Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Egyszerre lehet Jedit csinálni mindegyik potenciális jelöltből, vagy minden játék alkalmából csak az egyikből?

Elméletileg egy játék alkalmából mindegyikből lehet, gyakorlatilag nem, mert nem tudsz annyi időt áldozni rájuk. Ahhoz, hogy Briannát Jedivé tedd, elég sok helyre magaddal kell hurcolnod, ahhoz pedig, hogy Kreia bizalmába férkőzz, őt is.

Szóval ha Handmaident jedivé akarod alakítani, amelett nincs túl nagy esélye a többinek.

Bao-Dur és Disciple a legkönyebb, Mira elég húzós, de a legnehezebb Brianna. Nagyon sok türelem és beszélgetés kell hozzá és sok-sok edzés a hajón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elméletileg egy játék alkalmából mindegyikből lehet, gyakorlatilag nem, mert nem tudsz annyi időt áldozni rájuk. Ahhoz, hogy Briannát Jedivé tedd, elég sok helyre magaddal kell hurcolnod, ahhoz pedig, hogy Kreia bizalmába férkőzz, őt is.

Szóval ha Handmaident jedivé akarod alakítani, amelett nincs túl nagy esélye a többinek.

Bao-Dur és Disciple a legkönyebb, Mira elég húzós, de a legnehezebb Brianna. Nagyon sok türelem és beszélgetés kell hozzá és sok-sok edzés a hajón.

Igen meg azt is olvastam hogy nem mindegy, hogy mikor mit kérdezek tőle, milyen módon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai Gurut olvasva jut eszembe, hogy jövő7en megjelenik a Lego SW TCW :D

Mit ad az Erő, épp május közepén lesz keresztfiam születésnapja, így nagyon esélyes, hogy egy felbontott Lego Star Wars TCW-t kap ajándékba tőlem :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigvittem a Lego Star Wars 3 story módját és megállapítottam, hogy ez egy nagyon beteg játék. :laugh:

A sorozat legjobb része, de sajnos 1-2 dolog zavaró. Rövid, túl könnyű és ha közelbe társak vannak, akkor őket támadod az ellenfél helyett. :ohh:

 

Valamelyik nap olvastam, hogy a LucasArts felvette Tim Longo-t, aki 3 SW játék készítésében is közreműködött.

TL a Starfighter és Jedi Starfighter játékok vezető dizájnere volt, illetve a Republic Commando kreatív igazgatója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigvittem a Lego Star Wars 3 story módját és megállapítottam, hogy ez egy nagyon beteg játék. :laugh:

A sorozat legjobb része, de sajnos 1-2 dolog zavaró. Rövid, túl könnyű és ha közelbe társak vannak, akkor őket támadod az ellenfél helyett. :ohh:

Nekem is szimpi ez a játék, pedig még nem játszottam vele. Remélem megjelent PC -re is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra leszedtem a Kotort a p5-ös gépemre, de nem indul, ami azért vicc, mert annak idején, a p3-ason játszottam vele. Leszedtem a 4 .iso fájlt, Daemon Tools-al megnyitottam őket - és feltettem a játékot. Utána a crack-ként feltüntetett .exe fájlal felülírtam a játék mappájában levő ugyanilyen nevű fájlt - vagyis tudomásom szerint mindent jól csináltam, de amikor megnyitom a játékot, rövid töltés után nem csinált semmit. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nemrég lett új gépem, és letöltöttem magamnak a The Force Unleashed Ultimate Sith Editiont, mert eddig nem volt módomban kipróbálni. Őszinte leszek, nem vártam, hogy csak ennyi az egész játék... Mármint... Az, hogy az Erővel azt csinálsz, amit akarsz, eleinte elképesztő, de amint elmúlik a varázs, az egész átmegy egy agyatlan vagdalkozásba. Tudtam én, hogy egy hentelős játék ez, de azért nem gondoltam volna, hogy ennyire monoton. Bár bevallom a boss fightok nagyon bejönnek. A kamerakezelés sem a szívem csücske, de eljátszogatok vele... Viszont ami miatt most a hajamat tépem, az a csillagromboló lerántása... Egyszerűen képtelen vagyok kivinni. Az elején még könnyedén le tudom rántani, de aztán amikor lejjebb ért, utána képtelenség. Alig fordítom vissza középre, már jönnek is a TIE vadászok, a touch paddal pedig akármilyen módon próbálom feljebb húzni, egyszerűen nincs rá elég idő. :( Nektek hogy sikerült anno?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem emlékszem, de próbálkozz. A játék legnehezebb része ez :(

Ennyi volt, kész, letöltök egy mentést, mert ez rohadtul nem fair pálya. Az elején még tök könnyedén lehet mozgatni a csillagromboló orrát fel-le, de utána akármennyire próbálkozok, még két ujjal is, egyszerűen gyorsabban lejt, mint ahogy emelni tudom. Egy bizonyos magasságnál hatszor olyan nehézzé válik ez az egész.

Szerk: Átállítottam a nehézségi fokozatot, úgy már boldogultam vele. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hát én viszont még mindig azt mondom, hogy bár ezek a videók nagyon látványosak, mocskosul fantáziátlanok. Csak az ismerős elemek másolásai, ráadásul elég gyatra, illogikus módon. Van itt minden, Cad Bane klón, Darth Revan klón, klónok klónjai (a csávó echte Cody és nem csak a páncélja miatt), droidekák, csillagrombolók, Nu komp, de még a Millennium Falcon is visszaköszön. A legtöbb eredetiséget az X-Szárnyúakkal keresztezett TIE vadászok mutatták, de hát azok is messze vannak az újdonság fogalmától. Ja, és persze a Jedi tanítvány elveszti a mesterét egy Sith-tel való párbajban, a Sith tanítvány pedig megöli a mesterét orvul. Hűűűűű... És mindegyik videó ugyanarról szól, Jedik és Sithek csépelik egymást, csak más környezetben (ráadásul nem egy mutatványt már el is sütöttek az előző videókban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én viszont még mindig azt mondom, hogy bár ezek a videók nagyon látványosak, mocskosul fantáziátlanok. Csak az ismerős elemek másolásai, ráadásul elég gyatra, illogikus módon. Van itt minden, Cad Bane klón, Darth Revan klón, klónok klónjai (a csávó echte Cody és nem csak a páncélja miatt), droidekák, csillagrombolók, de még a Millennium Falcon is visszaköszön. A legtöbb eredetiséget az X-Szárnyúakkal keresztezett TIE vadászok mutatták, de hát azok is messze vannak az újdonság fogalmától. Ja, és persze a Jedi tanítvány elveszti a mesterét egy Sith-tel való párbajban, a Sith tanítvány pedig megöli a mesterét orvul. Hűűűűű... És mindegyik videó ugyanarról szól, Jedik és Sithek csépelik egymást, csak más környezetben (ráadásul nem egy mutatványt már el is sütöttek az előző videókban).

És teszem hozzá, itt is sugárvetők meg fénykardok vannak. Jaj de gány az egész :D

Dzséjt, törődj bele, az SW ilyen. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én viszont még mindig azt mondom, hogy bár ezek a videók nagyon látványosak, mocskosul fantáziátlanok. Csak az ismerős elemek másolásai, ráadásul elég gyatra, illogikus módon. Van itt minden, Cad Bane klón, Darth Revan klón, klónok klónjai (a csávó echte Cody és nem csak a páncélja miatt), droidekák, csillagrombolók, Nu komp, de még a Millennium Falcon is visszaköszön. A legtöbb eredetiséget az X-Szárnyúakkal keresztezett TIE vadászok mutatták, de hát azok is messze vannak az újdonság fogalmától. Ja, és persze a Jedi tanítvány elveszti a mesterét egy Sith-tel való párbajban, a Sith tanítvány pedig megöli a mesterét orvul. Hűűűűű... És mindegyik videó ugyanarról szól, Jedik és Sithek csépelik egymást, csak más környezetben (ráadásul nem egy mutatványt már el is sütöttek az előző videókban).

 

Ugyanez jutott az eszembe nekem is a videót nézve. Ezért nem szeretem az EU-t mindig csak a 6 film elemeit másolják le. Legyen az játék, regény, képregény. A másik dolog amiben biztos vagyok, h biztos mára te lesz a net sok okos véleménnyel, h ez a videó jobb mint az egész előzmény trilógia, meg a TCW-nek is ilyennek kellene lennie... és végig nézve, mennyi minden maradna meg ebből a videóból, ha nem lenne Ep. I.-III. ? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És teszem hozzá, itt is sugárvetők meg fénykardok vannak. Jaj de gány az egész :D

Dzséjt, törődj bele, az SW ilyen. :P

Nem, az én SW-m nem ilyen, a hat film. Ez meg az EU, amit fantáziátlan, SW=Csillagrombolók/Darth Vader majmok csináltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, az én SW-m nem ilyen, a hat film. Ez meg az EU, amit fantáziátlan, SW=Csillagrombolók/Darth Vader majmok csináltak.

A Vongok elég fantáziával meg vannak áldva, nem ? :D Jobb lenne most egy ilyen SW idegen baromság, ehhez a intróhoz is? Szerintem nem. :) Inkább köszönjenek vissza az ismerős szituk, karakterek, eszközök minthogy valami baromsággal elbattyák az egészet. Mondjuk így se játszok vele, szóval hidegen hagy a játék, de filmen szívesen látnák valami hasonlót. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vongok elég fantáziával meg vannak áldva, nem ? :D Jobb lenne most egy ilyen SW idegen baromság, ehhez a intróhoz is? Szerintem nem. :) Inkább köszönjenek vissza az ismerős szituk, karakterek, eszközök minthogy valami baromsággal elbattyák az egészet. Mondjuk így se játszok vele, szóval hidegen hagy a játék, de filmen szívesen látnák valami hasonlót. :)

Nem ilyenekre gondolok, hanem olyanokra, mint az N1, a LAAT/i, a harci droidok, a szeparatista csatahajók, hogy a TCW-ben felvonultatott dolgokról már ne is szóljak (Twilight), ezek a dolgok, amik köszönő viszonyban sincsenek még a húsz évvel későbbi gépekkel sem. Itt meg 4000!!!! év a különbség. Ésszerűség! Ismerős formák meg lehetnek 20-30 évnyi korkülönbséggel gyártott gépek között (pláne, ha ugyanaz gyártja őket), de nem 4000 évnyi korkülönbséggel. Ez csak merő fantáziátlanság, meg marketing. Könnyebb csillagrombolóval, rohamosztagos klónnal és Darth Vader utánzattal eladni a játékot.

Nem kellenek vongok (amik amúgy szintén másolatok voltak, csak nem a Star Warsból, hanem a Babylon 5-ből). Egyszerűen egy kis fantázia, kreativitás. Mert ez így ebben a formában semmivel sem jobb a vongoknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig a legjobb előzetes.

Engem nem zavar az eredetiség hiánya, ha egy látványos és szórakoztató dolgot kapok helyette.

Ha meg nagyon eredeti lenne, akkor meg egyesektől jönne a nyafogás, hogy ez nem is Star Wars...

Nehéz kielégíteni mindkét tábort. Ha a prequel utálóknak is el akarják adnia a játékot, akkor kénytelenek ilyenre csinálni. Ha túl eredetire csinálják, akkor megvan benne a kockázat, hogy üzletileg nem hozza a vár eredményeket.

Én Oldie-va értek egyet. Inkább csináljanak ilyet, mint SW idegen elemeket nyomassanak bele.

Persze lehetett volna egy-két eredetibb hajótípus, vagy karakter, de nekem így is tökéletesen megfelel.

(Bár inkább egy Millenium Falcon utánzat, mint egy Twilight. Azt a hajót nem nagyon szeretem a TCW-ben, örülök is neki, hogy a 3. évadban végre nem vele flangálnak Anakinék. Remélem felrobbant valahol.)

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.