Ugrás a kommentre

3x13 - Monster


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát én azt a támadást mindennek nevezném csak meglepetésszerűnek nem.

Szerintem Savage Opress támadása minden volt abban a helyzetben, csak nem egy várható esemény. :) A Jediket is meglepetésszerűen érte, talán ezért is nyiffantak ki olyan hamar.

 

A Maul után menést azok mesélték, akik látták a teljes trilógiát azoknál a bizonyos vetitéseknél, plusz azóta már egy hivatalos SW kiadványban is megirták betűről betűre ugyanezt.

Talán a másvilágra követi majd...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint miután mindenkit felöklelve a jedikhez vágtatott? Ha a tetőről a nyakukba ugrik az még talán meglepetésszerű, de ő olyan nagyon nem akarta eltitkolni hogy most mi jön. Ráadásul miután a jedi kezét megropogtatja utána a jedinek még van egy nagy rohama (ráadásul milyen kétségbeesett fejjel!). Ott már sejtheti hogy nem babra megy a játék, ehhez képest kinyirják. Szerintem ez egy klasszikus face-to-face csata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint miután mindenkit felöklelve a jedikhez vágtatott? Ha a tetőről a nyakukba ugrik az még talán meglepetésszerű, de ő olyan nagyon nem akarta eltitkolni hogy most mi jön. Ráadásul miután a jedi kezét megropogtatja utána a jedinek még van egy nagy rohama (ráadásul milyen kétségbeesett fejjel!). Ott már sejtheti hogy nem babra megy a játék, ehhez képest kinyirják. Szerintem ez egy klasszikus face-to-face csata.

Szemtől szemben persze, de én arra célzok, hogy egy tök ismeretlen harcossal állt ki. Ok átrohant a klónokon, de akkor se volt túl sok idő felmérni az ellenfelet. Az látszott, hogy nem kispályás de szerintem bőven meglepetés lehetett nekik Savage ereje. Egyébként abban biztos vagyok, hogy pl. egy tanácstagot nem győzött volna le Opress.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye jedit akár meglepetésszerüen akár nem meglepetésszerüen a galaxiban nem igen tud senki gyilkolni. Még a sithek is nehezen.

Kivétel, ha Jango Fettnek hívják azt a valakit :lol: Mert ő pisztollyal lő agyon akár tanácstagot is, és utána még vagánykodni is futja az erejéből :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szemtől szemben persze, de én arra célzok, hogy egy tök ismeretlen harcossal állt ki. Ok átrohant a klónokon, de akkor se volt túl sok idő felmérni az ellenfelet. Az látszott, hogy nem kispályás de szerintem bőven meglepetés lehetett nekik Savage ereje. Egyébként abban biztos vagyok, hogy pl. egy tanácstagot nem győzött volna le Opress.

 

 

Anakint és Obi-want nem fogja szerintem. Az lesz Opress vége. Különben nagyon bejött a rész, Opress vadállat, Ventresst megint meg akarom folytani. :D Szerintem Opress testvérét elhurcolták a faluból, ez volt a próbatétel. Az meglepő volt hogy a férfiak ilyen gyengék. Bár ők nem tudják használni a mágiát.

Különben mennyire biztos, hogy az Éjnővérek az Erőt használják? Ha az Erő ilyenre képes akkor a Sith-ek hogyhogy nem használják? A Jedik meg évezredek óta kutatják az Erőt, hogyhogy nem tudják hogy ilyesmire is lehet használni?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben mennyire biztos, hogy az Éjnővérek az Erőt használják? Ha az Erő ilyenre képes akkor a Sith-ek hogyhogy nem használják? A Jedik meg évezredek óta kutatják az Erőt, hogyhogy nem tudják hogy ilyesmire is lehet használni?

Annyira biztos, minthogy forog a Föld. A Star Warsban nincs más olyasmi, mint az Erő, és így is lettek kitalálva. Nem kérdéses.

A Jedik is tudják ezeket a dolgokat az Erőről, hiszen, mint lentebb írtam, a dathomiri boszorkák egy száműzött Jeditől származnak, míg az Éjjnővérek egy Jedi kiképzőhajó roncsaiból is menekítettek tudást (fénykardokat, holokronokat, stb). Csak nem használják sűrűn, meg nem így (ezek a fényeffektek jó kérdés, miért vannak, lehet ezzel is eladják a varázslatokat, mint a bűvész a füsttel :)). Viszont, Bentől láttunk olyat, hogy egy érintéssel eszméletre térítette Luke-ot, akinek aztán kutya baja sem volt, pedig jó nagy ütés érhette. Ez ugyanolyan mint ahogy Ventresst is felgyógyították.

A többire meg se a Jediknek, se a Sitheknek nincs különösebben szüksége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira biztos, minthogy forog a Föld. A Star Warsban nincs más olyasmi, mint az Erő, és így is lettek kitalálva. Nem kérdéses.

A Jedik is tudják ezeket a dolgokat az Erőről, hiszen, mint lentebb írtam, a dathomiri boszorkák egy száműzött Jeditől származnak, míg az Éjjnővérek egy Jedi kiképzőhajó roncsaiból is menekítettek tudást (fénykardokat, holokronokat, stb). Csak nem használják sűrűn, meg nem így (ezek a fényeffektek jó kérdés, miért vannak, lehet ezzel is eladják a varázslatokat, mint a bűvész a füsttel :)). Viszont, Bentől láttunk olyat, hogy egy érintéssel eszméletre térítette Luke-ot, akinek aztán kutya baja sem volt, pedig jó nagy ütés érhette. Ez ugyanolyan mint ahogy Ventresst is felgyógyították.

A többire meg se a Jediknek, se a Sitheknek nincs különösebben szüksége.

Mondjuk egy ilyen Opress féle mutáns harcosnál sokkal többet ér egy olyan tanítvány, aki "meggyőződésből" van mestere mellett, vagy ezer szállal kötődik hozzá. Anakin és Palpatine kapcsolata és szövetsége bármi másnál szorosabb és erősebb volt. Ezt semmilyen mágiával nem lehet elérni szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk egy ilyen Opress féle mutáns harcosnál sokkal többet ér egy olyan tanítvány, aki "meggyőződésből" van mestere mellett, vagy ezer szállal kötődik hozzá. Anakin és Palpatine kapcsolata és szövetsége bármi másnál szorosabb és erősebb volt. Ezt semmilyen mágiával nem lehet elérni szerintem.

Pontosan ezért gondolom én is úgy, hogy ezért sincs szükség arra, hogy ezt használják a Sithek. Szerintem az sem véletlen, hogy Talzin nem kötötte Dooku orrára, hogy Savage valójában mesterséges. És ezen fog elbukni a tervük. Dookunak azért, mert Savage nem hűséges hozzá, Ventressék terve meg azért, mert Savage mesterséges teremtmény, akit olyanból formáltak ki, aki ugyanúgy nem hűséges hozzájuk sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan ezért gondolom én is úgy, hogy ezért sincs szükség arra, hogy ezt használják a Sithek. Szerintem az sem véletlen, hogy Talzin nem kötötte Dooku orrára, hogy Savage valójában mesterséges. És ezen fog elbukni a tervük. Dookunak azért, mert Savage nem hűséges hozzá, Ventressék terve meg azért, mert Savage mesterséges teremtmény, akit olyanból formáltak ki, aki ugyanúgy nem hűséges hozzájuk sem.

Már csak az a kérdés, mennyi maradt Opress régi énjéből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az durva lenne ha valahogy Opress észhez térne. Ventress menekülhetne. :D

Dooku is. :D

 

Nem hiszek ebben. Opress az a csendes gyilkos fajta, aki csak akkor szólal meg amikor feltétlen muszáj, de akkor is két szónál többet nem mond. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dooku is. :D

 

Nem hiszek ebben. Opress az a csendes gyilkos fajta, aki csak akkor szólal meg amikor feltétlen muszáj, de akkor is két szónál többet nem mond. :D

 

 

Kiváncsi leszek Anakin és Obi-wan hogyan győzik le.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a testvérgyilkosság túl nagy ziccer ahhoz, hogy ne legyen kihasználva egy ráébredés során... nem feltétlenül ebben a trilógiában de szerintem valamikor rá fog ébredni hogy mit tett. Legrosszabb esetben a halála pillanatában.

Ez jó ötlet, főleg mert így a "kör" bezárul. Remélem Ventress mellette lesz ezekben a pillanatokban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiváncsi leszek Anakin és Obi-wan hogyan győzik le.

Az sem biztos, hogy legyőzik. Az évad második felét bemutató trailer komolyan elbizonytalanított a Jedik sikere felől. :)

Az sem kizárt, hogy egal lesz a vége, ahogy számos Obi-Wan vs. Grievous, vagy Obi-Wan, Anakin vs. Ventress párbajnál. Bár most a Mortis trilógia valamivel jobban foglalkoztat, kíváncsi vagyok, hogy zárják le ezt az eddig remek történetszálat. Érdekes lesz, annyi biztos. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az sem biztos, hogy legyőzik. Az évad második felét bemutató trailer komolyan elbizonytalanított a Jedik sikere felől. :)

Az sem kizárt, hogy egal lesz a vége, ahogy számos Obi-Wan vs. Grievous, vagy Obi-Wan, Anakin vs. Ventress párbajnál. Bár most a Mortis trilógia valamivel jobban foglalkoztat, kíváncsi vagyok, hogy zárják le ezt az eddig remek történetszálat. Érdekes lesz, annyi biztos. :D

 

 

Opresst mindenképp ki kell nyírni. Vagy most vagy késöbb. Potenciális ellenfele a Jediknek és ezt nem engedhetik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Opresst mindenképp ki kell nyírni. Vagy most vagy késöbb. Potenciális ellenfele a Jediknek és ezt nem engedhetik.

Jobban örülnék neki, ha később. Opress karakterét 2 epizód alatt sikerült olyan jól (ha nem jobban) kidolgozni, mint Ventressét 2 és fél évad alatt. Hiba lenne máris elvarrni a szálát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 hónappal később...

Opress hangát eltalálták, nekem nem tűnt fel, hogy más lenne a 2 részben.

Viszont a keményebb részeket kivágták, várható módon. Ventress fojtogatását a "válogatásnál" és Opress testvérgyilkosságát. Nem meglepő, talán a sorozat legbrutálisabb történetszála ez a hármas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Opress hangát eltalálták, nekem nem tűnt fel, hogy más lenne a 2 részben.

Viszont a keményebb részeket kivágták, várható módon. Ventress fojtogatását a "válogatásnál" és Opress testvérgyilkosságát. Nem meglepő, talán a sorozat legbrutálisabb történetszála ez a hármas.

Magyarán kiherélték a részt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarán kiherélték a részt?

Az említett két jelenetet szépen megcsonkították. Kb. olyan hatása volt, mint a 3x01-ben Ventress csókjának, aminek a kivágása érezhető volt.

Persze aki nem látta angolul, annak nem hiszem, hogy feltűnt. Szerencsére a letölthető verzióban a vágatlan jelenetek lesznek benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenézetm a HD dualba, valóban kivágták mikor kitöri a srác nyakát. Lehet is hallani, hogy ott a hang más és ahogy a srác is ahogy kiabál, hogy Savage! Na de sebaj, nekünk mindegy ez, hisz benne van a részben az eredeti, aki meg TV-ben nézi, az szerintem nem veszi észre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenézetm a HD dualba, valóban kivágták mikor kitöri a srác nyakát. Lehet is hallani, hogy ott a hang más és ahogy a srác is ahogy kiabál, hogy Savage! Na de sebaj, nekünk mindegy ez, hisz benne van a részben az eredeti, aki meg TV-ben nézi, az szerintem nem veszi észre.

 

Én tv-ben néztem, nekem nem tűnt fel semmi. Nem is értem pontosan mit hiányoltok?

De akkor ez hogy fog jelentkezni, a szinkronos részeknél? Stimmelni fog a hang a képpel?

Ja és még pluszba a monster végén megint volt adáshib a cn-nen...gyönyörű...

 

De Opress hanja rögtön feltűnt: monster- "Gary Sinise hangja", Witches of the Mist: "David Schwimmer hangja".

Bocs, hogy így de csak utóbbit tudom névről: Galambos Péter...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tv-ben néztem, nekem nem tűnt fel semmi. Nem is értem pontosan mit hiányoltok?

De akkor ez hogy fog jelentkezni, a szinkronos részeknél? Stimmelni fog a hang a képpel?

Hallani, ahogy Savage fivére ordít egyet, majd a nyak törését hallani.

A kép stimmel a hanggal, a kivágott résznél az angolt haljuk, de majd ha holnap felkerül a rész, majd meglátod :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.