Ugrás a kommentre
Tibur55

Fanboys

Ajánlott hozzászólás

William Shatner k*rva nagy volt :peace: Bármit megszerez :P

De a történetvezetésért viszont kár, meg a gyengébb beszólásokért. Egy Jay és Néma Bob film bármikor lekörözi. :D Kevin Smith azért ott is villantott és jó volt viszontlátni Landot meg Leiát, bár az utóbbira már alig lehett ráismerni :P A szinkronhangjuknak viszont örültem :P

Windows gyerek volt a legjobb amúgy. "Pedofil vagyok! Pedofil vagyok!" :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
William Shatner k*rva nagy volt :peace: Bármit megszerez :D

De a történetvezetésért viszont kár, meg a gyengébb beszólásokért. Egy Jay és Néma Bob film bármikor lekörözi. :P Kevin Smith azért ott is villantott és jó volt viszontlátni Landot meg Leiát, bár az utóbbira már alig lehett ráismerni :P A szinkronhangjuknak viszont örültem :P

Windows gyerek volt a legjobb amúgy. "Pedofil vagyok! Pedofil vagyok!" :)

Nem tudom milyen a szinkron, de angolul és felirattal nálam ült a poénok 90% -a. :P Harry Knowles is frankó volt. :P

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Újból megnéztem a Fanboys és azt kell mondanom, hogy még most is, sokadik nézésre, hatalmas élmény és röhögés a film. Természetesen kolmilan feliratával néztem, mert a hivatalos az nem jó :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én meg pont egy hete néztem meg Balatonon, egyik haveromnál. Marha jó film, ütős poénokkal, bár egy csomó csak igazi fanboyok számára érthető :) .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Gyerekek! Ez a film dvd-n 299 ft a tecsóban! Bár megvolt, de két snickers helyett inkább elhoztam egyet pluszba!

Röhej! :D Max odaadom a tesómnak névnapjára! Pótolja, akinek nincs meg, mert ennél már nem lehet olcsóbb!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nagyon szeretem. "if you are what you appear to be. - What do we appear to be? - Fanboys." És micsoda verbálcsaták. Meg Carrie Fisher kameója. Valami zseniális. Az egész film. És nagymértékben őszinte :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Imádtam én is, bár Bell kisasszony miatt voltak fenntartásaim a Veronica Marsos múltja miatt, de kellemesen csalódtam. Minden alkalommal sírva röhögök poénokon. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ