Ugrás a kommentre

Szavazás - a harmadik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

kösz. csak nekem kedvencekből nem a főoldal indul...

Az előző két évadnak akkor csk az eredményhirdetése került be egyi ilyen topicba hsz-ként?

 

na jó, megyek átnézem! :D

Nem ezért, vagy azért, de a Star Wars hírportál topicban ott ücsörög a lista. Elérhető a főoldalról és a fórumról is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kösz. csak nekem kedvencekből nem a főoldal indul...

Az előző két évadnak akkor csak az eredményhirdetése került be egy ilyen topicba hsz-ként?

 

na jó, megyek átnézem! :D

Nem véletlen az a neve az oldalnak, hogy Star Wars Saga Fórum és Hírportál. ;) Állítsd át a kezdőlapod. :P A szavazás egy nagy banzáj! De a legjobb ha elolvasod hogy zajlottak le. Még most is élvezet végiglapozni a díjátadókat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ide is beteszem a listát, hátha valaki más se olvassa a főoldalt.

 

Alul vannak a jelöltek, nektek tetszési sorrendet kell felállítani a következő módon: a legjobbnak ítélt jelöltnek adjatok hat pontot, az utána következőnek ötöt, és így egészen egyig. Az így elkészült listát a metis@freemail.hu címre várjuk. A tárgy mezőbe írjátok be a szavazás szót.

 

LEGJOBB EPIZÓD

3x02 ARC Troopers

3x12 Nightsisters

3x14 Witches of the Mist

3x15 Overlords

3x20 Citadel Rescue

3x22 Wookie Hunt

 

LEGJOBB TÖRTÉNETI SZÁL

Éjnővérek trilógia (Nightsisters-Monster-Witches of the Mist)

Mortis trilógia (Overlords-Altar of Mortis-Ghosts of Mortis)

Kamino duológia (Clone Cadets-ARC Troopers)

Ahsoka duológia (Padawan Lost-Wookiee Hunt)

Fellegvár trilógia (The Citadel-Counterattack-Citadel Rescue)

Ziro trilógia (Assassin-Evil Plans-Hunt for Ziro)

 

LEGJOBB ZENE

3x02 ARC Troopers

3x14 Witches of the Mist

3x15 Overlords

3x16 Altar of Mortis

3x17 Ghosts of Mortis

3x22 Wookie Hunt

 

LEGJOBB ANGOL SZINKRONHANG

Ashley Eckstein (Ahsoka Tano/K2-B4)

Barbara Goodson (Talzin anya)

Clancy Brown (Savage Opress)

Corey Burton (Dooku/Papanoida/Halsey/Ky Narec/Ziro/Chata Hyoki/Bane)

Nika Futterman (Asajj Ventress/Sy Snootles/Gardulla/Chi Eekway Papanoida/TC-70)

Sam Witwer (Fiú)

 

LEGJOBB FŐSZEREPLŐ

Ahsoka Tano

Anakin Skywalker

Asajj Ventress

Dooku gróf (Darth Tyranus)

Obi-Wan Kenobi

Savage Opress

 

LEGJOBB MELLÉKSZEREPLŐ

99

Cad Bane

Chewbacca

Talzin anya

Tarkin kapitány

Quinlan Vos

 

LEGJOBB IDEGEN KARAKTER

Even Piell

N. Papanoida elnök

Osi Sobeck

Savage Opress

Talzin anya

Ziro Desilijic Tiure

 

LEGJOBB KLÓNKATONA

99

Rex százados (CC-7567)

Keeli százados

Echo (CT-21-0408)

Fives (CT-27-5555)

Hevy (CT-782)

 

LEGJOBB FEJVADÁSZ

Aurra Sing

Bric

Cad Bane

Chata Hyoki

El-Les

Greedo

 

LEGJOBB JEDI

Ahsoka Tano

Even Piell

Ima-Gun Di

Obi-Wan Kenobi

Plo Koon

Quinlan Vos

 

LEGJOBB SZÖRNY

Aiwha

Anooba

Convor

Gargoyle

Griffin

Sárkánykígyó

 

LEGJOBB FELSZÍNI JÁRMŰ

Jedi ugrórobogó

Éjnővér robogó

Hutt mocsársikló

MSP80 Pteroptor lebegő pod

BARC robogó

LAAT/i csatahajó

 

LEGJOBB ŰRJÁRMŰ

Ginivex osztályú csillagvadász

Venator osztályú csillagromboló

ARC-170 csillagvadász

Eta osztályú komp

Pantorai cirkáló

Droid Tri-vadász

 

LEGJOBB BOLYGÓ

Dathomir

Lola Sayu

Mortis

Nal Hutta

Raxus

Wasskah

 

LEGJOBB PÁRBAJ

Asajj Ventress vs Anakin Skywalker (3x02 Arc Trooper)

Cad Bane & TODO vs Obi-Wan Kenobi & Quinlan Vos (3x09 Hunt for Ziro)

Asajj Ventress vs Obi-Wan Kenobi & Anakin Skywalker (3x12 Nightsisters)

Dooku gróf vs Asajj Ventress & Karis & Naa’leth (3x12 Nightsisters)

Savage Opress vs Dooku gróf vs Asajj Ventress (3x14 Witches of the Mist)

Savage Opress vs Anakin Skywalker & Obi-Wan Kenobi (3x14 Witches of the Mist)

 

LEGJOBB CSATA

Kamino felszíni védelme (3x02 ARC Troopers)

Ryloth elvesztése (3x03 Supply Lines)

Sullusti csata (3x12 Nightsisters)

Devaroni csata (3x13 Monster)

Kimenekítés a Fellegvárból (3x20 Citadel Rescue)

Feluciai csata (3x21 Padawan Lost)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hadd írjam le a véleményemet a listáról.

Először akkor néztem nagyot amikor megláttam a Ziro trilógiát a legjobb történeti szálak között. Szerintem nem volt annyira jó, de hát kinek a pap, kinek a papné. :) Biztosra vettem, hogy a szenátusi duológia befér a legjobb hatba. (bár ahogy olvasom csak egy szavazaton múlt) Én is ez utóbbira tettem utolsó voksom. (a másik öt megegyezett a listával)

A második akkor volt amikor nem hogy Matt Lanter, de még James Arnold Taylor nevét se láttam a szinkronhangok között. Persze saját magamból indulok ki, én úgy voltam vele, hogy a nagy hármas "életrekeltői" nem maradhatnak ki erről a listáról, Dee Bradley Baker meg nálam legyőzte Barbara Goodsont és Nika Futtermant.

Savage Opress nekem nem lett egy nagy kedvenc, ezért "csak" az idegen karakterek közé fért be. Cad Bane meg most nem alakított olyan nagyot. Szerintem.

Még azt találtam érdekesnek, hogy Keeli kapitány kiszorította Cody-t a legjobb hat klónkatona közül.

Féltem, hogy Shaak Ti nem fog felkerülni egy listára sem és megtörtént. :cry:

A többi a részemről rendben volt. :D

Egyébként a 96 jelöltből 72-t eltaláltam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen. :)

Van olyan megkötés, hogy a jelöltek ne pontszám szerinti növekvő vagy csökkenő sorrendben legyenek elküldve?

Az a legjobb, ha a listát használod, és csak mellé írod a számot. Nem kell sorba rendezni őket (ez mellesleg az én munkám is megnehezítené).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak viszont kifejezetten örülök, hogy Anakin végül kimaradt a legjobb Jedi kategóriából (majdnem Obi-Wan is lemaradt, de a végén belehúzott), és, hogy Ahsoka utcahosszal került a lista élére. Szerintem ebben az évedban ő volt a legjobb Jedi.

Anakin sok szempontból a legjobb, de épp nem a Jedi-kategóriában. :D Obi-Want viszont kifejezetten sajnáltam volna, ha lemarad. No és hát Ahsokával kapcsolatban

teljesen egyetértek. :)

(csak hogy ne vádoljatok befolyásolással :D)

 

 

Az tök jó, hogy az űrhajóknál, a felszíni járműveknél, meg a szörnyeknél megcsináltátok linkekkel hogyan néznek ki.

Ez nekem is nagy segítség. :)

 

 

A második akkor volt amikor nem hogy Matt Lanter, de még James Arnold Taylor nevét se láttam a szinkronhangok között.

Nálam ők is alapnak számítanak, annyira jó a hangjuk. Sajnálom, hogy nem jutottak be. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó, hogy e-mail-ben is megjött a szavazólista. :) Még csak átmásolni sem kell, hanem egyszerűen beírva a pontokat vissza lehet küldeni kényelmesen. :)

199 embernek ment ki a kör email, és a Jedirend -en is megjelent. :) Ma már hatan szavaztak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először akkor néztem nagyot amikor megláttam a Ziro trilógiát a legjobb történeti szálak között. Szerintem nem volt annyira jó, de hát kinek a pap, kinek a papné. :) Biztosra vettem, hogy a szenátusi duológia befér a legjobb hatba.

Ezzel én is így vagyok. Az Evil Plans nálam az évad leggyengébb része, de a Hunt for Ziro-nál is akadt bőven jobb epizód. Ellenben a Szenátus-duológia két remekül összerakott rész - a Senate Murders-el együtt a kedvenc politikai történetszálam, csak hát ugye van benne politika bőven, ami sokaknak nem szokott bejönni, az eddigi észrevételeim alapján.

 

Nagyon jó, hogy e-mail-ben is megjött a szavazólista. :) Még csak átmásolni sem kell, hanem egyszerűen beírva a pontokat vissza lehet küldeni kényelmesen. :)

Furcsa, mert nekem nem jött e-mail. Mindegy, talán anélkül is menni fog. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég nehéz volt a pontok kiosztása, de azért pár óra elmélkedés után kész lettem. :yeah:

Sajnos kedvenc járművem, részem és bolygóm nem került be, de a többi kategóriába mind bejutottak :peace:

 

Sok gondolkodásba eszembe jutott egy jó kategória a 4. évadhoz, legjobb droid/droid típus. Választék lenne bőven, mivel elég sok megfordul a sorozatban.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második akkor volt amikor nem hogy Matt Lanter, de még James Arnold Taylor nevét se láttam a szinkronhangok között.

Ők megint az esélyük sem volt kategória. Végig a lista alján kullogtak és fel sem jutottak. D. B. Baker lecsúszása viszont csak a szerencsén múlott. Ashley Eckstein és Nika Futterman mellett ő ért még el négy pontot, és sorsolnom kellett, ki kerüljön be.

 

Még azt találtam érdekesnek, hogy Keeli kapitány kiszorította Cody-t a legjobb hat klónkatona közül.

Féltem, hogy Shaak Ti nem fog felkerülni egy listára sem és megtörtént. :cry:

Cody-t Keeli az utolsó pillanatban szorította ki, addig fej-fej mellett haladtak. Már azt hittem, hogy köztük is sorsolnom kell, de aztán az utolsó jelölő listáján ott volt Keeli, Cody viszont nem.

Shaak Ti, ha jól rémlik, egyedül a Jedik között kapott helyet, és ott is a sor végén. Talán hárman jelölték.

 

Ez nem igaz, mert én is jelöltem. ;)

Ó, tényleg. Akkor két jelölés.De továbbra is esélytelen marad. A legkevesebb hét jelöléssel a Nal Hutta és a Raxus jutott be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a legjobb, ha a listát használod, és csak mellé írod a számot. Nem kell sorba rendezni őket (ez mellesleg az én munkám is megnehezítené).

 

Rendben, eszemben sincs megnehezíteni a dolgod. :D Amúgy is az általad javasolt módszert alkalmaztam volna, csak gondoltam megkérdezem.

Egyébként nekem is megjött az e-mail, az előző próba körmaul viszont nem.

 

Ezzel én is így vagyok. Az Evil Plans nálam az évad leggyengébb része, de a Hunt for Ziro-nál is akadt bőven jobb epizód. Ellenben a Szenátus-duológia két remekül összerakott rész - a Senate Murders-el együtt a kedvenc politikai történetszálam, csak hát ugye van benne politika bőven, ami sokaknak nem szokott bejönni, az eddigi észrevételeim alapján.

 

Furcsa, mert nekem nem jött e-mail. Mindegy, talán anélkül is menni fog. :D

 

Korábban én is a politikai részek ellen voltam, aztán változott a véleményem és megkedveltem a két részt, főleg a Heroes on Both Sides-t.

 

Ők megint az esélyük sem volt kategória. Végig a lista alján kullogtak és fel sem jutottak. D. B. Baker lecsúszása viszont csak a szerencsén múlott. Ashley Eckstein és Nika Futterman mellett ő ért még el négy pontot, és sorsolnom kellett, ki kerüljön be.

 

Na ez megint nagy meglepetés számomra! Ashley Eckstein csak éppen hogy bekerült... De ő legalább itt van ML-el és JAT-al szemben.

 

Shaak Ti, ha jól rémlik, egyedül a Jedik között kapott helyet, és ott is a sor végén. Talán hárman jelölték.

 

Hát igen, nem alakított igazán emlékezeteset, gondolom ezért sem jelölték annyian. Bár Quinlan Vos karakterét se építették fel annyira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok gondolkodásba eszembe jutott egy jó kategória a 4. évadhoz, legjobb droid/droid típus. Választék lenne bőven, mivel elég sok megfordul a sorozatban.

Köszi a szavazatokat. :)

 

Amúgy jó az ötlet, jövőre ismét bővítjük majd a repertoárt, biztos lesz mivel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kaptam egy mókás levelet az egyik körleveles csávótól. :D Hát ő nem szavazott. Csányi Ákos névre hallgat (csanyiakos@gmail.com) a kedves emberke. :D

 

"szopd ki anyád ly*kát ne küldj semmit egyszer már ma megkaptam vazze!"

 

:lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem nem kapsz semmit mert nem kaptam semmit. :D IQ-huszároknak meg vállalom a választ péntek este olyan éjfél fele. Garantált sírás lesz belőle. :D

Ott van a főoldalon a lista. :) Debilekkel meg nem foglalkozunk. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elment a listám, körlevél is megjött.

 

Ákoskának meg egyszerre kéne küldenünk egy levelet egy előre megbeszélt időpontban, hogy szerelmeskedjen ő az édesanyjával, hátha kijön érte a mentő!

Mennyi mérges ember van...

Biztos lefoglaltad a gép-kapacitását, és kiharaptál egy darabot az életéből ezzel a körlevéllel..

 

De a lényeg várjuk az eredményt: bizos izgalmas lesz.

Ha jól érzem kb. olyan 75 %-ban bejutottak a jelöltjeim.

 

A szinkronhangoknál valahogy eltájoltam magam: azt hittem azok hangok a szimpatikusak az embereknek, akik sokrétűek.

Röviden meglepődtem James Arnold Taylor és Dee Bradley Baker hiányán.

Bár magamat megcáfolván egy-egy "egy-hangúnak" adtam a 6 és az 5 pontot, a két színész iránti elfogultságom és talán az említettek hiánya miatt! :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Dee Bradley Bakerrel kifejezetten az a bajom, hogy bár a klónokat mesterien szinkronizálja, ha egy másik karaktert kell megszólaltatnia, akkor is hallom, hogy az ő hangja. Bossk, Ratch, Knox, mindnél hallani, hogy ő beszél. James Arnold Taylor és Corey Burtonnél ilyen gondom nincs.

Viszont én személy szerint azokat a hangokat jelöltem, amik igazán megragadnak az emberben, szó szerint fülbemászóak, hangzatosak. Az ilyenek pedig általában olyan színészektől jönnek, akik egyszer-egyszer szinkronizálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elment a listám, körlevél is megjött.

Köszi itt is. :) Kis dedós p*csökkel nem érdemes foglalkozni. :)

 

Nekem Dee Bradley Bakerrel kifejezetten az a bajom, hogy bár a klónokat mesterien szinkronizálja, ha egy másik karaktert kell megszólaltatnia, akkor is hallom, hogy az ő hangja. Bossk, Ratch, Knox, mindnél hallani, hogy ő beszél.

Viszont Tin -nél elég elkülönül. Egyébként nekem is az a bajom vele, mint Neked.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.