan forgatják nem? 

Tudtommal már a 3. részt befejezték és jövő hónapban pedig visszatérnek folytatni a 4. filmet, amit még 2022 őszén kezdtek el forgatni. A 2-3 egymás után lett forgatva, ha jól tudom.

 

Amúgy meg a fenti listára még egy gondolat: ezek szerint Taika is Rian sorsára jut? :D A fickó jelenleg vagy 5-6 filmprojekten dolgozik, míg Rian is a KO 3. részével és a Poker Face következő évadjával van elfoglalva. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már a filmjének bejelentésekor se voltam annyira izgatott, két filmet láttam tőle csak, az egyik tetszett, bár nem tartottam nagy eresztésnek (Jojo nyuszi), a másik szódával elment (Thor 3). Ha végül nem lesz semmi belőle, akkor nem bánkódom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 01. 18. - 22:39, Darth Cupsy írta:

Meg ugye  azért Ahsokán keresztül tökéletesen látható, hogy Filoninak nem erőssége az elengedés (már várom mikor jelenik meg a TBB-ben :evil::D)

Ahsoka feltűnését a TBB-ben, hát, talán a vége fele valamikor. Szerintem csak egy beköszönés lesz tőle, amolyan fanservice gyanánt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 minutes ago, Cpt. Rex said:

Ahsoka feltűnését a TBB-ben, hát, talán a vége fele valamikor. Szerintem csak egy beköszönés lesz tőle, amolyan fanservice gyanánt. 

Ha nem lesz célja, értelme a történet szempontjából, akkor szerintem inkább hagyják ki a TBB-ből. Már így is van róla elég content, nem kell egy fan service jelenet miatt beleerőltetni ebbe a sorozatba Ahsokat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Ha nem lesz célja, értelme a történet szempontjából, akkor szerintem inkább hagyják ki a TBB-ből. Már így is van róla elég content, nem kell egy fan service jelenet miatt beleerőltetni ebbe a sorozatba Ahsokat. 

Igazából én nem nagyon vagyok képbe, hogy Ahsoka és Rex a TCW 7. évadja után mikor találkoztak egymással újra? 

Még a Rebels előtti időkre gondolok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Taika legutóbbi Thor filmjét látva nem biztos, hogy baj ha csúszik a projektje. :D 

 

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Na ja, a Thor: Love and Thunder után én is úgy érzem, hogy nem baj, ha Waititit nem erőltetik.

 

Az a kulcskérdés, hogy az SW-vel milyen a kapcsolata a Thor filmek kapcsán azt nyilatkozta, hogy lövése se volt a karakterről, csak kellett neki a pénz ezért vállalta. Amúgy az a Mandó rész amit rendezett az nem volt rossz, meg szerintem SW fronton erősebb a kontroll, mint a Marvel háza táján az utóbbi években. 

 

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ha nem lesz célja, értelme a történet szempontjából, akkor szerintem inkább hagyják ki a TBB-ből. Már így is van róla elég content, nem kell egy fan service jelenet miatt beleerőltetni ebbe a sorozatba Ahsokat. 

 

Filoni disliked this post. :evil: :lol:

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én alapvetően nem tartom rossz dolognak, hogy a sztrájkok miatt filmmé dolgozzák át a Lando sorozatnak a koncepcióját. Megnéznék egy Solo előtti történetet L-3-vel. A Soloval inkább az volt a baj, hogy fél évvel a TLJ után adták ki, a Végtelen Háború mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a hírt már szeptember óta tudni lehet. :D Bár pontosabban úgy szól a fáma, hogy mivel ezt az állítást a sztrájkok közben mondták, feltehetőleg tavasszal (a sztrájkok megkezdése előtt) úgy álltak fel az asztaltól a Lucasfilmnél, hogy filmként fogják megközelíteni a projektet. Hogy ez végül még mindig így van-e, arról nincs tudomásunk. Bár ha még mindig ebben gondolkodnak, kérdés, hogy mikor adnák ki? Vagy esetleg ez egy olyan filmként valósulna meg, ami rögtön a D+-ra menne fel? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.