Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Szép volt fiúk! Szép volt fiúk! Az osztrák meccs után levezetem, hogy hogy juthatunk tovább (bár inkább a "hogy eshetünk ki" a jogos kérdés, mert annyira kicsi az esélye).

 

Az izlandiak szinte semmit se tettek a győzelemért, abszolút nem érdemeltek 3 pontot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki ez a kisfiú a stúdióban (az elejéről lemaradtam)? Szép kerek mondatokban beszél és értelmesebben nyilatkozik mint sok más "szakértő úr" az EB kezdete óta.

 

Szép volt fiúk! Szép volt fiúk! Az osztrák meccs után levezetem, hogy hogy juthatunk tovább (bár inkább a "hogy eshetünk ki" a jogos kérdés, mert annyira kicsi az esélye).

Ha a legrosszabb verzió érvényesül (kikapunk a portugáloktól), akkor az lenne a legjobb, ha most az osztrákok veszítenének Ronaldóék ellen, de a harmadik fordulóban legyőznék Izlandot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Storck megint jól meccselt. Ugyan miért ne jutnánk tovább ha ikszelnek? Négy ponttal lehetetlen kiesni.

Pl. Portugálok megvernek minket (5 pont) - Izland megveri Ausztriát (5 pont) - mi csoport harmadikok vagyunk, ahol a többi csoport harmaditktól függünk.

 

4 ponttal elég jó esélyünk van továbbjutni, de ez független az osztrák-portugáltól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyalázatos volt a játékvezetés. Kész csoda az x..

Ennyire nagy mezőnyfölény és majdnem kikaptunk egy kétes büntetővel. Ilyen a foci..

Az tetszett, hogy végig mi tàmadtunk, ritka dolog, de ezek után nálam Dzsudzsák és Gera nem lenne kezdő.

Pontatlanok és ötlettelenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyalázatos volt a játékvezetés. Kész csoda az x..

Ennyire nagy mezőnyfölény és majdnem kikaptunk egy kétes büntetővel. Ilyen a foci..

Az tetszett, hogy végig mi tàmadtunk, ritka dolog, de ezek után nálam Dzsudzsák és Gera nem lenne kezdő.

Pontatlanok és ötlettelenek.

Dzsudzsák remekül futballozott ma. Többször is sikerült elfutnia szélen, a beadásaiban volt veszély, kulcs passzt adott, volt 4 lövési kísérlete, ami a legtöbb volt bárki által a meccsen, ráadásul a rögzített szituációknál is nagyon kell, hogy távolról is tudjunk veszélyeztetni. Gera elsősorban védekezésben jeleskedett ma is (3 sikeres szerelés, 1 labdaszerzés), de volt 3 megnyert párharca is, nyert 2 fejpárbajt. Kb 79% pontossággal passzolt, viszont én is kicsit körülményesnek éreztem. Elek Ákost meg lehet próbálni Portugália ellen, ott úgy is elkél +1 védekezőbb felfogású játékos a középpályára és legalább Zoli pihenhet egy kicsit.

 

Akit én nem értettem - Stieber kezdőbe jelölése. Lehetett tudni, hogy fizikálisan kell felvenni a harcot Izland ellen, azt is lehetett tudni, hogy nem lesz terület, pedig Stieber ott tud lubickolni, akkor jön ki a gyorsasága. Több értelme lett volna csereként beküldeni, ha vezetünk, de Storck okosabb mint én, szóval elfogadom a döntését, csak nem értem az elgondolást mögötte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donáttal értek egyet, Dzsudzsi nagyon jó volt most is. Már az osztrákoknál is éreztem, hogy őt az ellenfél beszorítja, a védők rá koncentrálnak, mégis a helyzetéből mindig kihozta a maximumot.

 

Stiebert, mint kezdőt én sem értettem, most azt mondom, hogy egy ilyen brusztolós, "szenvedős" meccsen a robosztus Böde vagy akár Szalai jobb lett volna kezdőnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyarokra, a végső csoporthelyezés függvényében az alábbi négy meccs valamelyik vár.

 


     
  • Ha csoportelsők vagyunk, az E Csoport másodlikjával játszunk. Ez az olasz-belga-svéd-ír csoport.
  • Ha másodikok vagyunk, a B csoport másodlikjával kerülünk szembe. Ez az angol-orosz-walesi-szlovák csoport.
  • Ha pedig harmadikok vagyunk, akkor vagy a C, vagy a D csoport győztesével játszunk a legjobb 16 közt. Ez attól függene, hogy pontosan mely csoportokból jut tovább a 4 legjobb harmadik.

 

A C és a D csoport két toronymagas esélyese a német és a spanyol válogatott.

Az E csoport második helye viszont valószínűleg a belgáké, vagy ha az olaszok nagyon elszórakozzák, akkor az övék.

 

Így hát talán másodikként lenne a legjobb zárni a csoportunkban. És igen, teljesen reális esélye van egy magyar-szlovák nyolcaddöntőnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.