Ugrás a kommentre

Hasznos linkek, amiket érdemes megnézni


dstar

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Hello! Ajánlanám mindenki figyelmébe aki nem ismeri a www.kvizpart.hu weboldalt. Különböző kérdésekre kell válaszolni(témákra van szedve) megadott időn belül. Itt van Star Wars téma is. Hmmm hogy is mondjam nem is olyan egyszerű....Ajánlom a regisztrációt is mert gyorsan megy, minden témát lehet választani és így láthatod magad a ranglistán, mennyire vagy jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon szeretem azt az oldalt. De az a baj hogy a kérdések nagy része könyvekre épül. Pl kedvencem: Melyik író könyvében hal meg Chewbacca. Hát elsőre nem tudtam, de mikotr az ember már elég sokat játszott vele, utána rájön az ilyen fondorlatos dolgokra. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon szeretem azt az oldalt. De az a baj hogy a kérdések nagy része könyvekre épül. Pl kedvencem: Melyik író könyvében hal meg Chewbacca. Hát elsőre nem tudtam, de mikotr az ember már elég sokat játszott vele, utána rájön az ilyen fondorlatos dolgokra. :wink:

 

Igen, sok ilyen van. Melyik is az az író? :) Én azzal a kérdéssel bajlódtam sokáig hogy mi nem volt Han Solo foglalkozása meg hány turbólézer van a 2. HCS-on....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon szeretem azt az oldalt. De az a baj hogy a kérdések nagy része könyvekre épül. Pl kedvencem: Melyik író könyvében hal meg Chewbacca. Hát elsőre nem tudtam, de mikotr az ember már elég sokat játszott vele, utána rájön az ilyen fondorlatos dolgokra. :wink:

 

Igen, sok ilyen van. Melyik is az az író? :lol: Én azzal a kérdéssel bajlódtam sokáig hogy mi nem volt Han Solo foglalkozása meg hány turbólézer van a 2. HCS-on....

 

Na igen nekem is az ilyen fajta kérédésekkel voltak a gondjaim! :x :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az swgalaxis hétvégére egy érdekes eseményre várja az oda látogatókat. Íme egy kis kedvcsináló.

 

"Most szombaton, 19:00-kor újra lesz StarChat az oldal chatén - ahol a rajongók kérdezhetnek majd -, a vendégünk pedig Brian Ching képregényrajzoló lesz. Aki nem tudná ki ő, főképp Star Wars képregények borítóit köszönhetjük neki, akinek munkáját olyan híresebb képregényeknél láthatjuk, mint például a Star Wars Obsession mini-sorozat, a Star Wars: Empire vagy a nálunk is kapható Star Wars: Köztársaság.

 

Ching első Star Wars élménye nem az Egy Új Remény - mint a legtöbb szakmabelinek -, mivel ekkor még csak 4 éves volt. Az első Star Wars film, ami hatott rá A Jedi visszatér volt, főleg az első 20-30 perc, mikor Luke Jabba bárkáján akrobatázott.

 

Már kollégiumba járt, mikor elhatározta, hogy a művész karriert választja. `Az életem legnagyobb részében képregényeket gyűjtöttem addig a pontig, amíg az iskola máso dik évében rájöttem, hogy én is meg tudom ezt valósítani`.

 

Első állását egy kisebb Kaliforniai képregény stúdiónál kapta, a Top Cow-nál. `Ezen a helyen tanultam a legtöbbet az anatómiáról és az alaprajzról.` Az első publikált rajza egy Hari-Kari nevű szamurájnőről szóló képregény borítója volt. Ezután a Star Wars visszatért az életébe, ahogy a 2002-es San Diego-i Comic-Con-ra utazott, hogy bemutatkozzon a nagyközönség számára.

 

Itt találkozott Randy Stradley-vel, akkori szerkesztőjével, aki emlékeztette őt pár korábbi munkájára, amit egy évvel ezelőtt küldött neki. Egy-két hónappal később Randy felajánlott pár képregényborítót a Star Wars: Empire sorozathoz.

 

Ching-nek lehetősége volt, hogy Clone Wars Topps kártyákat készítsen, de akkor még úgy gondolta, hogy nem fér bele a naptárába. Később érezte, hogy hiba volt ezt kihagyni, és amikor újra hívták őt a Heritage kártyákkal kapcsolatban, igent mondott. `Jó móka esélyt kapni a klasszikus karakterek le rajzolására. Azt gondolom hogy a gyűjtőknek remek, hogy a művészet egy darabját mondhatják magukénak és láthatják kedvenc karakterüket különböző művészek szemszögéből.`

 

Bővebb információk a starwars.com-on, angol nyelven

http://www.starwars.com/eu/explore/profile...0223/index.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Üdv mindenkinek!

 

Itt egy link: KATTINTS IDE!!!

 

Én szerkesztettem ezt a lapot, de leálltam velem már pár hónapja mert nem volt időm rá. De szeretnék újra belefogni, és ha lehet akkor teljesen új designt adni neki és jól feltölteni tartalommal. Az az igazság , hogy csak amatőr /hobbi/ szinten űzöm jelenleg a web-szerkesztést. Nos... nagyon érdekelne a TI véleményetek, javaslataitok... kritikákat is elfogadok. Örülnék neki, ha együtt össze tunánk hozni egy igazán jó SW oldalt ebből a kis "Próbálkozásból"!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen... Simon Zoli barátunk utánozhatatlan. ;)

 

Nos... szeretném megtölteni érdekes információkkal, hírekkel... olvasgatván a fanfictionokat... hát rettenetesen jók. Gondoltam jó lenne egy /ennek a közösségnek/ szánt.... de tényleg nem nagy "forgalmú" oldalt csinálni... ezt úgy értem... nem kellene ország - világ elé terjeszteni mint a starwars.hu-t bár az hivatalos magyar oldal... ez igaz.

 

Nekem is vannak SW kedvelő barátaim, akik szívesen vennék, ha lenne egy szolid, egyedi... kisebb közösségnek szánt oldal.

 

 

De az az igazság, hogy nem vagyok olyan 5letgazdag és kreatív mint itt egyesek... akik egyenesen lenyűgöznek. Szal mindenkinek a javaslatára, segítségére, tippjére, kritikájára, stb... vevő vagyok. Építsük ki együtt ezt az oldalt... persze csak ha van rá igény.

 

 

Szerintem jó lenne! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a háttérkép egy számmal kisebb mint a lap szélte, és a feliratok néha eltűnnek benne:( és nincs meg mindig az "első trilógia""második""Anakin bukása""fórum""extrák", szóval pl ha belemegyek az ep2 kritikáiba, nehezebbb visszajutni:(

 

a fórum meg szimplán sztrájkolni látszik. Inkább regelj egy fórumot a Supergameznél, kicsit reklámos, de nem zavaróan. Ja és üres a képgaléria, a viccek meg egy szál videó. Ja, és a hangot nem tudtam levenni amikor az oldalra léptem úgyh inkább a hangfal némázik.

 

a kritikákat inkább érdemes lenne úgy tenni h a legjobbat legfölülre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reggel olvastam el a cikket, így már nekem is leesett, miről van szó :)

Plok, ha legközelebb felraksz ilyet, kérhetünk hozzá eligazítást?

Megvolt az eligazítás, csak ti utólag találkoztatok vele. :roll: Először hírnek raktam fel a dolgot, csak amikor láttam, hogy Obi1 bemásolta az egyik linket, mellé tettem a másikat is, hátha valaki lemaradt róla. Elnézést a szűkszavúságért! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.