Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Mert csak a klubtagok mehetnek be. Általában az Astorián lévő Burger Kingben van és minimum egy 1000-ért fogyasztani kell ott. Úgy tudom társasjátékoznak meg ilyenek ezeken a talikon, mivel még nem voltam egyiken se. :)

Huhhh. Nekem jó lesz a swsaga tali is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az megfigyelhető, hogy ezek a zártkörű talik is akkor vannak, azaz pontosan akkor, mint a mi saga bulink.

Tegnap is egy Miniatures játékbajnokság volt amit ők szerveztek, de áprilisi tali is akkor szombaton volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh. Nekem jó lesz a swsaga tali is. :)

Nem is mehentél, mert nem vagy klubtag :D

 

Ha jól tudom, lokatelli szokott járni ezekre a zártkörűekre, bár ő mostanság nem igazán jár erre, hogy bármit tudjon mondani nekünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 3 héttel később...

Május 15-én lesz a klubnap, középpontjában a Birodalom visszavág premierjének 30. évfordulója áll, de emellett sok más aktuális - többek között a Klónok háborúja második szezonjának hazai startjával kapcsolatos - érdekességekkel is készülnek az eseményre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan? Nem hinném...ebben a részlegben nincs sok keresnivalója. :)
Én még annó a kezdetekkor a ROTS topicban nyitottam meg, mert akkor volt az egyik búcsúbulija a filmnek. Onnan rakta valaki át ide, nagy valószínűséggel te voltál :)

 

Szerk: 17. oldal, a 2007. 05. 17. 18:36 hozzászólás tőled: "Új helyen, változatlan tartalommal. Azért helyeztem át a topikot, mert már jobban érinti a hat filmet, mint az EPIII-at."

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a hírt, majd előtte meglátom, hogy tudok-e menni :)

Ezt a topikot elég nehéz lenne máshova bepasszírozni, mivel mégiscsak SW-téma, és nem az egyes filmekhez köthető. Szerintem jól van itt, meg amúgy is itt keressük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még annó a kezdetekkor a ROTS topicban nyitottam meg, mert akkor volt az egyik búcsúbulija a filmnek. Onnan rakta valaki át ide, nagy valószínűséggel te voltál :)

 

Szerk: 17. oldal, a 2007. 05. 17. 18:36 hozzászólás tőled: "Új helyen, változatlan tartalommal. Azért helyeztem át a topikot, mert már jobban érinti a hat filmet, mint az EPIII-at."

Lehet, hogy én raktam át ide három éve, de inkább tartozik a Fan Art szekcióba. :) Ott lenne a végső nyughelye. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ma jött a Májusi klubnappal kapcsolatban:

A rendezvény főtámogatója, a Cartoon Network minden - belépőjegyet váltó - rajongónak Cartoon Networkös ajándék-csomagot ad, valamint a műsor második részében megrendezendő Star Wars kvíz-játékra értékes nyereményeket ajánlott fel!

 

A rendezvény másik támogatója, a TRILLIAN Képregénybolt jóvoltából az első 130 (!) belépőjegyet váltó rajongónak egy-egy ingyenes Star Wars mini-képregényt adunk!

 

A rendezvény 11.00-kor kezdődik a Palace Duna Plaza 7-es termében.

A belépődíj: 800 .- Ft. (Gyermekeknek 10 év alatt 500 .- Ft)

 

A rendezvény programja előzetesen a következőképpen alakul:

- 30. éves a Birodalom visszavág. A három évtizede bemutatott filmmel kapcsolatos érdekességek.

- Milyen lenne moziban a The Old Republic? A megjelenés előtt álló online játék a vásznon.

- Star Wars in Concert. A Star Wars Saga zenéje élőben, fantasztikus látványvilággal.

- Cserebere és kirakodóvásár, melyen játékok, könyvek, képregények, és sok minden más megtalálható a galaxis minden szögletéből.

- Jedi Camp 2009. Összeállítás Az Erő útjai szerepjátékfórum hagyományos nyári táboráról. (<- tavaly ezen mekkorát lehetett röhögni :clap2: )

- Quiz-show. A rendezvény második felében a Cartoon Network jóvoltából értékes nyereményekért indulhatnak a játékoskedvű rajongók. (A nyeremények listáját hamarosan közzé tesszük.)

- ...és sok más érdekesség a Star Wars galaxisból!

 

A programtervezet az elkövetkező hetekben tovább bővül. Ezekről, és a meghívott vendégről hamarosan tájékoztatják az oldaluk látogatóit.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.