Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Azért bízom abban, hogy mindenki a saját maga gondolt tippet írja be, és nem pedig másokról nézi a "logikus" tippet. Szerintem ilyen szűk körben feltételezhetjük mindenkiről, hogy tisztességesen játszik. 10 éve játsszuk így az összes EB-VB tippjátékot, eddig szerintem nem volt vele semmi gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra gondolok, hogy aki vezet az csak igazodik a mögötte állók tippjéhez, így biztos nyerni fog. Szerintem érdemes megfontolni ezt a jövőben, de ez csak tipp a részemről. :)

A torna egy bizonyos pontjától az élen álló első 3-nak hamarabb kellene szavaznia, mint a többieknek. Ez nem garancia, de adna plusz lehetőséget a taktikázásra a hátsó taktusnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár perce ért véget a Portugália - Észtország (7-0) mérkőzés, amivel befejeződött az utolsó felkészülési meccs is az EB előtt. Bár ezekből a meccsekből kár messzemenő következtetéseket levonni, én a magam részéről egy táblázatban követtem nyomon a teljesítményüket, ahol egyrészről az elért eredmények, másrészt az ellenfelek erőssége (Coca Cola Világranglista hely) alapján kaptak vagy vesztettek pontokat a csapatok. A modell alapján Angliának sikerült a legjobban a felkészülés. Vajon ezúttal az EB-t is megnyerik? ;)

 

PRE_SEASON_FORM_www.kepfeltoltes.hu_.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ki szokott tippmixelni, de mostanában nagyon szerencsétlen vagyok. Kb már a 13. mixem ment el egymás után. Oke, csak 200 forintal szoktam, de idegesítő. Előtte csomószor nyertem 3-4-5 ezreket, volt hogy csak egy ezrest, meg párszor 10ezret (200-ból) és egyszer 14 ezret szintén 200-ból. Előtte is néztem hiányzókat meg tabellát meg mindent amit lehet, szépen összeraktam, és csak akkor raktam az adott meccset, ha "együtt áltak a csillagok". Szóval nem úgy csak random dobálom a meccseket, ami tetszik, meg megérzés. Nem tudom 2 hete mi van hogy semmi. Máskor minden másnap nyerek, kaparóson is volt hogy egynap nyertem 10ezret utána meg 5ezret. Ha veszek akkor azért 4-5ből visszanyerem az árát, de egyidőben a tippmixel, a kaparóssal sem nyertem 2 hete már.

Valaki levehetné az átkot. Most tök random raktam egyet este, Brazil-Haiti 4,5 több gól, Ecuador győz, J B'ranquilla vagy X, FH-Leiknir R. 3,5 több gól (ez jött). Ehez most nem néztem semmit. Elegem van már, hogy 10-20 percig "elemezgetek" egy meccset feleslegesen. Ha ez nem jön, egy hónap pihi. (Volt már példa, akkor is betartottam)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis érdekesség.

 

Így áll az EB Fórum tabella a 2008-as és 2012-es EB alapján:

 

1 MissKarrde 50

2 Ody 46

3 Donát 40

4 Lokatelli 31

5 Barnez 26

6 Nute Gunray 23

7 Bomarr 21

8 Rog 20

9 Danityu 20

10 Frenkie 18

11 Pildi 18

12 Flóribá 16

13 Nabopolasszar 15

14 Coce 12

15 Lada 11

16 Dei 1

 

2012-es eredmény:

 

1 Ody - 28 pont

2. barnez - 26 pont

3.MissKarrde - 24 pont

4.Nute Gunray - 23 pont

Donát - 23 pont

6. Danityu - 20 pont

7. Pildi - 18 pont

8. Frenkie - 17 pont

9.Flóribá - 16 pont

10. Nabo - 15 pont

11. Dei - 1 pont 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a lista? :D

Csak mert ha itt is lehet tippelni, akkor talán egy kicsit enyhíti a tippmix elvonási tüneteimet. :D

Persze hogy lehet, várunk szeretettel. A listán látható emberek ennyi pontot gyűjtöttek 2008-ban és 2012-ben. Mindig a következő napi meccsekre tippelünk, most épp Franciaország - Románia van terítéken. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Francia o. - Románia 3-0

 

Kösz Donát. És muszáj pontos végeredményt adni? :D Meg muszáj előző nap tippelni?

Tippmixen is a meccs kezdetet előtt 1 perccel még fel lehet adni. (Régen ez 30 perc volt, csak amióta van az új mix, azóta 1 perc)

Lehessen már olyat, hogy gólszám, félidő/végeredmény, stb. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.