Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én bebuktam a Döntőt. A cégnél beraktunk egy ezrest és mondtunk egy országot hogy ki nyeri az EB-t. Én Franciaországot mondtam. Annyira biztos voltam hogy megnyerem a lóvét hogy nem is néztem a meccet. Este ránézek az origora és ott láttam hogy Portugália nyerte az EB-t. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredmény még el is menne, de a mutatott játék... ha egy albán 2. ellen ennyi megy, mi lesz itt később?

Hát valószínűleg nem sok. Ha most tovább is megy a Fradi, a következő körben ezzel a játékkal simán kizúgnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami sz*r az sz*r. Ha nem lennél elfogult, te is ezt mondanád.

Nem mondtam, hogy jó volt. Ne forgassuk ki a szavaimat. :nana: Azt mondtam minek nyafogni az első meccs után? Inkább aggódj a csapatodért. Égni készülnek keményen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondtam, hogy jó volt. Ne forgassuk ki a szavaimat. :nana: Azt mondtam minek nyafogni az első meccs után? Inkább aggódj a csapatodért. Égni készülnek keményen.

De az a párharc már eldőlt, felesleges hajtaniuk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondtam, hogy jó volt. Ne forgassuk ki a szavaimat. :nana: Azt mondtam minek nyafogni az első meccs után? Inkább aggódj a csapatodért. Égni készülnek keményen.

Figyelj, Ody, nem tudom feltűnt-e, de én minden magyar csapatnak ugyanannyira szurkolok a nemzetközi porondon. A bajnokságot meg szinte egyáltalán nem követem, szóval nyugodtan mondhatjuk, hogy nincs csapatom. Azzal, hogy most a loki leszerepelt, neked se jobb és értelemszerűen nekem sem az, mikor a fradi szenved. Nekem az lenne a legnagyobb boldogság, ha minden magyar csapat felérne a főtáblára, és nem érdekel, hogy fradi vagy újpest vagy loki.

 

És épp ezért voltam csalódott tegnap mert a kondásos lokitól nem várok semmit, de a fraditól várnék...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ritkán szoktam dicsérni magyar bajnoki meccset, de a Videoton - Diósgyőr első félideje zseniális volt! :clap: Olyan cselt mutatott be pl. Kis Kokó, amit külföldön is megirigyelnének, a diósgyőri gólokról nem is beszélve. Van még remény. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.