Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

JakeSully a BEST! :D

 

Legalább valami ismert színészek lennének, hogy a fejemet odakapjam. James Coard :lol: Lily Collins :lol2: (Most látom, hogy Phil Collins lánya....számomra semmit nem mond, de én se neki.)

 

Sas József és Kudlik Juli is eléggé lapítanak mostanában. Csak nem az EPVII titoktartás miatt?

 

Aztán Senki Alfonzal mi van?

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamill rendesen lefogyott. A Variety cikke szerint pedig 5 szereplő pályázik ugyanarra a szerepre és JJA még nem hozta meg a végleges döntést, ugyanis a kreatívok egy nem kaukázusi embert szeretnének megnyerni. Magyarra fordítva, valaki, aki a régi trilógiában fehér volt, most fekete utódot kaphat. Remélem nem így lesz és maximum Landó gyereke lesz fekete. Van egy olyan belső félelmem, hogy Obi Wannak akarnak fekete gyereket keríteni, ami már önmagában blődség lenne. Különben sem kéne mindenkinek kényszeresen utódot gyártani. A régi trilógia sem arról szólt, hogy a prequel valamennyi fontosabb szereplőjének lett végül gyereke. Gyakorlatilag a két trilógia között sem az utódok a kizárólagos összekötő kapocs és azokból is csak kettő van.

 

"These names are Ed Speelers, John Boyega, Jesse Plemons, Matthew James Thomas, and Ray Fisher."

 

http://www.theforce.net/story/front/Variety_Names_Five_Actors_As_Contenders_For_Lead_Role_In_Episode_VII_157009.asp

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tényleg eléggé erőltetett lenne, ha mindenkinek lenne gyereke (attól függetlenül, hogy nem teljesen elképzelhetetlen), pláne, ha beleerőltetnek olyanokat is, mint Ben. Oké, a Jedi Rend felbomlása után végül is semmi sem tilthatta, hogy leugorjon egy mos eisley-i kupiba bepótolni az elmaradt éveket, de azért na... Valahogy egy kicsit kifilézné Obi-Wan karakterét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tényleg eléggé erőltetett lenne, ha mindenkinek lenne gyereke (attól függetlenül, hogy nem teljesen elképzelhetetlen), pláne, ha beleerőltetnek olyanokat is, mint Ben. Oké, a Jedi Rend felbomlása után végül is semmi sem tilthatta, hogy leugorjon egy mos eisley-i kupiba bepótolni az elmaradt éveket, de azért na... Valahogy egy kicsit kifilézné Obi-Wan karakterét. :)

 

Obi Wan olyan gentleman típusú karakter. Persze ehhez sokat adott hozzá Alec Guinness játéka, de ha az egész sagat nézem (beleértve a TCW-t is), Obi Wan személye alig változott, végig megőrizte a tartását. Ő lett a jediség archetípusa, Yoda mellett természetesen. Igazi nemes és szerintem ezt a képet meg kéne őrizni róla. Tudom, hogy összejött Satineval, de akkor még padawan volt és annyi még bőven belefér. De ha most kapna egy félvér gyereket, egycsapásra krvapecért csinálnának belőle. Obi Wan egy nemes, ő a saga erkölcsi nemese, aki az életével a jediségnek adott gerincet, érdemes ezt a képet megőrizni. És tényleg nem kell, hogy mindenkinek gyereke legyen....ez nem Barátok Közt és nem Dallas. Tőlem játszhat az új filmekben néger, behozhatnak ezer új karaktert, nincs azzal semmi bajom, de csak a polkorrektség miatt NE! Azért meg főleg ne, hogy végletesen megbontsuk bizonyos karakterek esztétikáját. Mi lesz a következő? Tarkin gyereke, aki felkelő lett és japán? :D Bőven elég, ha Lukenak lesz egy gyereke és Hanéknak maximum kettő. Luke esetében szükséges, hiszen részben a jedirend megreformálását is jelentené egy utód, és persze a Skywalker kontinuitást is biztosítaná. Han és Leia esetében pedig az EU annyira hatott ránk, hogy már el sem tudjuk őket képzelni az ismert utódok nélkül. Lando például szabadelvű karakter, akiről a házasságot abszolút nem lehet elképzelni...nála persze lehetne félvér utód, sőőőt (!) nála kimondottan üdítően hatna egy félvér utód, akár egy ázsiai (twilek?) is, hiszen Landoról el tudjuk képzelni, hogy mindig, mindenhol, mindenkivel....az tényleg üdítően hatna, ha egy twilek (félvér) karakterről derülne ki, hogy Lando gyereke.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppácska! Akkor mégse női főszereplő körül forog majd a story? ... Már érdemes volt ma felkelni :D

 

Ez még egy nagyon régi pletyka volt, azóta a jedirend már előállt újabb értékes hírekkel! :D Sigourney Weavertől Gary Oldmanig volt itt már minden hír. Jelenleg Adam Driver tweetelte, hogy ő már biztosan benne van, de majd ha lehozza a főoldal, akkor lesz az is biztos.

 

Egyébként pedig ami igazán jó hír, hogy Peter Mayhew újra tud járni és gőzerővel halad a rehabilitációja, nem kell nekünk más hír, csak annyi, hogy Peter visszatér! Egy ilyen hírt jobban értékelnék, mint egy cukinéger főszereplőt! :cool::D

 

https://www.kickstarter.com/projects/lenswithaview/standing-in-the-stars-the-peter-mayhew-story/posts/765018

 

Sokan talán abban a hitben élnek, hogy Csubit bármelyik magas színész el tudja játszani, de én biztos vagyok benne, hogy az Ő kacsázó mozgását, test és szemjátékát hitelesen senki nem képes visszaadni. Peter annyira egyedi játékot varázsolt a vászonra, ami után Őt már nem lehetett többé dublőrnek nevezni. Legalább annyira az övé a figura, mint Andy Serkisé Gollam, vagy Bolaji Badejoé az első Alien vagy Kevin Peter Hallé az első két predátor és ugye mindannyian tudjuk, hogy például a Kevin Peter Hall alakította predátor mennyivel jobb, mint az utána következő predator alakítások. (Majd Dzséj megerősít, vagy ellenvéleményez! ;) )

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tényleg eléggé erőltetett lenne, ha mindenkinek lenne gyereke (attól függetlenül, hogy nem teljesen elképzelhetetlen), pláne, ha beleerőltetnek olyanokat is, mint Ben. Oké, a Jedi Rend felbomlása után végül is semmi sem tilthatta, hogy leugorjon egy mos eisley-i kupiba bepótolni az elmaradt éveket, de azért na... Valahogy egy kicsit kifilézné Obi-Wan karakterét. :)

Mondjuk ki, gáz lenne! Obi-Wan -nak fekete gyereke van? Nincs bajom a feketékkel, de ez egy akkora méretes ökörség, hogy keresve se lehetne nagyobbat találni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát már az is gáz lenne, ha gyereke lenne. Ráadásul, ha afroamerikai, az meg aztán végképp omg kategória.

 

Akkor ez is csak egy "certain point of view" lenne Obi Wan részéről! :peace:

 

Luke Obi szelleméhez:

 

Luke: Ben, miért nem mondat el? Miért nem mondtad el, hogy kavartál Satine hercegnővel és valakitől még lett egy néger gyereked is?

Ben: Luke, valóban kavartam Satineval és még pár másik nővel kufircoltam is, biológiailag lett is egy néger gyerekem, de mivel én fehér vagyok, a gyerek meg néger így bizonyos értelemben nem is az enyém. Fogadd el, hogy sok igazság csak a mi szempontunkból igazság.....nos....ez is olyan dolog (széles mosollyal az arcán) :cool:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy formabontó ötletem, ami szerintem alapjaiban meg is változtatná a hat filmről alkotott eddigi elképzeléseinket. Ha már egyszer Samuel L. Jackson is vissza akar térni, legyen Mace Windu Obi-Wan fia! Ezzel rengeteg dolgot megoldanánk. Misztikus lenne, Jackson is visszatérhetne, Windu is feltámadhatna, és Obi-Wan megkapná a fekete gyerekét. Máris írok Abramsnek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy formabontó ötletem, ami szerintem alapjaiban meg is változtatná a hat filmről alkotott eddigi elképzeléseinket. Ha már egyszer Samuel L. Jackson is vissza akar térni, legyen Mace Windu Obi-Wan fia! Ezzel rengeteg dolgot megoldanánk. Misztikus lenne, Jackson is visszatérhetne, Windu is feltámadhatna, és Obi-Wan megkapná a fekete gyerekét. Máris írok Abramsnek. :D

 

Ez krvajó! :D Remélem, hogy Jaden Smith színészóriást is meg fogják találni a szerepre mint Mace módosítatlan klónját.... :cool: lehetne egy betétdalt is összeröfögni, amit a bokornak öltözött hugával adnának elő duettben.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy formabontó ötletem, ami szerintem alapjaiban meg is változtatná a hat filmről alkotott eddigi elképzeléseinket. Ha már egyszer Samuel L. Jackson is vissza akar térni, legyen Mace Windu Obi-Wan fia! Ezzel rengeteg dolgot megoldanánk. Misztikus lenne, Jackson is visszatérhetne, Windu is feltámadhatna, és Obi-Wan megkapná a fekete gyerekét. Máris írok Abramsnek. :D

:lol: Szeretem, amikor kijönnek ilyen vad hírek, mert valaki a fórumon mindig tud reagálni valami nagyon humorosat, amin jókat lehet nevetni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A HollywoodReporter infói szerint az Oscar díjas Lupita Nyong'o az egyik potenciális versenyző, aki eljátszhatja Obi-Wan Kenobi egyik leszármazottját (gondolom kis unokáját, mert még 20on éves) . Ezeket a vad feltételezéseket a cikk írja, és nem én hülyülök

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/lupita-nyongo-meets-jj-abrams-688787

 

131024_PAN_DUJOUR_LUPITA_006_WEB1.jpg

 

 

Viszont a pletykagyáros latinoreview azt hallotta, hogy a kis Lupita sith asszonyság lenne.

 

Lupita képes lenne Asajj Ventress nyomdokiba lépni? Szerintem teljese mértékben.

 

És ha már Obi-Wan unokája. Tippre azt mondom, hogy ha a férfiaknál szintén afroamerikai lesz a befutó, akkor ezek ketten testvérek lennének, mindketten Obi unokái, és ugye az erő velük van. Ki a sötét oldalra húz (Lupita), ki a megvilágosodás felé (fiú testvér )

 

Zéééé koma meg agybajt kapna :lol:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy nem Obi Wan közvetlen leszármazottai, hanem mondjuk valami oldalági dolog. Akkor is eröltetett fszság, merő polkorrektség. Miért nem japánok? Vagy miért nem eszkimók? Miért kell ezt a benetton ideológiát eröltetni? Nem baj, ha négerekkel töltik fel az új részeket, Mace is a kedvenc karakterem, ahogy Lando is, de az eröltetett fajkeverés az nem tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.