Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Hát eddig tényleg a németek és a spanyolok mutatták a legjobb játékot az EB-n.

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Német-Spanyol döntőt várok.

 

Hát az nem lesz, ugyanis így a negyeddöntőben már találkoznak is :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mai végeredmények:

 

Anglia - Szlovákia 1-1, TJ: Anglia

Spanyolország - Georgia 4-1

 

Az állás:

 

Donát 36
Ody Mandrell 33
Wilde 27
Bence1997 26
Adrián 26
NorbiLordi 25
Yoda József 22
Nabopolasszar 22
Nute Gunray 21
Whill 21
Frenkie 19
tomcsi80 18
MissKarrde 17
RacerX 12
Tycho_Celchu 8

 

Ma senki nem szerzett telitalálatot

 

Holnapi mérkőzések:

 

Franciaország - Belgium

Portugália - Szlovénia

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Hát én tartom, hogy ez egy rossz EB. A mai spanyol-grúz meccs a szabályt erősítő kivétel. 

Nem tudom mi kell még? :) Egész jó a gólátlag, van egy csomó fordítás, távoli gólok, utolsó perces drámák, gyors gólok, az első félidő sem tili-toliról szól, vannak meglepetések is (pl. Grúzia, vagy Szlovákia győzelme). Magyar szempontból is legalább egy győzelem összejött (nem is akármilyen körülmények között), még ha a továbbjutás nem is lett meg. Én nagyon elégedett vagyok.

 

Franciaország - Belgium 1-0

Portugália - Szlovénia 2-0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Donát írta:

Nem tudom mi kell még?

 

Én nem gondolom, hogy teljesen borzalmas ez az eb, de a nagycsapatok alulteljesítése számomra eléggé rányomja a bélyegét az idei tornára. Az előzetesen két legjobbnak tartott válogatott például elkezdhetne végre játszani. Az angolok gyenge teljesítményéről csak annyit, hogy én több, mint 20 éve amióta válogatott tornákat nézek, a magyarok hiányában mindig az angoloknak szoktam szurkolni. Mostanra eljutottunk oda, hogy rosszul vagyok ettől az angol csapattól, tegnap kifejezetten örültem volna, ha szépen kiesnek. A francia támadójáték pedig eddig összesen egy öngólt és egy tizenegyesből szerzett találatot adott ki... no comment. Hozzáteszem ők ma még javíthatnak, de mondjuk a belga, holland duó sem kápráztatott el. Az különösen beszédes volt, amikor Kevin De Bruyne a "világverő" Ukrajna ellen a szöglezászlónál tartja a labdát (ami már önmagában az egyik legellenszenvesebb cselekedet futballmeccsek végén), mert jó nekik a 0-0, meg a második hely is... ezt az ambíciótlanságot tegyük már a Man City mentalitás mellé.

 

Egyedül a nagyok közül, akik úgy játszottak, hogy érdemes volt bekapcsolni a tv-t, azok a németek, meg a spanyolok voltak eddig, az első két meccs alapján még talán a portugálok, de azzal a grúzok elleni alibizéssel nem lopták be magukat a szívembe. Nem mondom, hogy minden rossz, mert vannak szimpatikus kisebb csapatok is, Ausztria, Svájc, vagy akár Grúzia is ilyen volt, de ez az említett alulteljesítés nagyon zavaró. Ennyi kreatív, tehetséges játékosból ilyen látványtalan, semmilyen, nézhetetlen focit kihozni, amit láttunk az angoloktól és néhol a franciáktól már-már művészet. A címvédő olaszokat csak azért nem említem meg, mert az egy egyértelműen rosszabb keret szerintem, mint amivel legutóbb nyertek, de Spalletti, amilyen ötletes focit játszatott a Napolival és lett bajnok, ahhoz képest ennek az írmagja sem látszott ezzel a csapattal és ennél azért többet lehetett volna kihozni az olasz válogatottból, nem csak eredmények, hanem a mutatott játék, kreativitás, próbálkozások terén.

 

Mai tippek:

Franciaország - Belgium: 1 - 0

Portugália - Szlovénia: 3 - 1

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Wilde írta:

 

Én nem gondolom, hogy teljesen borzalmas ez az eb, de a nagycsapatok alulteljesítése számomra eléggé rányomja a bélyegét az idei tornára. Az előzetesen két legjobbnak tartott válogatott például elkezdhetne végre játszani. Az angolok gyenge teljesítményéről csak annyit, hogy én több, mint 20 éve amióta válogatott tornákat nézek, a magyarok hiányában mindig az angoloknak szoktam szurkolni. Mostanra eljutottunk oda, hogy rosszul vagyok ettől az angol csapattól, tegnap kifejezetten örültem volna, ha szépen kiesnek. A francia támadójáték pedig eddig összesen egy öngólt és egy tizenegyesből szerzett találatot adott ki... no comment. Hozzáteszem ők ma még javíthatnak, de mondjuk a belga, holland duó sem kápráztatott el. Az különösen beszédes volt, amikor Kevin De Bruyne a "világverő" Ukrajna ellen a szöglezászlónál tartja a labdát (ami már önmagában az egyik legellenszenvesebb cselekedet futballmeccsek végén), mert jó nekik a 0-0, meg a második hely is... ezt az ambíciótlanságot tegyük már a Man City mentalitás mellé.

 

Egyedül a nagyok közül, akik úgy játszottak, hogy érdemes volt bekapcsolni a tv-t, azok a németek, meg a spanyolok voltak eddig, az első két meccs alapján még talán a portugálok, de azzal a grúzok elleni alibizéssel nem lopták be magukat a szívembe. Nem mondom, hogy minden rossz, mert vannak szimpatikus kisebb csapatok is, Ausztria, Svájc, vagy akár Grúzia is ilyen volt, de ez az említett alulteljesítés nagyon zavaró. Ennyi kreatív, tehetséges játékosból ilyen látványtalan, semmilyen, nézhetetlen focit kihozni, amit láttunk az angoloktól és néhol a franciáktól már-már művészet. A címvédő olaszokat csak azért nem említem meg, mert az egy egyértelműen rosszabb keret szerintem, mint amivel legutóbb nyertek, de Spalletti, amilyen ötletes focit játszatott a Napolival és lett bajnok, ahhoz képest ennek az írmagja sem látszott ezzel a csapattal és ennél azért többet lehetett volna kihozni az olasz válogatottból, nem csak eredmények, hanem a mutatott játék, kreativitás, próbálkozások terén.

 

Mai tippek:

Franciaország - Belgium: 1 - 0

Portugália - Szlovénia: 3 - 1

 

Igaz, ilyen oldalról is meg lehet közelíteni. De én nem annyira bánom ha betliznek a nagyok, legalább születik egy-két váratlan meglepi. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy, ha belegondolunk, CR brutális. Ez az 51. EB vagy VB meccse. Emlékszem, 20 éve, hogyan követtem a portugál Eb meccseket gimisként (!), és a nyitó meccsen bár kikaptak a portugálok, de CR gólt lőtt. 20 éve!!! Még ez a fórum sem létezett, pedig hát annak is 19 éve hogy ez a hely létrejött. Lehet szeretni, nem szeretni Ronaldot, de ez brutális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mai eredmények:

 

Franciaország - Belgium 1-0

Portugália - Szlovénia 0-0, TJ: Portugália

 

Az állás:

 

Donát 39
Ody Mandrell 34
Wilde 30
Bence1997 27
Adrián 27
Nabopolasszar 27
NorbiLordi 26
Nute Gunray 24
Yoda József 22
Whill 21
tomcsi80 19
Frenkie 19
MissKarrde 18
RacerX 12
Tycho_Celchu 8

 

Mai telitalálatosok:

1x: @Nabopolasszar (aki a továbbjutót is helyesen megtippelte), @Wilde, @Nute Gunray, @Donát

 

Holnap zárulnak a nyolcaddöntők a következő meccsekkel:

 

Románia - Hollandia

Ausztria - Törökország

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Románia - Hollandia 0-1

Ausztria - Törökország 2-1

 

És a pénteki tippjeim, mivel nem leszek itthon, és legalább nem felejtem el: 

 

Spanyolország - Németország 2-1

Portugália - Franciaország 0-1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.