Ugrás a kommentre

Kritikák - avagy, vak vezet világtalant


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Azt írja a srác, hogy nem ismétli az előtte elhangzott és olvasott kritikákat,

ha mégis valaki felfedez valami hasonlóságot, az csupán azért

van, mert másoknak is szemet szúrt a sok logikátlanság.

Hát most akkor tud valami újat is írni vagy csak azt ami már mások is leírtak?

Ami azt illeti, szerintem csak más oldalról próbálja megközelíteni a dolgot,

ami már az előzőeknél is szánalmas próbálkozás volt.

Az is furcsa, hogy a hozzászólok véleménye rendszeresen ugyan az,

ők sem tudnak újat írni. Egyébként számomra inkább vicces mint idegesítő,

az ilyen emberek véleményét olvasni. :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármily meglepő (bár úgysem az) de számomra EZ és az ehhez hasonló lejáratások NEM egyenlőek a valódi véleménnyel... még akkor sem, ha a 'vélemény' kategóriába ez a fajta megnyilvánulás is belefér (bár szerintem nem fér bele)... a szememben ez és minden ehhez hasonló nem vélemény, hanem fröcsögés. A negatív véleményekkel egyáltalán nincs bajom, HA az a vélemény emberi hangnemben van megfogalmazva úgy, hogy véletlenül se sértsen meg olyan embert, aki másképpen látja, mint a kritikus/blogger/stb..., ám vitaindítónak (itt jó értelembe vett vitára gondolok - sajnos ez is egyre ritkább) vagy egy kiadós beszélgetés mozgatórugójának kiváló, akkor semmi bajom nincs a negatív, vagy mondjuk úgy ... ellenkező véleményekkel.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy nézem ezt a kis filmet, melyben rengeteg kérdést tesz fel a srác, úgy érzem,

hogy szándékosan nézeti magát hülyének. Legalább is szerintem, olyan kérdéseket nem

ért, melyek még azok számára is egyértelmű, akik nem látták a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak azt nem értem, miért kell foglalkozni ezekkel? :) Én rá se mentem a linkre, mert abszolút hidegen hagynak ilyen emberek véleményei és el tudom képzelni, miről lehet szó. De ez már sokszor meg lett beszélve. Fröcsögjenek, ha jól esik, ettől még nem lesz kevesebb a Star Wars, sem az, aki úgy ahogy van, szereti/rajong érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz Sky Nagyúr, csak tudod jó nevetni az ilyen gyökereken. Lehet, hogy szándékosan mindegyik jó pillanatokat akar szerezni, a saját maguk lejáratásával. Még szakmunkásban volt egy olyan osztálytársam, aki mindent

tudott, legalább is ő maga azt hitte. Közben persze segg hülye volt, de ő ezt nem ismerte el. Mi meg mikor próbált okoskodni,

akkor jó derültünk, hogy milyen ökör. Persze mondanom sem kell, hogy ő maga meg azt hitte, hogy a humorosságán nevetünk.

Ő is körülbelül ilyen gyökér természetű emberke volt, és szerintem most is az.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vicc az, hogy olyan dolgokat tartanak logikátlanságnak, amelyek akár a klasszikus trilógiában is előfordulnak.

 

Hát persze, innentől kezdve (és a sokszor előforduló minősíthetetlen fröcsögő stílusuk miatt) hiteltelen az egész okfejtésük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egyetlen egy ilyen általuk logikátlannak vélt okfejtést jegyeznék le. Azt kérdi a srác, hogy ha Valorum ellen elég volt egy fiatal királynőnek kezdeményezni a mandátuma felfüggesztését. Akkor azt Palpatin ellen miért nem tették meg, amikor már látták, hogy miket művel? És mondanom sem kell, hogy ez a kérdés a srác felfogásban elég szép helyet foglal el, mint amit Lucas elég rendesen elszúrt. Hát én erre a kérdésre egy másik kérdéssel válaszolnék: amikor látták, hogy Hitler vagy Sztálin mit művel, akkor vajon merték kezdeményezni a mandátuma felfüggesztését? A válasz szerintem egyértelmű, mindkét esetben! No de, tényleg ne is foglalkozzunk ilyenekkel, mert csak az értelem indul hanyatlásnak!

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

http://port.hu/article/209

 

Ezt most találtam meg újra. Azért milyen érdekes, hogy a nagy negatív hype előtt, elfogulatlanul, így tudott írni egy kritikus a filmről.Ez egy nyugodt, reális, elfogulatlan, higgadt írás.

Winkler nagy SW fan volt, és talán még ma is az. Tőle sose fogsz SW fikát olvasni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja... no comment kategória :lol: márhogy nem igazán volt egyértelmű a "rajongók" mondandója... kicsit kesze kusza se eleje se vége. (Vagy csak direkt így vágták meg a vidit)

 

 

 

Már alig várom az élménybeszámolóitokat!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy rajta múlna. :) Amúgy a cikk egy igazi trehány munka, szinte a szokásos igényességű amit a zsindex le tud gyártani....vagy más elbulvárosodott lap.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, ne szidd az indexet, mert Donáték betámadnak :P:D

Még a számra se nagyon ejteném azt a ******* oldalt meg a társait, csak itt konkrétan az ott lévő cikk miatt tettem. :D Másrészről meg mikor nem nyújtok támadási felületet. Aki akar, úgyis elér. Legfeljebb lepattan. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem szeretem az indexet, de attól még nem kell zsindexezni. Oldie Te se örülnél, ha azt mondanák rád, hogy náci vagy.

Na most ebbe nem szeretnék belemenni, mert ugye manapság ez sajnos marha érzékenyen érint mindenkit, mintha egy ilyen kijelentés lenne a világ legelvetemültebb dolga és nem az, hogy emberek éheznek meg fagynak meg. Tudnék mesélni milyen felvételi elvárások vannak már az MTI-nél is, de nem teszem. Én elborzadtam. Ennyi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.