Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Hazaértem :roll:

 

Uh, szerintem tökre nem volt gáz a műsor, főleg megnézve azt a majd egy órás doksifilmet rögvest felrémlettek a pár napja beszélt Mucsalyröcsögei Star Warsos moziélményeim. Rettentően klassz homályos és sistergő bejátszások voltak a trilógiából :):D :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a duel of the pastnak nem sok köze van a kotorhoz, vagy csak egy ezressel elirták. de a dantooine-on lévő enklávét az avataromon szereplő légzési gondokkal küzködő egyén tette tönkre.

Gondolom akkor a zsibvásár után adták le a két rajongói filmet. Na csak azért kérdezem mert én a tíz perces szünetben eljöttem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez az ő mázlija :D :D :D

Na nem is tudom kinél volt biztos a menetel :P

 

Én is hazaértem nemrég :)

Szerintem nagyon jó volt a műsor, rosszabbra számítottam. Szuper volt a 45 perces doksi film, jó néhány érdekesség elhangzott benne, és még a hangulata is a topon volt. Kár, hogy nem adták le a tévében, ha már tényleg arra készült.

A két kisfilm is oké volt a szünet után, az egyik az általunk már ismert Arrin-film, amit jó volt látni vásznon, a másik pedig egy figurákkal előadott mentési akció Han Solo főszereplésével, mely nagyon aranyos és humoros volt, ami kicsit idegesített az a beszéd. Ugyanis nem természetes hangon szövegeltek benne, ezért nagyon művi és gyerekes volt.

Kvízkérdések jók voltak, most erősen hanyagolták az EU-t. Gratula Tiburnak az első helyért és Lokatellinek a másodikért :roll:

Kár, hogy a kevés fórumos a végére igen csak megfogyatkozott, ahol ültünk, ott már csak hárman maradtunk. A szünetben Plok és Atlas is elmentek.

Krande egészen a vonatig kísért, remélem, utána hazaért rendben ő is :D Mivel volt idő a vonatig, benéztünk a Nyugatiban antikvárokba, az egyik helyen majdnem szert tettem egy Így készült az epI albumra, de anyagi okokból elhalasztottam a megvételét. Már megint. Láttunk egy játékboltban Falcont, meg Anakin és Obi fénykardokat, Jedi fighteres poharakat, figurákat, mindezt horribilis összegekért.

Ja, és májusban jön Zsigmond Tamara meg Moser Károly, beöltöznek na kiknek is? találjátok ki :P, és egy kis színpadi előadást kavarnak össze Füle Zolival, mint Dooku gróffal. Na erre kíváncsi leszek :D

Ha jól emlékszem, májusban háromszor egy órás program jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem láttatok :D

Hosszú haj összefogva Yodafonos polo

Én akkor láttalak. Yodafonos polót biztosan. :roll:

 

Lebecsültem a programot! Vagy lehet, hogy pont azért volt jó mert nem vártam sokat!

Az a régi doksi film nagyon jó volt és informatív.

Kíváncsi vagyok hogy jutottak hozzá, ha nem ment le a tvben :)

Teljesen korrektül (Egyetlen baki volt benne Anakin-t Anakánnak mondták :D ) precízen alámondásosan leszinkronizált doksi film volt, amit végül a tv nem adott le(mondom azoknak akik nem voltak ott). Időkód volt a jobbfelső sarokban, szóval elég érdekes sztori lehet , hogy szerezték meg.

Nem emlékszem a címére, de valami mystery and magic talán?

Volt egy rövid kb 5 perces intejú McCallummal 97-ből mikor itt volt. Ez az Ekszkluzív című műsorban ment le, ha jól emlékszem ez mindig péntek este volt. Ebben a rövid videóban voltak bevágások a doksifilmből. Pl Magic Johnson beszél néhány mondatot az SW jelentőségéről, és milyen hatással volt szerinte a mozira. Azt beszéltük Zolival, lehet, hogy csak erre használták fel a doksi filmet.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis klubnap volt, aki nem jött, sajnáljuk helyettük is. Rajongókról szólt, orosz scifiplakát-tervezőkről, rajongói foilmekkel és filmre vett rajongókkal. Sz'al nekem tetszett!

Bizony :roll:

És nekem is tetszett. Krande, belenéztem filmekbe :) Többit majd később msn-en, mert hugival dvd-zünk mindjárt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, és májusban jön Zsigmond Tamara meg Moser Károly, beöltöznek na kiknek is? találjátok ki :), és egy kis színpadi előadást kavarnak össze Füle Zolival, mint Dooku gróffal. Na erre kíváncsi leszek :D

Zsigmond Tamara Anakinak, Mozer Károly Amidalának? :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtalálható valahol a neten ez az összeállítás?Lehet hogy küldök egy mail-t Bartha úrnak.

 

u.i.: Bejön már az sw.hu!

Igen, jó lenne, ha közkinccsé tenné. Igen, láttam, hogy bejön, már írtam is oda :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.