Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Mai végeredmények:

 

Franciaország - Lengyelország 1-1

Hollandia - Ausztria 2-3

Anglia - Szlovénia 0-0

Dánia - Szerbia 0-0

 

Az állás:

 

Ody Mandrell 30
Donát 30
Wilde 24
Adrián 22
NorbiLordi 21
Bence1997 19
Nabopolasszar 18
Whill 18
tomcsi80 17
Frenkie 17
Yoda József 16
MissKarrde 15
Nute Gunray 14
RacerX 11
Tycho_Celchu 8

 

Napi telitalálatosok:

1x @Donát és @Adrián - ezzel Donát fel is zárkózott az első helyen álló Ody-hoz!

 

Holnap pedig a következő 4 meccsel zárul a csoportkör:

 

Szlovákia - Románia

Ukrajna - Belgium

Csehország - Törökország

Georgia - Portugália

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Amúgy szerintem ez a legtrágyább EB az elmúlt 20 évben, de lehet, pont csak a rossz meccseket fogtam ki.

Utóbbi. Szerintem az egyik legjobb EB, tele izgalmakkal, drámai fordulatokkal és egy csomó góllal. Csak épp nem az angolok csoportjában.

 

Szlovákia - Románia 0-0

Ukrajna - Belgium 0-2

Csehország - Törökország 1-1

Grúzia - Portugália 0-2

 

9 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Grúzoknak, cseheknek nem szabad nyerni, VAGY szlovákoknak min. 4, ukránoknak min. 3 góllal ki kell kapni

Ez így helytelen, ráadásul jó pár helyen olvastam, mivel sokan nincsenek tisztában a tiebreaker szabályokkal.

 

Ha az ukránok 2 góllal kikapnak a belgáktól, a románok pedig akár hány góllal megverik a szlovákokat, jók vagyunk. Az ukránok gólaránya jelenleg 2:4 ha 2 góllal kikapnak akkor eléjük kerülünk. Viszont az is kell, hogy ők legyenek a harmadikok. Ezt úgy a legkönnyebb előállítani, ha a szlovákok is kikapnak, mivel akkor ők is és az ukránok is 3 ponttal állnának, pontazonosság esetén pedig az egymás elleni eredmény rangsorol, az ukránok pedig 2-1-re megverték a szlovákokat.

 

Az E csoport többi szkenáriója nagy veréseket írna elő, ami esélytelen, de a fenti opcióra látok némi esélyt, bár tény, hogy a románoknak és a szlovákoknak is továbbjutást érne az X, szóval ott sanszosan nem lesz győztes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bunda, csak nem akartak nyerni. Mondjuk ez se sokkal jobb. Mi meg abszolút nem voltunk formában. Nem is baj, hogy kiesünk, hadd pihenjen Szoboszlai is, a Liverpoolban nagyobb feladat vár rá. Amúgy ezért se érdekel már annyira a foci. Tele van undorító manipulált eredménnyel. A 16 között meg ilyen frankó csapatok, mint a románok, szlovákok, grúzok, szlovének. :lol2: Ebből is látszik mennyire érdekli már a nagy nemzeteket az EB. A klubfutballban van a pénz, nem ebben. Ezt takaréklángon lehozzák, aztán lesz ami lesz. Csak azoknak az identitás nélküli kis p*csöm országoknak fontos csak már ez, akiket fentebb is soroltam.

 

Gyerekkoromban teljesen más volt az egész! Mára borzasztóan felhígult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rá lehet kenni ezt az angolokra, a portugálokra stb., de ez a Svájc elleni lélektelen f*s játékon úszott el. 

 

És az a grúz válogatott, ami így megveri Portugáliát, plusz látványos, küzdős játékot játszik a másik két ellenféllel is, megérdemli a továbbjutást. 

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mai eredmények:

 

Szlovákia - Románia 1-1

Ukrajna - Belgium 0-0

Csehország - Törökország 1-2

Georgia - Portugália 2-0

 

Az állás:

 

Ody Mandrell 31
Donát 31
Wilde 25
Bence1997 22
Adrián 22
NorbiLordi 21
Nabopolasszar 19
Whill 18
tomcsi80 17
Frenkie 17
Nute Gunray 17
Yoda József 16
MissKarrde 15
RacerX 11
Tycho_Celchu 8

 

Mai telitalálatosok:

1x: @Bence1997 @Nute Gunray

 

Ezzel végetért a csoportkör, egy kis szünet után kezdetét veszi az egyenes kieséses szakasz. A kieséses szakaszban a megszokottak szerint a rendes játékidő végeredményére tippelünk. Döntetlen tipp esetén +1 pont jár a továbbjutó csapat helyes megtippeléséért.

 

Az EB június 29-én folytatódik a következő meccsekkel:

 

Svájc - Olaszország

Németország - Dánia

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.