Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Azt álmomban nem gondoltam volna, hogy az oroszok kiesnek. Az első meccsük után ki gondolta volna? Nekik szurkoltam, most nem is tudom, hogy szurkoljak-e valamelyik válogatottnak.

 

A kommentátorok közül nekem pont Knézy (Jenci, ahogy édesapám hívja) és Deák Horváth Péter az, akiknek a stílusa nem jön be. Utóbbi különösen zavaró számomra.

 

Portugália - Hollandia 1-2

Dánia - Németország 0-1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régebben miatta néztem német másodosztályt, szenzációs kommentátor. Nem értem miért nem adnak neki rangosabb mérkőzéseket.

Mondjuk ő tipikusan az a kommentátor aki arra jó hogy becsábítsa a nézőket azokra a meccsekre amiket amúgy nem néznének meg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váratlanul elutaztunk, így három tippről lemaradtam. De íme a ma második meccs tippje:

 

Portugália - Hollandia: 1 - 3

 

És bocsi Pildi, hogy zaklattalak telefonon. :)

Igazán nem zavartál, hiszen nem is értél el. :) A mobilom elnémítva maradt munka után is, és nem nagyon nézegettem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ő tipikusan az a kommentátor aki arra jó hogy becsábítsa a nézőket azokra a meccsekre amiket amúgy nem néznének meg

Igazad lehet, ha nem őt hallom egy 1860 München meccsen, eszembe nem jutott volna nézni az amúgy nem túl színvonalas meccset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Most már egyszerre vannak a meccsek, 20.45-kor. Megtippelhetted volna a másikat is nyugodtan. :)

Igazad van. :oops: Az utóbbi napokban teljesen kiestem ebből, így erről el is feledkeztem, pedig elvileg ismertem a meccsek rendjét. A portugál-holland meccsre is felesleges volt tippelnem, az eredmény ismeretében. :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég! 88 óta szurkolok a hollandoknak, de ez a csapat eddig közelít a legaljához (a 2001-es csapat volt még nagyon gyenge, akik ki se jutottak a 2002-es vb-re). Olyan, mint védelem mintha nem ismert fogalom lenne a holland szövetségnél. Örülök, hogy 0 ponttal kullognak haza.icon34.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik tegnap a hollandokra fogadtak, szerintem másik EB-t néztek...egyértelmű volt, hogy le lesznek mosva. Ronaldo meg tudta, hogy figyelem a játékát és belehúzott, most végre úgy játszott, ami miatt a hírneve is kialakult.

 

Spanyolország - Horvátország 2-0

Olaszország - Írország 3-0

 

Annak örülök, hogy az írekre senki sem fogad, kb. olyan szinten vannak, mint a szervező országok, eddigi teljesítmény alapján, csodáltam, hogy idáig eljutottak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spanyolország - Horvátország: 2 - 1

Olaszország - Írország: 1 - 0

 

A hollandok tényleg gyengék voltak, az első gól után nem volt értékelhető összjáték, a portugál helyzetek meg csak úgy repkedtek. Teljesen megérdemelt volt a győzelmük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hollandok tényleg gyengék voltak, az első gól után nem volt értékelhető összjáték, a portugál helyzetek meg csak úgy repkedtek. Teljesen megérdemelt volt a győzelmük.

Nem is az a gond velük, hanem olyan nagy volt körülöttük a hypre, már az első meccs után láttam, hogy ebből jó nem sülhet ki...ellenben a spanyolokat, meg a portugálokat sokan leírták, vagy döntetlent, esetleg vereséget jósoltak nekik. Pedig szerintem a döntőben a spanyolok fociznak majd a németek ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nute-nak +2 pont hozzáadva, mert előre tippelt, én meg elfelejtettem. Ha valaki előretippel, nyugodtan megteheti, csak ellenőrizze már le, hogy jók-e a pontjai (ahogy Nute megtette), mert általában 24 órát szoktam csak vissza pörgetni.

 

Az állás:

 

1 Nute Gunray - 20 pont

2. barnez - 19 pont

3. Ody - 18 pont

4. MissKarrde - 17 pont

5.Donát - 16 pont

6. Danityu - 15 pont

7.Pildi - 14 pont

8-Nabo - 11 pont

Flóribá - 11 pont

10.Frenkie - 10 pont

11. Dei - 1 pont

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.