Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ő... oké, trailer, de ott úgy szólt a fáma, hogy az "Erő áthatja a családom. Megvan apámban, bennem, a húgomban és megvan benned is." Na most, minek ilyen monológ, ha ezzel Kylo már tisztában van? Egy ilyen monológ inkább olyasvalakinek szól - még úgy is, hogy ez a nézőknek szól -, aki ezzel az aprósággal nincs tisztában. Persze erősen spekulatív a dolog, de akkor is.

Most kicsit belassultam, de remélem arra célzol, hogy rokonnak szól az üzenet, különben mi értelme így a csalàdon keresztül megfognii az erő mivoltát.

Az is nyilvánvaló, hogy a saga 9 filmje a Skywalkerek története.

Akkor aki ezt a cikket írta, őszerinte ki az új Skywalker??

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy rokonnak mondja, csak olyan rokonnak, akinél még "bizonytalan" az Erő, mint mondjuk anno Leiánál. Vagyis nem feltétlen tudja, hogy azért, mert leszármazott, még Jedi is lehet.

A cikk szerint félreérthetetlenül Kylo a Skywalker-sarj. "He is the blood relation, via Han and Leia." Szerintem ezt nehéz félreértelmezni. ;) Ez a felállás nekem sem tetszene innét nézve (egy újabb maszkos, rossz útra tért Skywalker?), de nem mondom, hogy nem lehetne még ütős dolgot kihozni belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy rokonnak mondja, csak olyan rokonnak, akinél még "bizonytalan" az Erő, mint mondjuk anno Leiánál. Vagyis nem feltétlen tudja, hogy azért, mert leszármazott, még Jedi is lehet.

A cikk szerint félreérthetetlenül Kylo a Skywalker-sarj. "He is the blood relation, via Han and Leia." Szerintem ezt nehéz félreértelmezni. ;) Ez a felállás nekem sem tetszene (egy újabb maszkos, rossz útra tért Skywalker?), de nem mondom, hogy nem lehetne még ütős dolgot kihozni belőle.

Jah, én a cikket nem olvastam, csak Jake egyszem kiragadott mondatát.

Sok az a cikk nekem angolul..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor talán nem árt megjegyeznem, hogy a cikk írója is erőteljesen jelzi: semmi jel sem utal arra, hogy mindez valós és nem csak egy fan-made teória.

Helyes! Köszi. Nem kell mégegy "Darth Skywalker".

Remélem nem ez lesz. Utoljàra a Vader fétise miatt "unokàztuk"..de abbamaradt.

De ezt még előbb lenyelném, mint azt, hogy Rey nem rokon. Ez utóbbi lehetetlen! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutóbbi esetleges trailer leírásban újra felemlegetik a jelenetet, mikor lila és piros fénykardosok állnak körben.

Most megspékelték egy zöld kardos alakkal, aki nyilván Luke.

Felrebbentek egyes elszomorító pletykák, hogy csak cameozni fog, meg flashback-ben szerepelni.

Van rá esély, hogy azt az állítólagos 1-2 jelenetét, el is lőjék a trailerekben?

Szerintem nincs. Én ebből -már ha igaz- arra következtetek, hogy lesz rendes szerepe Luke-nak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felrebbentek egyes elszomorító pletykák, hogy csak cameozni fog, meg flashback-ben szerepelni.

Van rá esély, hogy azt az állítólagos 1-2 jelenetét, el is lőjék a trailerekben?

Szerintem nincs. Én ebből -már ha igaz- arra következtetek, hogy lesz rendes szerepe Luke-nak!

 

Ha igazak is ezek a pletykák, akkor legalább érthető, hogy miért nem szerepel Luke a posztereken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igazak is ezek a pletykák, akkor legalább érthető, hogy miért nem szerepel Luke a posztereken.

Sok plakátszerű festmény látott már napvilágot. Van egy Struzan féle is.

De igazi filmposzterünk még nincs!

Luke nem lesz főszereplő, ez nyilvànvaló. De fontos szerepe még lehet, és én nyagyon bízom ebben és ennyit megis érdemel az OT hőse.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De viszont az az érdekes, hogy az IMDB-n a szereplők között harmadikként van felsorolva, ami általában a főszereplők helye szokott lenni, de lehet, hogy ennek nincs jelentősége, mert még nem mutatták be a filmet.

 

http://www.imdb.com/title/tt2488496/?ref_=rvi_tt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De viszont az az érdekes, hogy az IMDB-n a szereplők között harmadikként van felsorolva, ami általában a főszereplők helye szokott lenni, de lehet, hogy ennek nincs jelentősége, mert még nem mutatták be a filmet.

 

http://www.imdb.com/title/tt2488496/?ref_=rvi_tt

Nincs. az még egy nagy össze-vissza egyelőre. Billie Lourd meg még a 2. áhh.. :lol: Abban még Boyega jelenleg a 20. asszem, pedig a főszereplő trió tagja.

 

Egyébként azért is várok már egy rendes plakátot, hogy lássam milyen sorrendben írják fel a szereplőket rá.

Vagy trekes abc sorrend lesz itt is, a plakátok meg nevek nélül? Pedig sw-ben ez hagyomány lenne!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy Luke-ot úgy akarják kezelni, mint az uralkodót a régi részekben? A trilógia elején rejtegetik és csak a végére hozzák elő, míg a többi idős színész itt adja át a stafétát a 7. részben?

Szerintem inkább Yoda/Ben szerepét fogja átvenni. Ő lesz az öreg, bölcs tanítómester, aki csak néha fog igazán aktívan beleavatkozni a dolgok menetébe. És e minőségében lehet nem is lesz több jelenése a filmben, mint Yodának volt az ep1-ben vagy Bennek az ep5-6-ban. Annyi különbséggel, hogy szerintem maga a történet az ő személye köré épül, azaz "kicsoda Luke Skywalker."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek tutira valahogy így kell lennie, hisz a kardja is központi szrepet játszik, Ő maga meg él, nem mellőzhető, vagy bagatellizálható el.

De kinek is jutott volna utóbbi az eszébe, ha Luke Skywalkerről beszélünk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább Yoda/Ben szerepét fogja átvenni. Ő lesz az öreg, bölcs tanítómester, aki csak néha fog igazán aktívan beleavatkozni a dolgok menetébe. És e minőségében lehet nem is lesz több jelenése a filmben, mint Yodának volt az ep1-ben vagy Bennek az ep5-6-ban. Annyi különbséggel, hogy szerintem maga a történet az ő személye köré épül, azaz "kicsoda Luke Skywalker."

Én is így képzeltem eddig, csak a legújabb pletykákra reflektálva vetettem fel egy másik alternatívát esetleg. Remélem, hogy inkább ez lesz, amit te is említettél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rossz hír: Az új kánon szerint Luke-ot törölték Jedi visszatérből és így az új trilógiából is:

Az ok az újraforgatott Hoth-i csata:

http://www.youtube.com/watch?v=CnqtUAg4hkw

Elnézést a trollszagért! :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/10/16/itt_van_minden_idok_legidetlenebb_karacsonyi_ajandeka_luke_levagott_keze/

 

 

Vajon tényleg úgy kezdődik a film, hogy Luke levágott keze a fénykarddal együtt repül az űrben? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/10/16/itt_van_minden_idok_legidetlenebb_karacsonyi_ajandeka_luke_levagott_keze/

 

 

Vajon tényleg úgy kezdődik a film, hogy Luke levágott keze a fénykarddal együtt repül az űrben? :P

Poén-nak jó! :D De azért elárulja magát, a "handmade in italy" és a "warning: it's a trap".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.