Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

2019. 05. 01. - 22:56, Yoda József írta:

A Real Madrid malacait is az volt 3 éven keresztül nézni :D na jó, a 17-est azt megadom nekik, az szép volt :P

Azért ha valaki három egymás utáni évben megnyer valamit arra ne mondjuk már rá hogy malac. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja persze... elengedni minden mást (La Liga, Kupa), és rámenni a BL-re, amiben jó pár vitatható bírói ítéletekkel tarkított mérkőzés vezetett a győzelemhez. Nem mondom, hogy nem szép teljesítmény önmagában 3 BL-t megnyerni, de azért a körülmények árnyalják azt a bizonyos képet ;) ha "malacoktól" eltekintünk, akkor is. Egy Real Madridnak illene megpróbálnia mindhárom fronton helytállni. Na ez még sosem sikerült :D A Barcának már 2-szer is, idén lehet meglesz a 3. is

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Yoda József írta:

Ja persze... elengedni minden mást (La Liga, Kupa), és rámenni a BL-re, amiben jó pár vitatható bírói ítéletekkel tarkított mérkőzés vezetett a győzelemhez. Nem mondom, hogy nem szép teljesítmény önmagában 3 BL-t megnyerni, de azért a körülmények árnyalják azt a bizonyos képet ;) ha "malacoktól" eltekintünk, akkor is. Egy Real Madridnak illene megpróbálnia mindhárom fronton helytállni. Na ez még sosem sikerült :D A Barcának már 2-szer is, idén lehet meglesz a 3. is

A Barca viszont sosem védte meg a BL címét. Az legalább ekkora dolog, pláne 3 éven át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd eljön annak is az ideje :) vagy nem :P amúgy igen, nagy dolog az is :) de szerintem nem mondtam azt, hogy nem, csak azt, hogy a körülmények árnyalják a képet, és hogy a szerencse is kellett hozzá sokszor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Majd eljön annak is az ideje :) vagy nem :P amúgy igen, nagy dolog az is :) de szerintem nem mondtam azt, hogy nem, csak azt, hogy a körülmények árnyalják a képet, és hogy a szerencse is kellett hozzá sokszor.

De hát a Barca triplázáshoz is nyilván kellett szerencse. Szerintem csak elfogult vagy. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az a durva, hogy MÁSODSZOR csinálja meg ezt Valverde! Ugyanez volt a Roma ellen is! Hiába hozza a bajnokságokat meg a kupát is, ez így nem mehet tovább. Egy élete formájában lévő Messivel illett volna legalább egyszer elhozni a BL-t.

 

És mégis, jelenleg nem tudnék mondani senkit, akire lecserélném! Illetve de, egyet, de az mozdíthatatlan (Klopp). Xavit kellene a mélyvízbe bedobni, mint Guardiolát anno?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Inkább nem mondok semmit a mai meccsre... :( 

Nem akarok kárörvendő lenni mert azt nem az én stílusom (neked azért a Real Madrid kiesésnél volt egy kicsi ha jól emlékszem) de a múlthéten egy picit arrogánsnak éreztelek a barcával kapcsolatban és a Real Madrid 3 BL győzelmét lemalacoztad stb. talán az élet így tesz igazságot. :)

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Hiába hozza a bajnokságokat meg a kupát is, ez így nem mehet tovább

Na ez a nagy baj a Barca - Real szurkolókkal. El vagytok kényeztetve. A Liverpool tudjátok mióta vár egy PL címre? Mióta bevezették az új rendszert merthogy, sose nyert. Egyetlen bajnok edzőt sem lenne szabad elmozdítani a helyéről szakmai indokokkal, pláne, ha duplázik és hazai porondon megnyer mindent. Az első meccsen a 3-0 sem volt igazságos, lehetett volna az 3-1, 3-2 igaz 4-0 is. Szerintem összességében a két csapat egálra állt a két meccs után, amit közel jól tükröz az összesített 4-3. A BL mindig is a nüanszok játéka lesz már ezen a szinten. Egyetlen klub sem tűzheti ki azt a célt az edzője elé, hogy meg KELL nyerni a BL-t. Egyszerűen nem fair. Nézd meg Guardiolat, világ egyik, hanem a legjobb edzője, sorra nyeri a bajnokságokat, de a BL nem jött össze neki se a Bayernnel, se a Man Cityvel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát

Ez mind igaz amit írsz, de Valverde mellett gyakorlatilag az eredményessége szólt eddig csak, semmi más. Közben a csapat játékát lezüllesztette. Rengeteg meccset nyert idén úgy a Barca hogy közben nézhetetlen volt a játéka. Lényegében nincsen koncepció, csak annyi, hogy add oda Messinek, majd megoldja valahogy. Ha őt kiszedik a játékból, akkor nincsen támadójáték. 

 

Tegnap a meccsbe képtelen volt belenyúlni. Vidalt lehozni, aki kb. a legtöbbet dolgozott, olyan állásnál hiba volt. Coutinho formán kívül van már régóta, Arthurnak kellett volna kezdeni, akkor talán lett volna egy életképes középpálya. 

Igaz, az első félidő viszonylag kiegyenlített volt, a Barcának nem mentek be a helyzetei, a Poolnak meg igen. Kb. az első meccs képe köszönt vissza, csak fordított szerencsével. Gondolhatta Valverde, hogy nincs itt nagy gond. Aztán jött a totális szétesés a másodikban, amit nem tudott lekezelni.

 

A bajnokságban idén nem volt ellenfele a csapatnak gyakorlatilag, a Real beáldozta ezt az évet egy új korszak megalapozására,az Atleti már csak árnyéka régi önmagának, a többi csapat meg nem szint ahhoz, hogy beleszóljon. Csoda lett volna, ha nem hozza a bajnoki címet. De ez az előző évre is igaz, a Real elszúrta az őszt, így lényegében már ősszel eldőlt a bajnokság. 

 

Guardiola ugyanez. A Barcát nagyon jól felépítette a mélyből 2008-ban, de utána folyton csak olyan csapathoz ment, ahol alá lett rakva minden. A Bayernnel nem volt nehéz bajnokságot nyerni. A Citynél meg végtelen pénzből se tudott kicsikarni egy BL-t.

 

Én nem azt mondom, hogy kötelező a BL minden évben. Ki lehet esni, nem szégyen, egy ilyen Pool ellen meg pláne, de nem így! Nem 3 gólos előnyből. Ráadásul másodjára játsszák el ugyanezt. Olyan amatőr módon estek ki mint a PSG annál a bizonyos 6-1-nél.

 

Amiért amúgy fontos a BL, legalábbis a tapasztalatok azt mutatják, az év végi egyéni díjak. Így, hogy kiestek, lehet Messi meg se kapja az Aranylabdát, holott űrfocit tolt egész évben.

 

Amúgy egy ten Hag, de Jong, de Ligt pakkot kéne hozni az Ajaxból :D 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Na ez a nagy baj a Barca - Real szurkolókkal. El vagytok kényeztetve. A Liverpool tudjátok mióta vár egy PL címre? 

Mióta megszülettem (1990. nov.), a Pool még nem nyert bajnoki címet (még a régi rendszerben, a 89-90-es szezont vitték el utoljára). :( Nagyon megérdemelnék most már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Mióta megszülettem (1990. nov.), a Pool még nem nyert bajnoki címet (még a régi rendszerben, a 89-90-es szezont vitték el utoljára). :( Nagyon megérdemelnék most már.

Egyetértek. Nekem a Manchester United a kedvenc csapatom, de mióta Klopp vezeti a Liverpoolt, nem lehet nem szeretni azt a játékot, amit játszanak. Abszolút megérdemelnék a címet, a gond csak az, hogy idén is szerintem a BL-t fogják tudni (így) elhozni, a PL a Cityé lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.