Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Egy érdekes adalék Gerhardt Bergertől a korábban taglalt pilóta összevetés kapcsán. Ő még messzebbre ment, mint én:

 

https://racingline.hu/forma-1/berger-csak-hamilton-van-senna-szintjen/2019/04/23/?fbclid=IwAR07jHk6rP0mQPfhu_siFJE7dhjj-SJi2RGppVO5VlLbI85WpmINvWzMMC4

 

Berger szerint Senna -- Hamilton kb. egy szint és csak utánuk jön Schumacher Prost, Lauda és Piquet. 

 

Erős vélemény. :o Persze Berger is csak egy versenyző a sok közül, így neki is lehet egy véleménye, de ő legalább versenyzett Sennával és harcolt Schumacherrel is, szóval érdemes odafigyelni arra, amit mond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Éppen most , Ody Mandrell írta:

Mikor lett ilyen féreg csapat ez a Barcelona? Amit ezek össze hisztiznek... Messi is meg Suarez. Az az ember nem százas. 

Kb. a Busquets Alba vonulat óta. Pl.  amikor a drága jo Sergio kikucskált a kezei közül azt sohasem felejtem. Messi amúgy űrfocit tol ma is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mikor lett ilyen féreg csapat ez a Barcelona? Amit ezek össze hisztiznek... Messi is meg Suarez. Az az ember nem százas. 

Suarez mindig is ilyen volt, Messivel kapcsolatban meg nem tudom mit néztél, de Milneres eset után én is "hisztiztem" volna, hogy az miért nem lap. Ott elég egyértelmű volt Milner szándéka ;) 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzá lehet, de miután kiment a labda, így nem lépünk oda senkinek, ahogy Milner tette. Egyértelmű volt, hogy mit akart, és az is, hogy minek álcázta ;) az én szememben ez inkább volt "féreg" cselekedet.

Amúgy jó a meccs, szerintem a semleges szurkolók is élvezik.

 

3 perccel korábban, Donát írta:

Messi amúgy űrfocit tol ma is. 

Érik a 6. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

3-2 lenne a realitás. Ah, de utálom a Barcát.

A helyzeteket be kell lőni ;) tudod, gólra játsszák :) nem a Barca tehet róla, hogy az ellenfél nem lőtte be helyzeteit, max Ter Stegen :D persze ettől függetlenül nem volt 3 gólnyi különbség a 2 csapat között.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért sajnálom, hogy a Pool bukni fogja a BL-döntőt és a bajnoki címet is (nem hiszem, hogy a City elbaltázza a végét). :( Pedig amilyen formában játszottak az idényben, legalább az egyiket megérdemelték volna. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.