Ugrás a kommentre

Hasznos linkek, amiket érdemes megnézni


dstar

Ajánlott hozzászólás

mikiwan nevű srác (aki most ismét lelkes az EPVII topikban) már 2010 elején meg volt győződve, hogy lesz új trilógia. Milyen vita is kerekedett ebből :):P:D

http://www.swsaga.hu/topic/106-hasznos-linkek-amiket-erdemes-megnezni/page__view__findpost__p__140984

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Íme egy újabb, nem éppen pozitív helyzetjelentést az SWMédia Facebook oldaláról:

 

"Heti rossz hír:

Sajnos tönkre ment a gépem, így új alaplap és táp kerül/t bele (vagyis a tápot még ma veszem át, így 5 napja vagyok gép nélkül) ennek okán, mivel ez költséges volt (plusz karácsonyi költekezés), megint nem maradt az oldal dolgaira, így utolsó alkalommal ismét eltolásra kerül a nyitás, azaz a jövő év elejére (ha megérjük :D ). Én sajnálom a legjobban, de ez az utolsó tolási alkalom, reméljük ti is kitartotok még! :)"

 

Ez már annyira röhejes, komolyan. Elhiszem én, hogy nagy projekt, de ezek a kifogások... Már október környékén meg kellett volna, hogy nyíljon. Ez már a harmadik határidő eltolás. Most komolyan, ezért kár volt abbahagynom a blogfejlesztést. A végén még odáig jutunk, hogy én is hamarabb kész leszek, mint ők. Először technikai problémáik vannak, majd szerverproblémáik, most meg ez... Legközelebb mi lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 4 héttel később...

A könyves részleg nagyon fragmentált (széttöredezett). Minden könyvnek külön témája van, de nincs például olyan, ahol a megjelenésekről, vagy összességében a könyvekről általánosságban lehetne beszélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz, bár semmi forradalmian új. Olyan oldalt meg minek csinálni amiből már van elég? :) Amúgy is nekem kicsit zsúfoltak az ilyen stílusú oldalak. A főoldalra kirakott chat pedig egyelőre eléggé amatőr szintre húzza le a színvonalat szvsz. Persze biztos fejlődni fog még, de ez egyelőre nem akkora durranás mint ahogy beharangozták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már csak azért is beregisztráltam, hogy értékelhessem a könyveket és a filmeket. A filmeknél csak 5-ös skálán lehet értékelni, de én midegyikre megadtam a maximumot. Lássák csak, hogy vannak olyanok is , akik mind a 6 filémet szeretik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.