Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

33 perccel korábban, Iqvi írta:

Kiváncsi vagyok amúgy, hogy a Tales of the Jediban most majd kiket fog Filoni főszerepbe rakni.

 

Jó lenne ismeretlen/ kevésbé ismert karakterekről egy-egy szösszenet, de szerintem maradni fog a kedvenceinél.


 

14 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ezt amúgy a jogtulajdonos nem tudja valahogyan meghosszabbítani? 

 

Elvileg nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 minutes ago, Darth Cupsy said:

Jó lenne ismeretlen/ kevésbé ismert karakterekről egy-egy szösszenet, de szerintem maradni fog a kedvenceinél.

Hát, akkor remélem, hogy az olyan kedvenceit veszi elő mint Plo Koon. Ő róla úgy se tudunk sokat a kánonban. Érdekes lenne látni egy sztorit vele a sorozatban, ami akár játszódhatna a Baljós Árnyka előtt, vagy a Bajós és a Klónok Támadása közti években. Viszont ha már egyszer benne van a lehetőség a sorozatban, akkor szerintem érdemes lenne kihasználni, és elmesélni olyan történeteket is, amik nem mindig Filoni személyesen kedvelt karatkereiről szólnak.

 

 

10 minutes ago, Darth Cupsy said:

Elvileg nem.

Hát, azért ahogy én a micimackónak utánanéztem ott azt olvastam, hogy a Disney kérte a trademark bejegyzését a céghez, és ha ez sikerül a a mackóval, akkor a Star Warssal is meg lehet ugyanezt csinálni. De azért az még tényleg nagyon messze van, hogy a Star Wars közinccsé váljon, és jöjjenek a Marvel x Star Wars meg a Star Trek x Star Wars crossoverek :D  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ford is hányszor végzett már a Star Warssal mire véglegesen kiírták a karakterét? :D Amúgy szerintem addig ne is hozzák vissza Drivert amíg nem tudják vagy Ben karakterét beleszőni mint erőszellem a Rey filmek történetébe, vagy nem írnak olyan karaktert amit szívesen eljátszana. Bár szerintem furcsa lenne ha új karaktert játszana a Star Warsban, mert nekem nagyon összeforrt a színész arca Benével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ennek nem örülnék

Lehet, hogy annyi van mögötte, hogy nem köti Drivert szerződés már, vagyis amíg nem keresik meg egy új projekttel, addig nem tud mást mondani, hogy ő végzett a Star Wars-szal - egyelőre. :D De ezt az adott helyzet és ajánlat függvényében még bőven átgondolhatja újra. Never say 'Never'. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Akkor a következő élőszereplős tartalmak menetrendje?

 

2024: The Acolyte, Skeleton Crew

2025: Andor S2, Ahsoka S2

2026. május 22: The Mandalorian & Grogu (Favreu)

2026. december 18: New Jedi Order

2027. december 17: Mandoverse-t lezáró film (Filoni)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges, hogy azért kerül először bemutatásra a A Mandalori és Grogu című film, mert utólag túl kockázatosnak ítélték az Új Jedi Rend filmmel indítani az új filmek sorát a még egyelőre megosztó folytatás-trilógia után?

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem lehet még valamilyen oka annak, hogy A Mandalori 4. évada helyett inkább egy mozifilm lesz a tervezett évadból? Korábban nem úgy tudtuk, hogy a Rey-es Új Jedi Rend film azért jön előbb, mert annak már megvan a sztorija  nagyjából? Még ha nincs is kész a forgatókönyv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Bomarr írta:

Azt tudtuk, hogy a korábban bejelentett filmekből a Rey-mozi állt a legjobban. Hogy a Mandalori filmhez képest hogy állt azt nem tudhattuk, hisz ez utóbbit csak most jelentették be.

 

Na várjunk, akkor én most lehet kicsit lemaradtam. A Celebrationön 3 filmet jelentettek be:

 

2023. 04. 08. - 1:32, Dzséjt írta:

Aztán jött az új filmek bejelentése. Első Jedi, Mandoverse lezárása és 15 évvel az ep9 után a főszerepben Rey-jel.

 

Én eddig azt gondoltam, hogy a Mando+Grogu film az a Mandoverse lezárós film a fenti háromból. Ezek szerint ez nem igaz, és ez egy 4. film projekt, a másik 3 mellett? És a Mando lezárós film majd csak ezután jön?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ennek a prózai oka inkább az, hogy ennek már valószínűleg megvan a sztorija, míg a Rey filmnek nincs

A Rey filmnek tuti megvan a sztorija, max. a forgatókönyvre kell várni. Ennek a műnek nagyon betett az írói sztrájk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Rey filmnek tuti megvan a sztorija, max. a forgatókönyvre kell várni. Ennek a műnek nagyon betett az írói sztrájk.

Igen, így pontos. Ellenben a Mando 4. évadához már a sztrájk előtt kész voltak a komplett forgatókönyvek, azt azért a sztrájk befejeztével sokkal könnyebb lehetett egy filmes forgatókönyvvé gyúrni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pletyik:

- Knight hamarosan benyújtja forgatókönyvét a Rey filmhez

- Mandalorian & Grogu: 2026. május

- New Jedi Order: 2026. december

- Rey elvileg a Shawn Levy filmben is szerepelni fog

- Dawn of the Jedi: 2027. december

- Mandoverse finálé: 2028

 

https://www.theinsneider.com/p/star-wars-movie-calendar-daisy-ridley-payday-eruption-bidding-war-red-hot-chili-peppers-movie

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.