Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Csak a klubtagok kaptak ilyen levelet. Sajnos én nem tudok menni, mert 2 ZH-m is lesz azon a héten.

De úgy tudom, hogy Phobos megy, mert őt annyira nem hozza lázba a ZH és mert megrendelte a DVD-t.

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de ha jól értem, meg lehet venni?! Én nem fizetős dologra gondoltam... :evil:

 

Jó ötlet volt ezt tanácsolni neki és igen, pénzért adja. Remélem nem csak egy sima DVD lesz, hanem rak rá valami szitázást meg borítót is rittyent neki, úgy lenne a jó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem azért igazodik a mai igényekhez és lesz rajta DTS-HD hangsáv, továbbá választható kameranézet. :evil:

Hja és persze Making of..., Kivágott jelenetek és trailerek. :D:roll::D

Meg minimum az animált menü és a rejtet extrák, köztük a bakiparádé (egek, abból már lehetne egy külön DVD-t csinálni).

És persze, hogy hozzák a hangulatot, a PLAY gomb megnyomása után minimum fél órán át semminek sem szabad történnie, hogy hűen visszaadja a késések hangulatát. Az utolsó chaptert (ami a kvízekkel foglalkozik) pedig nem fogja tudni betölteni, mert a fél órás semmittevés miatt (ami természetesen egy szép nagy file keretében került a DVD-re) már nem fért fel a korongra.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne hagyjuk ki a játékot se. Az Extrák közt lesz egy olyan opció ahol kreditekkel végigvásárolhatjuk a 7-es moziterem első sorában felállított butiksort, ahol a cél nem más mint az ősi relikviák felkutatása. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg minimum az animált menü és a rejtet extrák, köztük a bakiparádé (egek, abból már lehetne egy külön DVD-t csinálni).

És persze, hogy hozzák a hangulatot, a PLAY gomb megnyomása után minimum fél órán át semminek sem szabad történnie, hogy hűen visszaadja a késések hangulatát. Az utolsó chaptert (ami a kvízekkel foglalkozik) pedig nem fogja tudni betölteni, mert a fél órás semmittevés miatt (ami természetesen egy szép nagy file keretében került a DVD-re) már nem fért fel a korongra.

Ez az egyik baj ezzel a klubnappal, ami miatt nagyon sokan már nem akarnak rá járni (ha nem pesti lennék, már nálam is kérdőjeles volna a dolog), hogy nagyon igénytelenül van szervezve. Késve kezdik, és nem tudják soha rendesen befejezni - ez egy program halála...

Én 2005 októberében az Ep3 búcsúvetítés alkalmából voltam ott először, és azonnal megfogott a HANGULAT, és azóta járok, de azóta már arra is rájöttem, hogy akkor nem a klubvezetésnek, hanem a közönségnek volt köszönhető az a légkör, ami megfogott. Ezen túl még az az alkalom volt számomra igazán emlékezetes, amikor tavaly novemberben az itteni emberek nagy részével személyesen is megismerkedhettem. :evil:

A másik nagy baj a lelkesedés hiánya a műsorvezető részéről. Én elhiszem, hogy Barta Zoli nagy SW-rajongó, mert ha nem lenne az, akkor nyilván nem fektetne energiát, időt és fáradságot ezekbe a klubnapokba, a honlapba és pl. a hírlevélbe se. De olyan jó lett volna lelkes beszámolót hallani tőle pl. a londoni CelEu-ról, mely esemény még egy olyan rajongónak is, mint pl. én, aki nem áll ki klubnapot tartani, szóval még nekem is olyan volt mint egy szegény kirekesztett árvagyereknek, aki életében először léphetett be egy csokoládéboltba, és ott mindent megnézhetett, megkóstolhatott, olyasmiket is, amikről eddig csak álmodott! Ezt a lelkesedést előtte is hiányoltam, de azóta még jobban érzem a hiányát. Az annyira feldobná az egész műsort!

 

Persze kérdés, hogy akkor miért megyek mégis? Hát, mert bérletem van, és 600+300Ft-ot még azért így is megér, hiszen SW-ről van szó. :D Panni is szívesen elnézelődik, meg én is vettem már ott SW-cuccot, angol könyveket és egy SW-monopolyt, amivel nagyon hagulatos dolog játszani. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jó akkor, de nem értem, miért nem lehet egy évente 3 alkalommal, vagyis évek óta rendszeresen megrendezett rendezvényt rendesen lebonyolítani. Ha valami nem működött egyszer jól, arra lehetne készülni legközelebb...

 

Egyébként minden problémám ellenére én örülök, hogy van egy ilyen rendezvény - lehetne ugyan jobban csinálni, de mivel én nem tudnék ilyenbe belefogni, örülök, hogy valaki legalább csinálja, és én meg elmehetek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttad volna a PECSÁban lévőt.

 

Tényleg, azzal mi van? Mert emékeim szerint az 2005-ben megszűnt, de azóta volt 2.

Mondjuk ezt Barta is eljátszotta 2004-2005-ben, mikor "lemondott", de mint látszik, még mindig itt van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a klub kifújt. Úgy volt, hogy abbahagyják, aztán jött egy új klubvezető aki összevakarta, de egyedül az egészet. Minőségi volt, hangulatos. Aztán ő egyszercsak kijelentette, hogy nem ér rá többet, és nélküle megszűnik a klub, de ha van aki csinálná, ő nagyon szívesen segít neki. Egy ilyen próbálkozó társaság volt, nem tartott sokáig. Gondolom, kellő lelkesedéssel újra lehetne még csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mennyi az a mindenki? :P Öt ember? :D

Nem a létszám a lényeg. Én eddig több olyan talin voltam, ahol csak páran (öten-hatan voltunk), mint olyanon, ahol ennél többen, és azok is nagyon jól sikerültek. De ezt Te is tudod jól, hiszen ott voltál. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.