Ugrás a kommentre

Előzetesek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Anno nagyon vártuk a filmeket, ennél fogva az előzeteseket is óriási várakozás előzte meg. Emlékszem az USA -ban tömegek csak azért mentek be egy filmre, hogy megnézzék a trailert.

Kinek milyen nosztalgikus élménye fűződik az előzetesekhez, és mit gondoltatok róla amikor megnéztétek?

Emlékszem, hogy az sw.com összeomlott amikor kijött a trailer. Másnap tudtam letölteni csak, de akkoriban 3k -s netem volt, így vagy egy fél óra kellett a 11MB -s fájl leszedéséhez. :D Nagyon izgatott voltam, hisz az első képeket láthattam egy SW filmből a Jedi óta! Elsőre kicsit fura volt a képi világ, de ezt leszámítva már akkor is tetszett. Sok dolgot nem értettem benne, pl. hogy ki az a nagy fülű valaki. :) Bár Jar Jar -t jól eldugták, abszolút nem hivalkodó. Meg is lepődtem, hogy a filmben milyen nagy teret kap.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a tévében láttam, valamelyik kereskedelmi csatorna (talán a retekklub) egyik műsorában külön téma volt, hogy már kint van az új SW előzetese. Varázslatos másfél perc volt, végül is most lett igazán "kézzelfogható", hogy nemsokára már új élményekkel lehet visszatérni a messzi-messzi galaxisba :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először újságban olvastam róla, netem nem volt. Nem is emlékszem biztosan, hogy láttam-e egyáltalán a trailert a film előtt. Egy valami biztos, az egyik csatornán elkaptam a Duel... klipjét, de hogy a film előtt vagy után volt, arra már nem emlékszem. Mindkét trailer nagyon jó, biztos sokszor megnéztem volna, ha van gépem+netem itthon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a tévében láttam, valamelyik kereskedelmi csatorna (talán a retekklub) egyik műsorában külön téma volt, hogy már kint van az új SW előzetese. Varázslatos másfél perc volt, végül is most lett igazán "kézzelfogható", hogy nemsokára már új élményekkel lehet visszatérni a messzi-messzi galaxisba :)

Az RTL -en volt a második előzetes asszem és a Duel Of Fates videoklip is. Fel is vettem anno, csak már nincs meg. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bravoban? Na ezt tagadd le gyorsan. :P Moziban se nézted meg?

Nem emlékszek arra, hogy moziban lett e volna előzetes, igaz marha ritkán jártam már akkor is moziba :) De viszont magát a filmet már a Duna Plazaban néztem meg a legnagyobb teremben :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem emlékszek arra, hogy moziban lett e volna előzetes, igaz marha ritkán jártam már akkor is moziba :) De viszont magát a filmet már a Duna Plazaban néztem meg a legnagyobb teremben :)

Én Kecskeméten láttam a multiplex-ben. Telt ház volt.

 

Vajon milyen lesz a TPM 3D előzetese? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami olyasmi mint a THX-es előzetes a klasszikus trilógiánál. Egy tech-demo, azaz végtelenített pod-race bemutató. :D na jó, annál biztos több, de majd csak moziban lesz élvezhető 3D-ben.

Nyilván, de azért érdekes lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Baljós elözetesét az RTL-en láttam. Már előre jelezték, hogy a Fókuszban le fogják adni, ugyhogy be volt készítve a kazetta. Aztán rongyosra is néztem. Valószinüleg ehhez nincs köze, de elözetes nézegetés közben később tönkre is ment a videólejátszóm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az első tréler megjelenésének környékén lett meg az első multimédiás PC-m amihez egy csomó PC-s magazinos CD-mellékletet is beszerezgettem és az egyiken az is helyet kapott. Filmek híján a filmes és játékos trélereket néztem agyonra így a TPM tréler se kerülhette el az újra és újranézegetést.

Aztán jött egy másik tréler amit a retkesen láttam először és valamikor még a magyar szinkronos trélert is elég sokszor megnéztem mert a Szolnok TeVe a délelőtti és délutáni műsorszórás közti szünetekben elég gyakran adogatta én meg azt figyelgettem ha ráértem és nem volt akkortájt valamelyik másik adón olyan program amihez kedvem lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Baljós elözetesét az RTL-en láttam. Már előre jelezték, hogy a Fókuszban le fogják adni, ugyhogy be volt készítve a kazetta. Aztán rongyosra is néztem. Valószinüleg ehhez nincs köze, de elözetes nézegetés közben később tönkre is ment a videólejátszóm.

Elkoptattad a gyémántfejet. :D Erre a fókuszra én is emlékszem (vagy az egy speciális kiadás volt?), amiben volt riport a Londonban a forgatáson részt vett magyar rajongókkal.

 

Nekem az első tréler megjelenésének környékén lett meg az első multimédiás PC-m amihez egy csomó PC-s magazinos CD-mellékletet is beszerezgettem és az egyiken az is helyet kapott. Filmek híján a filmes és játékos trélereket néztem agyonra így a TPM tréler se kerülhette el az újra és újranézegetést.

Aztán jött egy másik tréler amit a retkesen láttam először és valamikor még a magyar szinkronos trélert is elég sokszor megnéztem mert a Szolnok TeVe a délelőtti és délutáni műsorszórás közti szünetekben elég gyakran adogatta én meg azt figyelgettem ha ráértem és nem volt akkortájt valamelyik másik adón olyan program amihez kedvem lett volna.

Moziban is megnézted az EPI -et? Tetszett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moziban is megnézted az EPI -et? Tetszett?

Moziban láttam először és annyira tetszett hogy azóta is azt a részt bírom a legjobban a hat közül. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán akadnak itt olyanok akik az alábbi hét TeVe Szpot valamelyikéről is el tudnak érdemben nosztalgiázgatni.

 

 

Én néhány évvel a film bemutatása után a TPM-es extra DVD nézegetése közben találkoztam velük először így nagyobb mértékű nosztalgiát nem tudtak bennem előidézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az előzetesekkel való foglalkozgatás meg is hozta a kedvem a filmhez. Nagyon valószínű hogy este megnézem. :D

Én is nagyon megnézném már, de arra még bő két hetet várnom kell. :D

 

A trailerek nagyon jók voltak, de a tv spotok többsége nem igazán tud lázba hozni.

A spotok közül az Anakin, Qui-Gon, Shmi és Maul spot a kedvencem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno az interneten láttam az első előzetest. Persze baromi lassú volt. Engem akkoriban az foglakoztatott, hogy látok-e olyat a trailerben mely bemutatná hogy Anakin miért állt át. De többet kaptam. Ami érzelmileg ütött, amikor a Jedi(fogalmam sem volt kicsoda) bemutatja egymásnak Kenobit és Skywalkert. Még mondtam is magamban, hogyha tudnád hogy ő lesz a halálod okozója kidobnád a gépből. :D A lényeket sem tudtam kicsodák, de iszonyúan vártam. Elkezdődött a csoda melynek a végén kiderül a szörnyű igazság. Miért és hogyan lesz a jó Anakinból a velejéig romlott Vader? Semmi más nem érdekelt csak ennek a titoknak a meglátása.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztán emlékszem mindenre.:cool:

98 december elején adta le az RTL a Vasárnapi kiadás című műsorban az első előzetest. Éppen akkor jöttem vissza nászútról a párommal és vacsi közben egyszer csak látom, hogy fénykardok meg űrhajók vannak a tv-ben, és hogy reklám után leadják az előzetest. Akkor nekem még csak egy kis gagyi tv-m volt, fel sem tudtam venni videóra. A szüleim szerencsére résen voltak. Természetesen rongyosra néztük az ismerősökkel és ment a diskurzus, hogy mi micsoda lehet.

Aztán 1999. május 11., második előzetes: szintén RTL, Vasárnapi kiadás. Még durvább, mint az előző volt. Ezt a trailert viszont már a netről is sikerült megszerezni. Ilyen szintű várakozást mind baráti, mind netes körökben azóta sem tapasztaltam egy filmnél sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9-10 éves voltam, mikor láttam az előzetest a TV-ben szinkronosan. Épp reklám volt, így nem igazán figyeltem a készülékre, inkább olvastam. Emlékszem, pont esett az eső is. :)

Ahogy olvasgatok felhangzik a Birodalmi Induló, erre felnéztem, látom, hogy egy nagy zöld bolygón robotok közlekednek meg állatok... stb. Valahogy nem tudtam mi is ez. Egyből gondoltam a zene, R2 meg a két jedi fénykardjai miatt, hogy köze lehet a Star Warshoz. Aztánn kiírták, hogy igen ez a Star Wars I. rész. Néztem egy nagyot. Eddig csak a Csillagok Háborújával, az 5. és 6. résszel találkoztam. (Nem elfelejteni, hogy a 4. rész alcímével csak 2000-2001 környékén találkoztam, addig nem volt a film sárga szövege előtt az.)

Éppen ezért nem is értettem, hogy mi is ez, miért nem ismerem. Mivel kb. 2 éve volt a mozikban a trilógia, így úgy gondoltam ez is ahhoz tartozik, ez is már egy régi rész mozikba való bemutatása, de nem ismertem.

Este még rosszat is álmodtam Amidala királynői kinézeteitől. Utána féltem is megnézni újra az előzetest.

Aztán egy kis idő múlva, megnéztem, akkor vettem észre benne Yodát és Jabbát és a kissrác is ismerősnek tűnt a Vészhelyzetből. Bámulatos intelligenciámmal így rájöttem, hogy ez nem lehet régi film, hisz a gyerek most megy a TV-ben, de aztán rájöttem, hogy a Dallas is elég régi, mégis adja a TV :D

 

Több így az előzetesről nem jut eszembe, csak a film várakozásáról :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
  • 8 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.