Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Holnap az Empire magazin egy Star Warsos bejelentést tesz. :hmm:

 

Ennyit írtak: 4PM. TOMORROW.

Redditen megfejtették, hogy ez brit zónát jelent, vagyis ez nekünk délután 5 órakor lesz ismert!

 

Image

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm. Obi-Wan 2. évad? :D

 

Pont a napokban kérdezték amúgy Ewant hogy mizu, és kb annyit mondott, hogy "A Disney-t kérdezzék" :D

 

Aztán az is lehet hogy a Hello there ellenére semmi köze Kenobihoz. Én mondjuk jobban örülnék egy Acolyte hírnek

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könnyen lehet. Nekem ami most eszembe jut, a legkézenfekvőbbtől a legkevésbéig:

 

- Acolyte képek, interjúk, információk (premierdátum?)

- Bad Batch 3. évados interjú a készítőkkel, szinkronszínészekkel

- Skeleton Crew képek, interjúk, információk (premierdátum, ha előbb jön, mint az Acolyte?)

- valami filmes hír?

 

- és igen, Kenobi 2. évad. De ez nekem jelenleg abszurdnak tűnne. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Pont a napokban kérdezték amúgy Ewant hogy mizu, és kb annyit mondott, hogy "A Disney-t kérdezzék" :D

A Disney-nek valamit csinálnia kellene ezekkel a szószátyár színészekkel, akik semmivel sem törődve ilyen nyíltan idő előtt leleplezik a közelgő bejelentéseke. :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 minutes ago, Dzséjt said:

És a hírre az összes lázadó elsápadt. :D 

A haterek lázadását levertük! És bár aljas támadásuk torzzá és csúffá tett, de soha, soha nem voltam ilyen eltökélt! A megmaradt hatereket felkutatjuk, és legyőzzük. Úniónkat pedig új alapokra helyezzük, melynek mától neve (drámai hatásszünet) Első Globális Disney Birodalom. A rend, a minőségi Star Wars tartalom, és a profit birodalma. Bolygónkra pedig beköszönt az oly régóta vágyott és áhított béke, amiről biztosítom Önöket, hogy tízezer évig fog tartani! Hadseregünk és flottánk elviszi mindenhova, és terjeszteni fogja a Birodalom békéjét és szabadságát. Ha akarják, ha nem! 

 

*tapsvihar az igazgató tanácsban*

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha Acolyte-os hír lenne, akkor miért egy Hello there szöveget raknak a posztba, amiről csak az nem tudja, hogy Obi-van Kenobi szövege, aki nem használ internetet? Szerintem itt most sokkal nagyobb esély van egy Kenobi második évadra, de valahogy úgy érzem, hogy erre sem történetileg, sem pedig karakter szempontból nincsen szükség. Minden amit tudni kell Obi-ról, azt már elmesélték a filmek, meg a sorozat, illetve az egyéb médiumok. Már csak az maradt feltáratlan, amikor Satine testőre volt a mandalorei polgárháborúban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

miért egy Hello there szöveget raknak a posztba, amiről csak az nem tudja, hogy Obi-van Kenobi szövege, aki nem használ internetet?

Pedig a vén salabakter csak plagizálta. Kronológiailag nézve ez Grievous szövege. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy ennyire direkt Obi-Wan idézettel előállni nem igazán jelenthet mást, mint egy Obi-Wanhoz kapcsolódó tartalmat. :D Valami nagyobb dolognak kell lennie, mert pl. egy animációs sorozatot nem hiszem, hogy az Empire magazinban jelentenek be. De az egész történet fura egyelőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 minutes ago, Ody Mandrell said:

Egy ennyire direkt Obi-Wan idézettel előállni nem igazán jelenthet mást, mint egy Obi-Wanhoz kapcsolódó tartalmat. :D Valami nagyobb dolognak kell lennie, mert pl. egy animációs sorozatot nem hiszem, hogy az Empire magazinban jelentenek be. De az egész történet fura egyelőre.

Bejelentik, hogy végig turnéztatják a sorozatot a mozikban, ahol a vetítés után lehet szelfizni Ewan McGregorral :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell

 

Ennyi: 

 

 

 

Picit kutakodtam a múltban. 2023. augusztus 24-én posztolt hasonlót az Empire, akkor a Dűnére utaltak, másnap pedig megjelent ez a cikk, amiben bemutatták az októberi Empire szám Dűnés címlapját: https://www.empireonline.com/movies/news/empire-dune-part-two-covers-revealed-world-exclusive/

 

 

 

Egy másik hasonló eset pedig, 2024. január 11-én utaltak a Ghostbusters-re, másnap ez jelent meg: https://www.empireonline.com/movies/news/ghostbusters-frozen-empire-original-cast-who-you-gonna-call-exclusive/

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már futottak ezek a projektek amikor kijött az Empire a cikkével? Mert ha igen akkor tényleg sanszos, hogy az Acolyte lesz a befutó, vagy a TBB?

 

SZERK: érdekes, hogy még a Fandango is hozzászólt, aki amúgy mozijegyeket árul. :hmm: 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.