Ugrás a kommentre

Star Wars viccek


Derb

Ajánlott hozzászólás

"Use the forks, Luke."

:) ez jó vicc!

 

Utolsó előtti youtube-os videó:

A Darth Vader vs. japanese police nem rossz, igen csattanós, először engem is megröhögtetett.

Főleg az a vicces, amikor az egyik japán rendőr kettétöri Vader fénykardját, amiről kettétörése után eltűnik az effekt :)

Szerkesztve: - Xom
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú ez nem vicc, hanem megtörtént velem. A környezetemben mindenki tudja, hogy star wars rajongó vagyok és néha avval húznak, hogy Vader légzését utánizzák vagy a Birodalmi indulót zengeki a barátaim. Merő kedvességből. :clap:

 

Tehát a történet a következő, szombaton íjászaton voltam, velem volt a legjobb barátnőm is. Csináltuk a gyakorlatokat feladatokat az edzés végén meg a nyílt napra gyakoroltunk. Ebben a barátnőm nem vett részt, hanem leült a fűbe. Állunk szép sorban mi többiek, feszített íjjal és várjuk a dobot, hogy ellőjjük a vesszőt. Egyszer csak Vader hörgésére leszek figyelmes, a hang egyre erősödik, mindenki néz, hogy honnét jöhet. Én kishíján ráordítottam a pihengető barátnőmre, hogy ne szórakozzon, ne utánozza a Nagyurat, mikor az egyik srác felveszi a mobilját és beleszól. Az ő csengése volt a hörgés. :yeah::clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:clap: Nekem is valami iylesmi votl a ballagásomon. Rólam már az egész Iskola és Göd is tudja (talán mád Dunakeszi is) hogy SW rajongó vagyok. Sokszor húztak engem is vele. Csúfoltak is eleget. Na a léyneg az hogy.

 

Hót egyenesen állunk az Igazgató beszéde alatt és elred az eső. Majd a mondokája végén kijelenti hogy aki nem segített díszíteni azt megkérte hogy imátkozzanak azért hogy ne kapjon el minket az eső.Még is elkapott. De mehjegyezte hogy.

-Na gyerekek majdnem sikerült. nem baj az erő mindenesetre velünk volt. :clap:

Na ott tablóztam le a beköpésen. Ez hagyán de már a műsor elején is mikro mások Dijákok is tartodtak beszédet elköszönésként akkro is. Anyiszor beköptek mindent.

-És igen emlékezzünk a sok közös élményre,A tesiórákra, A sok ökörködésre nem csak bolondok napján. A sok fénykard párbajra. :yeah: A mikor az erőt használtuk az eszünk helyett a dogáknál. :| És aszokra a percekre mikro a tanárnak azt mondtuk mikor 2 est akart adni hogy - A 3-as is megteszi. :lol:

 

majd folytatta.De a végén még beköpte a nagyot. És nefeledjétek az iSten velünk lesz.na meg az erő is. :o

 

 

:lol::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek szerintem már szakálla nőtt.

 

Egy Jedi és egy Sith megy a sivatagban.

Azt mondja a Jedi: "Velem van az Erő."

Erre a Sith: "Velem meg a kulacs."

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.