Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Miként lehetne egy fehér háttér előtti fekete betűs szövegből inverz dokumentumot csinálni? Word vagy PDF dokumentum érdekelni ilyen formán. Valami ötlet?

Wordben most így kapásból azt tudnám mondani, hogy a betűszínt fehérre veszed, aztán ráuszítasz egy fekete szövegkiemelést. Mást nagyon nem tudok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a mozilla plugincheck szerint naprakész a javám akkor az internetbank miért azt írja ki hogy frissíteni kell? Elég sürge el kéne intéznem egy átutalást.

 

 

 

EDIT bezártam a Foxot és megnyitottam megint, most jó.....

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Na és azt hogyan és hol kell? A neten találtam pár leírást erről, de egyik se működik. :(

 

 

A Chrome-ot annyira nem ismerem, de elvileg ott kell lenni egy olyasmi gombnak hogy tanúsítvány letöltése, vagy alkalmazása stb. Azt kell megnyomni és megy. Ez szerintem nem böngészőfüggő, hanem oldalé. A titkosítást igényló oldalaknak kell egy tanúsítvány hogy nem illetéktelen akar hozzáférni az oldalhoz. Legalábbis szerintem. Mert ugyanez a tanúsitvány van Firefox-on is. Ha megmondod melyik bankba akarsz belépni akkor megmondom mit kell csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nooo Frankie, vannak idegesítő hibái a Chromenak, de nekem is megy simán. :)

 

Ody, dátumot, időzónát ellenőrizd (vagy egy picit állítsd át). Elméletileg az megoldja.

Az idő természetesen pontos, az időzóna GMT+1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egyet megpróbálhatsz. Próbáld meg az internetidőre állítani, ha még nincs azon (Dátum- és időbeállítások módosítása -> Internetes idő -> a Szinkronizálás kipipálása, aztán Azonnali frissítés). Némelyik tanúsítvány baromi érzékeny tud lenni mostanában és legtöbbször az időre (perceken, másodperceken tud elcsúszni a dolog, és az nmag szervere külföldön van, így lehet azért hepciáskodik veled).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Dzséjt, de hatástalan. Valóban, a Firefox -on működik de az szinte mindent átenged... Érdekes, mert régebben ment a core a chrome -on is, de lehetett valami váltás mert már egy jó ideje nem jön be. Talán amióta .cc a kiterjesztése. Próbáltam kavarni a Chrome speciális beállításánál is, de eddig sikertelenül. Ez az egész azért gázos így, mert ha fel akarok lépni a core -ra vagy bankolni akarok, akkor meg kell nyitnom a Firefox -ot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg soha nem volt semmi gondom a Chrome-mal (pedig négy különböző számítógépen használjuk), ellenben a Firefox egy idő után csak gondot okozott. Mi látszik innen? Hogy más vállt be. ;)

 

 

Dettó. Eredetileg Firefoxot használtam, de amióta kipróbáltam a Chrome-ot eszemben sincs visszaállni. A Chrome sokkal jobb. Legalábbis nekem.

 

 

Jaja annyira jó hogy nem lehet belépni vele az ncore-ra. Reklámozzuk is. Firefox-on minden megy. Egy felhasználónak meg ez a lényeg,

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja annyira jó hogy nem lehet belépni vele az ncore-ra. Reklámozzuk is. Firefox-on minden megy. Egy felhasználónak meg ez a lényeg,

Persze, nyilván, mindenkinél tökéletesen működik, csak Ody-nál van egy kis gond, akkor máris sz*r a program. Véletlen se merüljön fel, hogy Ody gépén van valami gond. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, nyilván, mindenkinél tökéletesen működik, csak Ody-nál van egy kis gond, akkor máris sz*r a program. Véletlen se merüljön fel, hogy Ody gépén van valami gond. :facepalm:

 

Jó van hagyjuk okostóni. Old akkor meg neki te. Ti kezdtétek fikázni a Firefox-ot én csak megvédem. Egyszer használtam Chrome-ot elég is volt belőle örökre.

Komolyan ezért utálok már ide feljárni. Ti vagytok a főokosok, a megmondóemberek. Régen ez nem így volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:facepalm::pfff::roll:

 

Ody, még egy tipp, mikor volt utoljára frissítve a Chrome? Jelenleg a 31.0.1650.57 m verziónál járnak (a jobb sarokban az X alatti három vízszintes vonalra katt -> előugró menünél A Google Chome Névjegye). Most olvasom, hogy pár hónapja több bank is lecserélte a tanúsítványait, ami meghülyítette a régebbi Chrome-okat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Leirtam a személyes tapasztalatomat a Firefox-ról. Nem tudom miért veszed ezt személyeskedésnek vagy okoskodásnak. Egy rossz szót nem szóltam hozzád, úgyhogy nem tudom mire vélni a támadást. Illetve de: valszeg megint beittál vagy csak szimplán rossz passzban vagy és nem tudod kezelni. De én sajnos nem tudom elmondani, hogy régen ez nem igy volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.