Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Freddy Adu porszívót árul

 

Szegény, emlékszem, anno csak szuperlatívuszokban beszéltek róla. :D

Nem semmi basszus...emlékszem még a Football Managerben is mindig őt igazoltam először....jó rég volt már.

és ,hogy eltűnt....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tetszik a csoport, ha olyan játékkal tudnak operálni a magyarok, mint tették azt a pórselejtezőben, akkor a 3. hely (és a továbbjutás) nem elérhetetlen és ezzel azt hiszem tényleg kihoznák a maximumot a jelenlegi képességekhez mérten.

 

Az EB lebonyolításával kapcsolatosan linkelt cikk kapcsán csak annyit jegyeznék meg, hogy nagyon egyszerűen igazságosabbá lehetne tenni az esélyeket a különböző csoportok között. Mégpedig azzal, hogy amerikai mintára összeállítanának egy power rankinget. Külön osztályozva a csoportelsőket, külön a másodikokat és külön a négy harmadik helyezett továbbjutót az alapján, hogy milyen eredményeket értek el a csoportmeccsek során (a szerzett pont, a gólkülönbség, a több szerzett gól, a szintén továbbjutók csapatok ellen szerzett pont, legvégső esetben a világranglista helyezés, vagy pénzfeldobás lenne a tiebreaker és egyben az indikátora a helyezéseknek). A 16 továbbjutó csapatot tehát a fentebb említett szempontok szerint rangsorolnák a 16 hely valamelyikére és innentől kezdve a menetrend a következő: az 1. - a 16. ellen játszik, a 2. helyen rangsorolt a 15. ellen és így egészen odáig, hogy a nyolcadik a kilencediket kapná ellenfélül a nyolcaddöntőben. Innentől kezdve pedig már levezethető az NBA, vagy az NHL playoff ágrajza, ahol a végén optimális esetben - papírforma szerint a csoportkör (ez olyan, mint az alapszakasz) 1. és 2. helyezttje jut el a döntőbe...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Portugália, Izland és Ausztria lesznek az ellenfelek. Vélemények? :)

Szerintem teljesen jó csoport. Portugália fog ráb@szni, mert kicsit bealszik a csoportban aztán rögtön kicsapja valaki! ;)

 

Szegény fiúkat előre sajnálom, hogy Ronaldo mit fog velük művelni, hacsak Böde ketté nem töri :D

Hozza rendbe a bokáját az "Ébredő erő", aztán nyugodtam rügja szét a tökét terpeszálláskor! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jó csoportot kaptunk, noha Ausztria sokkal erősebb, mint a legtöbben gondolják. De semmi baj nincs ezzel, meg kell próbálni kihozni a maximumot a csoportból. Ha nem kapunk ki 3x, én már elégedett leszek. De ha kikapnánk 3x, azzal sincs semmi baj, célozzunk meg egy tisztes helytállást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.