Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó kis meccs eddig:

 

Igazi titánok harca. Mind BArdy, mind MAnning olyan szép pontos passzokat ad. Eddig minden passzol, a védelem, támadófal, és hát eddig az állás is nagyon tetszik. REmélem tudják Manningék ezt tartani. Amikor rögtön az első hátraadásnál fejbedobták kicsit megijedtem. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj ezt múltkor hallottam, és jót röhögtem rajta.

Futni nem tud, csak pontosan passzolni. Akkor mi csináljon? zsonglörködjön a lasztival? a Védelmük jó, ahogy az elkapóik is és még futás is van. Ha ez a GÉPEZET akkor legyen. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=FopVemR9YzY

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B-P

 

HÁt tényleg nem volt egy nagyon izgalmas meccs, de számomra annál szórakoztatóbb, hisz nyert a csapatom és elég könnyen bekerültek a döntőbe. Kicsit, vagys sokkal izgalmasabb meccsre számítottam, de Bradyék most nem voltak formában. Durva most nézem hogy utolsó egy percet már le sem térdelik. :D

 

Várós a jövő hét utáni hét. :D Bár a Pro Bowlra is kíváncsi leszek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Broncos - Patriots

 

 

Tükörsima volt. A Denver nagyon jól játszott a Patriots meg csak kínlódott. Manninget lehet nem szeretni mert esetleg nem szimpatikus a búrája, de hogy nagyon jó keze van azt most is láthattuk. A meccset meg kell nyerni és ezt jó és látványos játékkal hozta is a Broncos.

 

 

Donát Te Patriots drukker vagy nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nem mondanám, hogy izgalmas mérkőzés volt, a Patriots nem volt ellenfél a Denver-nek. Számítottam erre, a Colt elleni összecsapás ugyanis nem volt igazi indikátora a NE-nek... teljesen más kaliberű volt itt az offense és a defense is a túloldalon és természetesen mindent az ellenfél határoz meg. PM az igazi precision passer, de Brady-t e meccs alapján nem lehet beárazni. Itt egy nagyon rossz napot fogott ki. A box-ba nagyon erős volt a Denver és végig ott volt Brady-n a nyomás... ez párosulva a szerényebb képességű célpontokkal és a futójáték szinte teljes hiányával (itt megjegyezném, hogyha tologatni akarjuk a felelősséget, akkor McDaniels-t is elő lehet venni, volt egy két erősen vitatható hívása... pl. a 2PT conversion-nél) nem sok jót eredményezhetett, "az álmos könyvek szerint"! Peyton-nak nem kellett túlvállalnia magát... de így is remekül dobott, a denveri elkapások nagy része olyan alapszinten volt, mint a misszionárius póz, mivel úgy oda voltak dobva azok a labdák! A futójáték is ment... a másik oldalon pedig a védelem részéről, mind a pass rushban (még, ha ez talán nem is érződött annyira a gyakorlatban) mind a coverage-ben kitűnően tejesítettek. Éreztem, hogy ez Manning napja lesz... na, de azért még nincs meg az a második gyűrű...

 

 

A következő mérkőzéstől többet várok. ;)

 

Wilde!

 

Köszi az összefoglalót, nagyon tetszett. :)

 

:oops: Nincs mit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről maradtam az elegánsabb sportoknál :P

Vagyis itt voltam szombaton és vasárnap :rock: A holnapi vizsgán pedig majd lesz valami.

DSC_0330.JPG

DSC_0306.JPG

Egyik legaranyosabb pillanat: megkérdezték a verseny végén az immár kétszeres Európa bajnok Javier Fernandeztől, hogy nagyon híres-e otthon, mire nevetve közölte, hogy no :hehe:

Mindenesetre a gálaműsor lehetőséget ad a marháskodásra is, a programja benne volt a 3 legnépszerűbben (kár, hogy a videó a helyszíni műsor hangulatának csak töredékét tudja visszaadni):

http://www.youtube.com/watch?v=4MrgaDo-HGo

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről maradtam az elegánsabb sportoknál :P

Vagyis itt voltam szombaton és vasárnap :rock: A holnapi vizsgán pedig majd lesz valami.

Köszi a képeket és a videót! Én simán elhiszem, hogy élőben sokkal jobb, olyan lehet ez mint egy koncert: az élő műsort össze se lehet vetni utána semmilyen videófelvétellel. :) Sajnos végül nem láttam belőle semmit, mert közbejött egy program. :(

 

A vizsga miatt meg ne izgulj, ezen a két napon nem múlik semmi. Legyél kipihent, az sokkal jobban számít, ha gyorsan össze kell szedni a gondolataidat. :) Sok sikert holnap! Drukkolok. :)

 

Karrde! Gondoltam, hogy ezt nézed. :P Nem merült fel benned, hogy személyesen is kimenj?

Ott volt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt szeretném leszögezni, hogy Manninget egyébként én is maximálisan elismerem, csak nem szimpatikus.

 

 

Hála égnek, legalább az egyik szimpatizált csapatom bejutott a SuperBowlba. Innentől hajrá Seahawks!!!

 

 

De, jól tudod Ody, Pats drukkerré avanzsáltam idéntől. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SeaH - 49ers

 

Sajnálom, hogy nem Kepörnikék jutottak be. Szerintem jobban megértemelték volna. Sajna pont a végén adott el két olyan labdát ami nagyon fontos lett volna, game changer, de hát ez van. Izgalmasabb meccs volt mint a Pats - Broncos az már biztos. De rem a Broncos lemossa a szörnyet és a többieket a pályáról. :)

 

Mellesleg a SHnak van a legjobb sisakja. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde! Gondoltam, hogy ezt nézed. :P Nem merült fel benned, hogy személyesen is kimenj?

Mint Pildi írta, elmentem és megszemléltem a helyszínen :) Óriási élmény volt, abszolút megérte. Eredetileg csak a szombatira mentem volna, de annyira bejött, hogy muszáj volt a vasárnapit is bevállalnom. Szerencsére még volt egy-két szabad hely, kaptam jegyet. A képek a mobilommal készültek, sajnos a nagy tér miatt nem tudtam jó képeket készíteni. Van olyan is, amin rajta vagyok, csak azt nem rakom be :)

 

Köszi a képeket és a videót! Én simán elhiszem, hogy élőben sokkal jobb, olyan lehet ez mint egy koncert: az élő műsort össze se lehet vetni utána semmilyen videófelvétellel. :) Sajnos végül nem láttam belőle semmit, mert közbejött egy program. :(

Szívesen! Majd válogatok pár jó videót. Igen, kb. valóban olyan lehet, mint egy koncert, élőben azért más élmény :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedül a vasárnapi gála volt gond. Az összes többi napra napijegy volt, megnézhetted a napi összes programot, nem volt sorban állás, körbe menettél bent is a lelátók mögött. Teljesen rendben ment minden. Viszont vasárnap a páros kűr 2-kor ért véget, és 3-kor kezdődött a gála. Erre a kettőre külön jegy volt, szóval amíg a kűr után ki nem ment a tömeg (ahogy feljöttem a metróból, pont szembe találkoztam a tömeggel), addig a gálára igyekvők nem mehettek be. Ez okozott fennakadást, ráadásul a többi nappal ellentétben a lelátók mögött nem lehetett össze-vissza mászkálni, mindenki csak a lelátó szektora bejáratán mehetett be. Persze azért több ezer emberről van szó, és az nem megy 2 perc alatt, kb. 15 perc alatt lehetett bejutni. Nekem nem volt különösebb gondom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összesítettem megint a tippversenyt: (kiemelném Kudar-t, aki eddig mindent eltalált, amióta játszik - ő a Wild Card körben nem adott le voksot)

 

Donát: 8

Nute, Ody, Wilde: 7

Nabo, Kudar: 6

Jake: 5

 

Még két mérkőzés van hátra, de elég a Super Bowl-al kapcsolatban jövő héten állást foglalni, most hétvégén csak a Pro Bowl-t kell megtippelni. Jake kivételével még 6 ember maradt versenyben, ami az utolsó forduló előtt elég nagy szám, nem gondoltam volna, hogy ilyen szoros lesz...

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összesítettem megint a tippversenyt: (kiemelném Kudar-t, aki eddig mindent eltalált, amióta játszik - ő a Wild Card körben nem adott le voksot)

 

Donát: 8

Nute, Ody, Wilde: 7

Nabo, Kudar: 6

Jake: 5

:oops::love:

Bár fogadnék Bwin-is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval akkor ez volt a magyarázat. A lényeg, hogy élvezted az eseményt. :) Mi is voltunk már a Papp Laciban koncerten, nagyon jó létesítmény.

Igen, volt magyarázat, de akik csak arra a programra mentek, azok ezt nem tudhatták. A Symában volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.