Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Kizárt, hogy emberi karaktert játszon. Ez a faszi egy óriás! Két méter magas nyakigláb.

A Variety cikkben:

Exact details are unknown, but the character is said to be in the vein of iconic “Star Wars” villain Darth Vader.

Jó magas , mint Vader Nagyúr.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy jó fél éve keringett olyan pletyka, hogy valaki magára húzza a Vader páncélt, a tisztelet jeléül :D:P

Lehet ő lesz az? :P

Mesterien tudod elfolytani az ember nem létező lelkesedését is :D:P

 

Mint a többségnek a csávó nekem se mond semmit. A filmográfiája alapján mondjuk párszor már láttam kisebb szerepekben. Kiváncsian várom mi fog kisülni a dologból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy Bomarr okosan rávilágított, a Star Wars tele van városi legendákkal és mítoszokkal. Az egyik ilyen ugyebár a híres "én vagyok az apád". Mindenki tudta, de senki nem hallotta, csak az tudta aki olvasta, de az sem hallotta csak látta, de lehet, hogy ott sem volt....vagy mégis?

Mikor volt a most akkor? Régen?

 

Szóval Alac Guinnessszerinted tudta, hogy sikeres lesz a Star Wars? Szerintem meg nézz szét ebben a topikban! http://www.swsaga.hu/topic/198-hatterben-lev-erdekessegek-toertenetek/

A #20-as hozzászólásomat javaslom, mert az rávilágít, hogy a stúdió mit predesztinált a filmnek. Maradjunk annyiban, hogy még mozitermet sem tudtak neki foglalni, így egy időben kétséges volt maga a bemutató is! :D

 

Igen, Alec Guinness ennek ellenére az az ember volt, aki ebből a szempontból bízott Lucasban. A stúdió nem hitt benne. Ezer példa van ilyenekre ma is. És pont azért, mert a stúdió nem hitt benne, Lucas megköthette élete szerződését, amivel Guinness is kaszálni tudott, sőt, még Spielberg is.

 

Hogy egy hasonló példát mondjak: egy sokkal későbbi korban sokkal kevesebb pénzből (1,2 millió dollár) készült Quentin Tarantino első filmje, a Kutyaszorítóban. Azt Harvey Keitel támogatta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Kérlek benneteket, ne másítsuk meg a történelmet.

Ahogy óhajtod, íme egy csipetnyi történelem, 1977-ből, Sir Alec Guinness első interjúja a Star Wras kapcsán.

https://www.youtube.com/watch?v=gyhO2uRA4FM

ON

 

Ez aztán az érdekes figura. Embernek sem lenne semmi, de remélem, hogy valami randa idegent fog játszani. :)

 

Weaver meg....ehhh. Alien utánérzés ne legyen SW -ben.

Már miért lenne Alien-utánérzés Weavertől? Talán más filmben nem is játszott vagy a Star Wars ep7 horrorfilm lesz? :roll: Ewan McGregor talán Transpotting utánérzést keltett, Liam Neeson meg Shindlert idézte meg? Natalie Portman meg lazán belecsempészte a filmekbe Leon, a profi érzését. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odyhoz és Zéééhez csatlakozva: Ki a búbanat ez a manus? Életemben nem hallottam róla.

Frenkie, lehet csípni fogod az ürgét, mivel egy volt amcsi katona :)

Az életrajza szerint 9/11 után belépett az amerikai tengerészgyalogsághoz. Jó 3 év hűséges szolgálat után áttelepítették Irakba harcolni.

Később egy baleset miatt otthagyta a tengerészgyalogságot, és 2009 körül kezdett el színészkedni NY-ban a Broadwayen. Igen tehetségesnek bizonyult, így pár év alatt fellendült a színészi karrierje.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már miért lenne Alien-utánérzés Weavertől? Talán más filmben nem is játszott vagy a Star Wars ep7 horrorfilm lesz? :roll: Ewan McGregor talán Transpotting utánérzést keltett, Liam Neeson meg Shindlert idézte meg? Natalie Portman meg lazán belecsempészte a filmekbe Leon, a profi érzését. :pfff:

 

Nem kell hisztizni. :) Nekem azt jelenti mert elég ha meglátom, és rögtön az Alien ugrik be. Ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hisztizek, csak nem értem ezt a felfogást. ;) Azért elutasítani egy tehetséges színészt/színésznőt zsigerből, mert szerepelt egy másik filmsorozatban, és az ugrik be róla, nekem abszurdum. Pláne, hogy nem Weaver az első ismert név vagy olyan, aki valami kultikus, de legalábbis megjegyezhető figurát keltett életre, nem csak az ep7, de az egész Star Wars franchise kapcsán. Különben is, nem ő lenne az első Alien-szereplő az SW-ben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, lehet csípni fogod az ürgét, mivel egy volt amcsi katona :)

Az életrajza szerint 9/11 után belépett az amerikai tengerészgyalogsághoz. Jó 3 év hűséges szolgálat után áttelepítették Irakba harcolni.

Később egy baleset miatt otthagyta a tengerészgyalogságot, és 2009 körül kezdett el színészkedni NY-ban a Broadwayen. Igen tehetségesnek bizonyult, így pár év alatt fellendült a színészi karrierje.

 

 

Mától ő a kedvenc színészem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom az elmúlt évek legmegbízhatóbb SW forrásától (a cikk szerint), hogy Palpatine is visszatér.

 

Meredek pletyka, de tegyük fel...

Adam Driver főgonosz karakterét fogja istápolni a háttérben?

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véletlenül a sztoriról semmi érdemi infója sincs, például hogy mit akar, mit csinál az Adam Driver játszotta gonosz figura, hanem ilyen semmitmondó valszeg az EU és a saját ötletei alapján kiokoskodott egy mondatos összefoglalása van, hogy "Végeredményben az ikrekről szól, és arról. hogy melyik követi a sötétségbe vezető utat, és melyik lép az apjuk nyomdokaiba" Aha, persze. Ha ismerné bármelyik verzióját a történetnek akkor elmondhatná melyik bolygókon fog játszódni milyen a politikai felállás a sztori indulásakor, mi lesz az epizód végi nagy esemény, lesz-e ilyen... ehhez hasonló semmiségek. Ezek nélkül ez csak egy hasraütésszerű kémjelentés, vagyis a szokásos nagy kerek nulla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.