Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Várjuk meg azért erre Lokatelli reagálását is, mert bezony az utóbbi háromszáz évben ő nyerte a kvízeket. ;)

Persze ez mit sem von le Dzséjt érdemeiből. ;)

Valóban, ha lokatelli felbukkan, akkor ő nyeri, de sajnos mostanában nagyon eltűnt :clap2:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk a tizenéves korosztály már régóta várja, hogy legyen újra klubnap, úgyhogy én biztos megyek majd velük. :clap2: Igaz, így családosan leszünk, de azért szívesen csatlakozunk majd azokhoz, akik mégis jönnének. ;)
Ők biztos örülnek majd a CN-es ajándékcsomagnak ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Két nap múlva klubnap. :D Mi biztos megyünk, az összes gyerekemet és unokaöcsémet hozom, így a sógornőm is jön erősítésnek. :D A kicsik most lettek 6 évesek, így hátha nyugton kibírják, bár amennyire akarnak jönni (ezért is nincs szívem itthonhagyni őket), majd csak szót értek velük előre erről. :D Az 501-es légió meg majd tekintélyt teremt a teremben. :D

 

Jön még valaki? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kész szerencse, hogy legtöbbször késve kezdik. ;)
Most viszont sietni kell, Griffék adogatnak valami SW képregényt is :D

Meg a gyerkőcöknek lesz CN-es ajándékcsomaga, bár azt mindenki kap :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap lezajlott a klubnap, és egészen jól sikerült, de egy nagtívumot mindenképpen meg kell említeni: írdatlan tömeg volt. Lehet, hogy azért, mert már régen volt, lehet, hogy CN ajándékcsomag mozgatta meg jobban az embereket (amely gyakorlatilag csak a gyerekek számára bizonyult érdemlegesnek: egy póló, egy CN újság és matrica vagy tetoválás), de az tény, hogy együtt le sem tudtunk ülni, így csak a szünetben tudtunk Karrdéval és lokatellivel pár szót váltani. Mert lokatelli is eljött. ;) Nagyon sok mindennel foglalkozik mostanában, azért nem járt errefelé egy jó ideje, de így legalább hallott rólunk. :D

Phobos-szal nem talákoztam, mert később ért be a terembe, amikor mi már a gyerekekkel nagy nehezen le tudtunk ülni valahová két részletben, és szünetre pedig elment. Ami nem nagy veszteség számára, mert szünet alatt/után gyakorlatilag már csak a kvíz maradt, amit most az Erő útjai fórum tagjai nyertek holtversenyben.

A műsor közepesnek volt mondható, de nehéz objektív véleményt mondanom, mivel folyamatosan póbálták elterelni a figyelmemet a kicsik. :D Önmagukhoz képest teljesen jól viselkedtek, de be kell látnom, hogy az ilyen "üljünk sokáig egy helyben" program továbbra sem nekik való. A fiam el is tűnt a szünetben, rendesen ránk hozta a szívbajt, aztán kiderült, hogy csak önellátó módon elment a WC-re -ami egyrészt jó, mert látszik, hogy jól tájékozódik, másrészt viszont elég veszélyes dolog. Asszem, legközelebb inkább mégsem viszem őket. :D

 

Azért örülök, hogy volt megint ilyen rendezvény, és remélhetőleg nem kell újbb egy évet várni a következőre. Egyébként kiderült, hogy Barta Zoliéknak gyermeke született, annek is köszönhető ez a hosszú szünet. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A műsor közepesnek volt mondható, de nehéz objektív véleményt mondanom, mivel folyamatosan póbálták elterelni a figyelmemet a kicsik. :D

Nekem sem olyan egyszerű a műsorról sokat írnom, mivel egy része alatt lokatellivel beszélgettünk, a szintén földön ülő "szomszédaink" legnagyobb bánatára :D

Mondjuk ez sok mindent elmond a műsorról, érdekesebb volt másról beszélgetni :D

 

Tényleg sokan voltak, és sok volt közöttük a család. TCW-ről nem volt túl sok szó, inkább a TESB volt előtérben. Az interjú Luke első szinkronhangjával (egek, a pocsék névmemóriám miatt nem jut eszembe a teljes neve ;) ) remekül sikerült, azt figyelmesen hallgattam végig én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg ennyien voltak? :D Konkrétan miből állt a műsor? Volt benne sok TCW-s anyag vagy csak a TESB -re koncentráltak?
A műsor apropóját a Birodalom visszavág adta, de egyébként vegyes felvágott volt, voltak régi trailerek, aztán a beszélgetés Kassai Károllyal, aki Luke-ot szinkronizálta az 1984-es MTV-s verzióban, volt egy klip a TCW 2. évadról, elsősorban a csatákból bevágott részletekkel, ami alapvetően jó volt, csak a zenéje nem tetszett, aztán a Jedi Camp 2009-ról egy kisfilmmet mutattak, meg részleteket a Star Wars in Concert-ről, meg még pár apróbb téma, ami most nem jut eszembe. ;)

 

Viszont az eszembe jutott, hogy lehetett volna jobban két részre osztani a programot, úgy, hogy a szünet a műsor felénél legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi sokan voltak, több, mnt 300-an, mert a legvégén jövőknek már nem volt jegyük ;)

Pildiék szerencsére le tudtak ülni, de mi Karrdéval és lokatellivel álltunk, majd leültünk a szőnyegre.

Szerintem a CN ajándékai és a TCW miatt voltak ilyen sokan. A legtöbb látogatót a gyerekek tették ki, na ők nagyot koppanhattak, hisz csak 1-2 bejátszás volt a TCW-ből meg a nyereményjáték :D

Itt egy hozzávetőleges kép a tömegről: http://starwarshungary.ning.com/photo/az-o...?context=latest

 

A műsor se volt akkora nagy szám, a rádiójáték és Kassai voltak érdekesek.

Sajnálom, hogy nem találkoztam Pildiékkel, és ekkora tömegben még a tömegfóbiám is eljött, azért is léptem le a szünetben.

Viszont a Deákon találkoztam Simon Zolival :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

inkább a TESB volt előtérben

Viszont az zavart még egy kicsit, hogy a Birodalomról volt csak szó. Nem tudom a szünetben volt valami a Sithek Bosszújáról, de az most lesz 5 éves, erről is lehetett volna valami...

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért jó, hogy a TCW ekkora tömegeket képes megmozgatni. Itt persze inkább a kicsikre gondolok. :D
Ja, mindenhol ilyen kis emberkék voltak :D A kvízen is csak 14 éven aluliak vehettek részt.

Szegények nem tudtak mit kezdeni a Dzsedáj kifejezéssel, értetlenül néztek Barthára, mikor így mondta a Jedit ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, mindenhol ilyen kis emberkék voltak :D A kvízen is csak 14 éven aluliak vehettek részt.

Szegények nem tudtak mit kezdeni a Dzsedáj kifejezéssel, értetlenül néztek Barthára, mikor így mondta a Jedit ;)

Igazából két kvíz volt, egyik szünet előtt, a gyerekeknek, aztán szünet alatt a nagyoknak. A Nintendo a felnőtt kvíz fődíja volt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.