Ugrás a kommentre

Hasznos linkek, amiket érdemes megnézni


dstar

Ajánlott hozzászólás

  • 1 évvel később...
  • 2 héttel később...

Hangzatos az biztos. Ben -nek meg lesz a játszóháza. :D

 

Egyébként szerintem nem kell aggódni. Mi jól megvoltunk az sw.hu mellett is, és ha beindul ez se fog fenyegetni minket. Lényegében az oldalunk nem függ más honlapoktól. Nem hinném, hogy bárki innen majd ott akarna fórumozni. :) Bár minden megeshet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem így van. :) Egyébként furcsa ebben az oldalban, hogy máris megad egy webcímet, ami majd csak novembertől fog üzemelni (egyébként miért is pont akkortól?) Még az is bőven lehet, hogy nem lesz belőle semmi. :)

 

SZERK: LOL! Még az oldaluk sincs regisztrálva. :lol: :lol: Amatőrök...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hangzatos az biztos. Ben -nek meg lesz a játszóháza. :D

 

Egyébként szerintem nem kell aggódni. Mi jól megvoltunk az sw.hu mellett is, és ha beindul ez se fog fenyegetni minket. Lényegében az oldalunk nem függ más honlapoktól. Nem hinném, hogy bárki innen majd ott akarna fórumozni. :) Bár minden megeshet.

Aki itt jól érzi magát, nem fog átmenni oda. :)

 

 

Az itt felépített közösséget, az előforduló őrültségek ellenére, nem tudja egy új oldal pótolni évek alatt sem, szóval szerintem nem igazán.

Erről van szó. :)

 

Eszter, szerintem neked sincs félnivalód. :) Egy közösség nem bomlik fel, ha igazi közösség, nem csak egy hírportál. Hírt lehet máshol is olvasni, de az ember szereti a megszokott körben kibeszélni azokat. :) Mellesleg nehezen hiszem el, hogy akit az SW érdekel, az eddig nem talált volna el Hozzád vagy ide, és nem kapott volna lehetőséget a minőségi rajongói eszmecserére. Ki akkor a célközönség? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy elnézem, ott már most a mennyiség a cél. :) Abból pedig borzalmas dolgok tudnak kisülni. Lásd. sw.hu

 

Arra lennék kíváncsi, kik állnak a dolog mögött?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, így már érthető. Egyébként nem hiszem, hogy az új oldal megalakulása miatt sokan itt hagynák a Jedi Rendet vagy ezt a fórumot, ha érdemes lesz rá az új oldal, maximum én is mindkettőt fogom látogatni. De nem kötelező elkötelezni magunkat egyik oldal mellett sem.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes. Lehet, hogy ez az én spekulációm csak, de nem lehet, hogy ez lesz a starwars.hu helyett?

Kizárt.

 

Gondolod, hogy zavarná az oldal megalakulása, ha meglenne a kölcsönös együttműködés? Különben a JediRend Facebook oldalára gondoltam, ha konkrétumra vagy kíváncsi.

Milyen kölcsönös együttműködésre gondolsz? Eszter attól félhet, hogy nem ő lesz az első számú hír oldal. Ez jogos is, hisz nála szinte arra épül az egész rendszer. Én mondjuk ezen nem paráznék. Mindent addig kell csinálni amíg kereslet van rá.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az is. Tök mindegy. Azért ne higgyük már, hogy egy weboldal, felbukkanva a semmiből majd előáll egy luxus tartalmú weboldallal, ahol sose látott fordítások és adatbázisok vannak. :) Ilyen nincs. Ebbe k*rva sok munkát kell beletolni. Években mérhető a dolog...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.