Ugrás a kommentre

Hasznos linkek, amiket érdemes megnézni


dstar

Ajánlott hozzászólás

Értem. Csak azért kérdeztem, mert George Lucas állítólagos exclusive interjúi is olvashatók rajta, ahol George azt mondja,hogy megcsinálná a 7-9. részt. Na mind1
Persze. Ezeket ő találta ki. Mert ugye George a haverja... :) Lucas már egy párszor kijelentette, hogy nem lesz 7-8-9. Egyelőre tartja magát ehhez. Szerintem szeretne már ő is mást csinálni. Nincs újabb tíz éve egy új trilógiára.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért örültem volna egy újabb trilógiának, még ha csak 10 év múlva fogna hozzá, akkor is....
Öreg már ahhoz. Bár nem zárom ki, hogy lesz, de azt már más fogja levezényelni. Mégpedig a lánya, Katie.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A színészek sem fiatalok már, úgyhogy problémás lenne...

 

Tudod, el tudnám képzelni más színészekkel is. Mert nehogy már csak Harrison Ford tudja eljátszani Han Solot. Egyébként máshonnan is szivárognak hírek,hogy megcsinálná Lucas a 7-9-et, csak nem ő rendezné már....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem értem, miért van az, hogy a legtöbb "rajongó" miért nem akarja, hogy folytatódjon a story. Mert azt nem tudom elfogadni válasznak,hogy "Nem kell még egy Jar-Jar Binks".
Én azt vallom amit Lucas is mond. Itt a story vége. Anakin megtér, az Uralkodó és a Birodalom elbukik, minden happy. Mindent lehet folytatni, csak az a kérdés megéri-e. Ebben az esetben nem vagyok benne biztos, sőt. Ráadásul a régi színészek is öregek már, max. nevetségessé válnának a vásznon. Ezt meg senki se akarja.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod, el tudnám képzelni más színészekkel is. Mert nehogy már csak Harrison Ford tudja eljátszani Han Solot. Egyébként máshonnan is szivárognak hírek,hogy megcsinálná Lucas a 7-9-et, csak nem ő rendezné már....
Most gondold el mit szólnának a rajongók, ha Solot nem Harrison Ford játszaná. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod, el tudnám képzelni más színészekkel is. Mert nehogy már csak Harrison Ford tudja eljátszani Han Solot. Egyébként máshonnan is szivárognak hírek,hogy megcsinálná Lucas a 7-9-et, csak nem ő rendezné már....

Más színészekkel nevetséges lenne. Kb. annyira, mint egy Barátok közt-féle szereplőváltás. Ha nekem azt mondják, hogy Han Solo, igenis Harrison Ford jut legelőször az eszembe és ez egy olyan dolog, amit nem lehet megváltoztatni, legyen akármilyen profi az új színész.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg hogy öreg George??? A Clone Wars-hoz meg a TV sorozathoz bezzeg nem öreg,mi?
Egy ekkora filmtrilógiát létrehozni minimum tíz év, ha nem több. Ne hasonlítsuk már a TCW -hez meg az élőszereplőshöz, mert szerintem személy szerint neki sokkal nagyobb munka mozifilmeket csinálni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más se kéne minthogy a 7-8-9.re lecserélnék a színészeket. Legfeljebb jó száz évvel később játszódjon akkor, de így se látom az értelmét a folytatásnak, mint ahogy korábban se. Ha pedig a 3D-t akarja ráerőszakolni a filmjeire, akkor meg csináljon ahhoz pár plusz jelenetet, vagy az ősi sith-jedi időkből csináljon trilógiát. De inkább maradjon a tv sorozatnál. Sok SW rajongónál úgyis már kiverte a biztosítékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok SW rajongónál úgyis már kiverte a biztosítékot.
Kit érdekelnek? Teljesen el lehet fogadni a hat filmet mint egészet. Az, hogy pár begyepesedett őskövületnek az első három film nem jön be az Lucast szerintem nem nagyon érdekli. Momentán ez nem fogja akadályozni semmiben sem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kit érdekelnek? Teljesen el lehet fogadni a hat filmet mint egészet. Az, hogy pár begyepesedett őskövületnek az első három film nem jön be az Lucast szerintem nem nagyon érdekli. Momentán ez nem fogja akadályozni semmiben sem.
Persze, hogy nem, legfeljebb az érdeklődési kör szűkűl tovább.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy nem, legfeljebb az érdeklődési kör szűkűl tovább.
Szűkül az öregek között. Pótolják őket a fiatalok. Nézd csak milyen generációt nevelt ki az előzmény trilógia. Ezen a fórumon 80% -ban ilyen emberkék vannak. Mert ugye azt nem hiszed, hogy szűkülne az érdeklődés az SW iránt? :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szűkül az öregek között. Pótolják őket a fiatalok. Nézd csak milyen generációt nevelt ki az előzmény trilógia. Ezen a fórumon 80% -ban ilyen emberkék vannak. Mert ugye azt nem hiszed, hogy szűkülne az érdeklődés az SW iránt? :)
Ez már azért nem olyan mértékű érdeklődés mint anno a mi időnkben :) Mutass nekem egy olyan alsós tantermet ahol pl a kölkök fénykardoznak a vonalzókkal. :D

Mostanra a konkurencia rontást vitt a gyermeki énekbe. :P Herr Riporter meg a többi "szörnyűség" ugye :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már azért nem olyan mértékű érdeklődés mint anno a mi időnkben :) Mutass nekem egy olyan alsós tantermet ahol pl a kölkök fénykardoznak a vonalzókkal. :)

Mostanra a konkurencia rontást vitt a gyermeki énekbe. :P Herr Riporter meg a többi "szörnyűség" ugye :):D

Ja hogy olyasmire gondolsz. Á olyan már nem lesz. Az más világ volt. Ma már rengeteg frenchise van. Én annak örülök, hogy még mindig vannak újabb rajongók. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy idézet:

 

George Lucas: Star Wars Episodes 7, 8 and 9 loom in the distant future. I won't begin working on the next Luke Skywalker film for another ten years at a minimum. We are working on an online Star Wars video game called Star Wars The Old Republic. It will be similar to Star Wars Galaxies in which the fans have to pay a monthly subscription fee.

 

Shadow is the best friend I've ever had. He will definitely be in my will. However, he's not lucky enough to inherit Star Wars or Lucasfilm. Nearly all that I own will be shared equally by my three children. This means my children control what happens with Star Wars after I'm gone. I don't really care if Star Wars Episodes 10, 11 and 12 ever get made. My vision for the Skywalker family is complete at the conclusion of Star Wars Episode 9.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy idézet:

 

George Lucas: Star Wars Episodes 7, 8 and 9 loom in the distant future. I won't begin working on the next Luke Skywalker film for another ten years at a minimum. We are working on an online Star Wars video game called Star Wars The Old Republic. It will be similar to Star Wars Galaxies in which the fans have to pay a monthly subscription fee.

 

Shadow is the best friend I've ever had. He will definitely be in my will. However, he's not lucky enough to inherit Star Wars or Lucasfilm. Nearly all that I own will be shared equally by my three children. This means my children control what happens with Star Wars after I'm gone. I don't really care if Star Wars Episodes 10, 11 and 12 ever get made. My vision for the Skywalker family is complete at the conclusion of Star Wars Episode 9.

Ez ugye supershadow oldaláról van? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom megrögzötten utálod a csávót. Csak azért, mert azt állítja, hogy George közeli ismerőse? George-nak nem lehetnek barátai?
Én nem utálok megrögzötten senkit, csupán ezt az arcot mindenki ismeri SW-s körökben. Már több mint tíz éve. Szóval néz körül mi a vélemény róla külföldi fórumokon. Ha felmerül a neve csak egy jót röhögnek és el is van intézve. Annyit kamuzott már ez a csávó, hogy hihetetlen. Amit a filmek előtt is írt, hogy benne lesznek, alig jött be valami.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem. Mondjuk mikor készült a Sith-ek bosszúja, a starwars.hu-n ( tehát a hivatalos oldalon) követtem a forgatás fejleményeit, és leírtak sokmindent,hogy benne lesz a filmben, és nem volt benne... pl. hogy Yoda és Qui-Gon az Erőn keresztül beszélgetnek arról, hogy a Sithek sose fogják teljesen megérteni az Erőt, meg ilyenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem. Mondjuk mikor készült a Sith-ek bosszúja, a starwars.hu-n ( tehát a hivatalos oldalon) követtem a forgatás fejleményeit, és leírtak sokmindent,hogy benne lesz a filmben, és nem volt benne... pl. hogy Yoda és Qui-Gon az Erőn keresztül beszélgetnek arról, hogy a Sithek sose fogják teljesen megérteni az Erőt, meg ilyenek.
De ő azt állította, hogy Lucastól kapja az infókat. De nyugodtan higgy neki, ez a Te dolgod. Én csak leírtam mi a közvélekedés róla. Részemről ennyi elég is volt supershadowból. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nemcsak SuperShadow oldalán, hanem más, angol nyelvű oldalakon is lehet utalásokat találni arra, hogy valami készül ... és annak moziszaga van. Na mind1, aki azt akarja, hogy ne legyen 3. trilógia, az úgyis "lekamuz" mindenkit. Bocs, ha túl erős voltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.