Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Kösz a gratulációkat.

Igazából az volt a szerencsénk, hogy mindkét ellenfelük hatalmas arccal lépett pályára, és azt hitték hogy félgőzzel is behúzzák majd a meccset.

Nem tudom, ezek milyen sportolók. :P

Egyébként gratula a győzelemhez. :) A lányom is röplabdázik, igaz, csak kerületi szinten vannak eredményeik (általános iskola 7-8 o.), de ügyes a csapatuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz futam, mármint a második starttól, viszont Segiot egy kicsit sajnálom, simán meg lett volna neki az az arany, ha nem alszik be abban a kanyarban.

 

Szerk.: Hajrá Kimi!!!

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig remek az idei évad. :) A Mercedes nem kicsit múlta alul magát. Perez remekelt, meglett volna szerintem is az első hely. Verge pontjainak örülök, érdemes rá is figyelni. Kimi kicsit motiválatlan lett az utolsó harmadra, pedig a Lotus sebessége megvolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda futam volt! Nagyon drukkoltam volna Pereznek, ha nem Alonso megy előtte :D De így "csak" azért, hogy a második helyen hozza be a Saubert. Ilyen előzéseket láthatnánk a következő futamokon is. Remek látni a régi motorosokat küzdeni, de már nagyon ott van a következő generáció is mellettük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Fú, annyira jó, hogy Rosbergnek végre összejött :) Nagyon szurkoltam a srácnak évek óta, hogy meglegyen a futamgyőzelem. Szép volt. Schumachert sajnálom, ő is hozhatott volna jó eredményt, ha nincs a műszaki hiba. Lesz jövő héten akkor bahreini nagydíj?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Kimit én is sajnáltam. Massa meg mehetne már a levesbe, nem tudom, miért van még mindig a Ferrarinál. A 2009-es balesete már nem lehet indok... Még pár ilyen futam, és Vettelnél is borulni fog a bili :D (adja az ég :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek futam volt, örültem, hogy Rosberg végre nyerni tudott, már régen kellett volna. Sajnos Alonsonak (is) az a hiba sokba került, de majd hátha legközelebb bejön. Tetszett az, hogy igenis próbáltak előzni, akciókat végrehajtani, és nem csak azt néztük fél órán keresztül, hogy menetelnek egymás mögött, aztán senki nem csinál semmit. Ilyenkor persze benne vannak a pakliban a hibák, de sebaj. Csak legyenek még ilyen futamok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne maradtunk volna bent? Eddig mindig a második helyen végeztünk, bár most nehezebb lett feljutni mint eddig volt.

Pontosan emiatt lehetett attól félni, hogy kiesünk. Csak aztán az első két meccset bravúrral nyertük, így már arról szólt a fáma, hogy 2009 után ismét bejuthatunk az A csoportba. Szóval a Divízió 1-ben való bennmaradással a minimális célt szerintem teljesítettük. :)

 

És a másik nagyszerű hír: a magyar női vízilabda-válogatott 18-5-re megverte a kazahokat, így kijutottunk az olimpiára harmadik csapatként a férfi kézi- és vízilabdások után. Remélem, ezúttal érmet szereznek a lányok :). Nagy gratula. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.