Ugrás a kommentre

Hasznos linkek, amiket érdemes megnézni


dstar

Ajánlott hozzászólás

Kezdetben lehet valakinek mindenkilapjás vagy gportalos honlapja, de LOPKODNI akkor sem kell. Miért jó más holmijaival telepakolni egy SAJÁT oldalt? Miért kell, hogy amint valaki rálép az oldalra, berobbanjon a zene? Nekem lopkodták már el pl. Caspian herceges háttérképeimet, és deviantarton meg más fórumon magyarázkodhattam ám, hogy márpedig az az enyém, még az oldalam linkje is rajta volt! Elég kellemetlen érzés... Aztán meg nem vok valami nagy angolos, de pl a Shiás oldalra amiket lefordítgattam megtaláltam ugyanolyan formában egy gportalos oldalon, volt a szövegben egy hibám, még azt se javította ki az illető, no comment... Attól, hogy valaki 8 éves, nem kell ilyeneket elkövetnie. Láttam én már csillivilli flasholdalt 12 évestől, saját tartalommal és grafikával és mindennel. (Mellesleg már gportalon is vannak nagyon szép, igényes, nem összelopkodott tartalommal rendelkező oldalak.) És ha valaki már mindenképpen MÁSOLNI szeretne, akkor a végére nem árt egy forrás: sw.hu vagy SimonZoli (belinkelve). De akkor meg minek készít oldalt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 5 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Ezt már régebb óta ismertem, még én is belinkeltem ide valahova :)

Szórakoztató és profin áthidalható vele az info óra.

Amúgy meg ha valaki nem akar pötyögni (pedig az mennyire jó szórakozás) akkor itt van html oldalba csomagolva:

http://www.asciimation.co.nz/

 

És ha már itt vagyunk, egy srácnak kellett ma megkeresnek az oldalt, így ide is beteszem. Amit beírsz azt R2 lefordítja az ő nyelvére és akár le is töltheted mp3-ba: http://www.r2d2translator.com/

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

Nemtom volt-e már róla szó, mindenesetre meg fog szünni a starwars.yahoo.com

 

Pont most járt le a szerződés és a Yahoo úgy döntött, hogy nem hosszabitja meg, mivel már nem éri meg nekik és inkább törölnek minden Star Warsos tartalmat december 15-ével. Utána ha valaki beirja, hogy starwars.yahoo.com akkor a starwars.com-on fog kilyukadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban már említette valaki és annak ellenére elég sajnálatosnak tartom a dolgot, hogy eddig egyszer vagy kétszer voltam ott. De még olyat se hallottam, hogy nem éri meg egy SW oldalt üzemeltetni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

Az Xpressen lévő RaptorZ már számtalan digipack-ot készített házilag, most készült el a Prequel Trilógiával és már készíti a klasszikust is. Érdemes megnézni az oldalán a művet, szép :D

http://hazidigi.blogspot.com/2010/01/star-...gi-preview.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
Mi a szent habakukról szól amúgy? SW7??? Eteti a népet?
Totál kamu a csávó. Tibur tudna mesélni róla. az EPI idején tűnt fel, és állítása szerint Lucas barátja. Az EPII alatt azt állította, hogy Lucas küldött neki egy példányt a forgatókönyvből. :rock:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.