Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

10 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Jól gondolom hogy ő volt minden idők legjobb labdarúgója?  Puskás mellett?  Elképesztő amit Messi és Ronaldo ma véghezvisz, de Pelé az aki?

Mindenki számára az lesz a legjobb, akit először látott játszani ebből az illusztris társaságból (Puskás, Pelé, Maradona, Cruyff, Messi, Ronaldo, stb...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Jól gondolom hogy ő volt minden idők legjobb labdarúgója?  Puskás mellett?  Elképesztő amit Messi és Ronaldo ma véghezvisz, de Pelé az aki?

Ott van minden idők legjobbjai között. De ember legyen a talpán aki megmondja ki volt a legjobb mondjuk a Puskás, Pelé, Maradona, Cruyff, Ronaldo, Messi hatosból. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
53 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tragikus sors, rengeteg magyar futballista végezte/végzi a nyomorban. 

Na de ez... 

 

Idézet

 

A műtét utáni rehabilitációt Budakeszin végezte. Egy másik újpesti legendával, a már említett Törőcsik Andrással élt két évig egy szobában. „Nem volt könnyű. Nem olvasott, nem nézett meccset, nem beszélgettünk sokat. Amikor megszólalt, többnyire irányított, mint a pályán. Egyik nap nyílt az ajtónk, jött be a Luki (Lukács Sándor, 10-szeres válogatott labdarúgó – a szerk.), »szevasztok gyerekek, mi van Schumikám, miért nem futsz két kört?« – szólt köszönésképp viccesen. »Ne szórakozz Luki« – reagált Törő, bár én fel se vettem az öltözői zrikát. »Gyere, ülj ide mellém az ágyamra, Sanyikám« – húzódtam odébb. Leült, majd a következő pillanatban már esett is fejjel előre a kőre. Egy perc múlva tíz orvos rohangált a szobánkban. Szívmasszázs, defibrillátor, injekciók a két ágy között – láttam az arcán, hogy kész. Megállt a szíve. Sajnáltam szegényt. Ahogy aztán Törőt is, amikor fél éve eltemettük.”

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

2026-tól micsoda FORDulat lesz a Forma-1! :D

A mai nappal hivatalos, hogy 2026-ban a Ford belép az F-1 száguldó cirkuszába, méghozzá a Red Bull - és az Alpha Tauri - partnereként. :)

 

Továbbá 2026-tól 6 motorgyártó lesz a Formba-1-ben. Nevek szerint: Alphine, Audi, Ferrari, Honda, Mercedes és Red Bull Ford.

Meglepetés, hogy a Honda is ott leledzik, egyelőre nem tudni, hogy kinek fognak majd adni motort (egy tipp a részemről: esetleg Williams? :hmm:)

 

 

Amúgy meg itt van az új Red Bull, az RB19.

 

fodhdgoaqamu1s0-1.webp

 

red-bull-racing-rb19-1.webp

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Nagyon meggyőző első félidőt követően válogatottunk 3-0ra nyert tegnap Bulgária ellen! :yeah:

 

Jó kis meccs volt, Szoboszlai pedig varázsolt! 7 meccs van még hátra, 2 júniusban, 1 szeptemberben, 2 októberben és 2 novemberben. Következő meccsek: Montenegró ellen idegenben és Litvánia ellen itthon. A szerbekkel majd szeptemberben és októberben találkozunk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.