Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Karrdeval értek egyet...le vele!

:D Szépen megváltozott a véleményed, de velem is így történt, eleinte nem volt unszimpi.

 

Én is gratulálok Talmának, szép volt :lol:

Kisszivem, miben nem volt nyugalom? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o Szépen megváltozott a véleményed, de velem is így történt, eleinte nem volt unszimpi.

 

Én is gratulálok Talmának, szép volt :clap:

Kisszivem, miben nem volt nyugalom? :P

Te szerinted leült egyszeris a hangulat a verseny alatt? :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lewis Hamilton életrajzi könyvet írt! Fantasztikus... Ugyan mire írta? A 23 évére? Amennyire szimpi volt a srác év elején, annyira lett unszimpi a szezon végére. Karrdeval értek egyet...le vele!

Azért ez a Hamilton olyat csinált amit elötte senki, még Schumacher sem.Mégpedig azt, hogy élete első Formula-1-es idényében, második lett(szerintem tettek róla, hogy ne legyen első).Csakis ő nyerhette volna meg a vb-t.Hihetetlen tehetség.És akkor jön Kimi aki egész évben szart sem csinált és elviszi a pálmát?Ez nagyon igazságtalan.Aki gusztustalan volt az Alonso.Egy beképzelt, irígy ember lett belőle a szezon végére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lewis Hamilton életrajzi könyvet írt! Fantasztikus... Ugyan mire írta? A 23 évére? Amennyire szimpi volt a srác év elején, annyira lett unszimpi a szezon végére. Karrdeval értek egyet...le vele!

Gondolom ez egyfajta életút a Forma 1-ig :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez a Hamilton olyat csinált amit elötte senki, még Schumacher sem.Mégpedig azt, hogy élete első Formula-1-es idényében, második lett(szerintem tettek róla, hogy ne legyen első).Csakis ő nyerhette volna meg a vb-t.Hihetetlen tehetség.És akkor jön Kimi aki egész évben szart sem csinált és elviszi a pálmát?Ez nagyon igazságtalan.Aki gusztustalan volt az Alonso.Egy beképzelt, irígy ember lett belőle a szezon végére.

Azért én nem szólnám le Kimit. Nem ő volt szar hanem a Ferrari. :clap: Alonsó témában egyetértek. Nála förtelmesebb, visszataszítóbb versenyzővel még nem találkoztam. Hamiltonnak meg lehet, hogy még jót is tett az, hogy nem "engedték" VB-t nyerni. Meglehet, hogy ennél jobban is "elszállt" volna az agya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor jön Kimi aki egész évben szart sem csinált és elviszi a pálmát?Ez nagyon igazságtalan.

Ő nyerte a legtöbb versenyt. Kár idegből leszólnod, mert nincs igazad ebben. Az idén a McLaren, mint csapat mondott csődött. Amúgy mutass már nekem még egy olyan újoncot, aki olyan autóba ülhetett be az első évében, mint Hamilton?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő nyerte a legtöbb versenyt. Kár idegből leszólnod, mert nincs igazad ebben. Az idén a McLaren, mint csapat mondott csődött. Amúgy mutass már nekem még egy olyan újoncot, aki olyan autóba ülhetett be az első évében, mint Hamilton?

Papírforma szerint akkor is Hamiltonnak kellett volna nyernie.Ugyanaz van mint a motornál.Csak Talmácsi nyerhetett.Ha nem ő nyert volna, lett is volna felzúdulás.Szerintem beleszóltak.Nehogymár egy néger nyerje, vagy nehogymár az első idényben első legyen.Nem is nagyon szoktam a Forma 1-gyel foglalkozni mert csak a pénz számít és nem a tisztességes verseny.Az nyer akit a pénzes urak akarnak.

Valamiért beleülhetett abba az autóba.Csak nem azért mert született tehetség?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez a Hamilton olyat csinált amit elötte senki, még Schumacher sem.Mégpedig azt, hogy élete első Formula-1-es idényében, második lett(szerintem tettek róla, hogy ne legyen első).

1996-ban érkezett a Forma-1-be Villeneuve, és 19 ponthátránnyal maradt le akkor a világbajnoki címről, ergo második lett az első évében (!!!!) az akkori Vb címes Damon Hill mögött (hiába, akkor már neki állt a zászló :clap: ) Simán lenyomta akkor Sumit, a következő évben pedig már ő lett a világbajnok :D Ja, és Villeneuve megnyerte az első futamát (amit talán tényleg nem tett még senki, még Hamilton sem :o), és folyamatosan dobogón is volt, ugyebár ezért a második helyezés :P

Szóval Hamiltonnál nem a fehér holló esete áll fenn, csak picivel közelebb volt a világbajnoki címhez :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mutass már nekem még egy olyan újoncot, aki olyan autóba ülhetett be az első évében, mint Hamilton?

Lásd lentebb, Villeneuve is egy ász kocsit kapott maga alá, az akkor csúcs Williamset, ők nyerték a legtöbb konstruktőrit a 90-es években, csak azóta sem találnak magukra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tuti, hogy van valamiféle visszaélés ebben a sportágban is. De azért az igazságosság Kimi mellett volt. Nem beszélek Hamilton ellen, mert tény, hogy sokkal több van benne mint abban az aljas Alonsóban aki csak áskálódni tudott még a saját csapata ellen is! De most annak nagyon örülök, hogy Kimi végre bajnok lett :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A McLarenhez képest pláne nagyot alakított Hamilton :clap:

 

A Ferrarisok győzelme meg rendben volt. A kémesdi után a McLarennek gyakorlatilag újra kellett építenie az egész versenygépjárművet, nem csoda, hogy nem voltak nagy eredményeik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.