Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Majd március környékén talán összejön egy fórumtali, ha másokat is érdekel.

Engem érdekel. Ha minden igaz, addigra pont lesz újra pénzem (mivel szombaton megyek pöstre, így a jövő heti találkozó már nekem sem fér bele).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tapasztalatból tudom, hogy a lázadók vagy isznak, vagy repülnek. :) Ha meg is szólalnak akkor azt csakis a darabjaira lőtt TIE után teszik. :D Saját berkekben ezt hívják üdvrivalgásnak. :P

 

 

Skaccok, a Rambo közös nézés senkit se hozott lázba?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem túlzottan... ha már találkozunk, akkor inkább a beszélgetés híve vagyok. Ha persze Star Wars-t lehetne nézni, mindjárt más lenne a véleményem. :D

 

Ami meg a lázadókat illeti: ha ilyen egyszerű jellemek, akkor akár újhullámos birodalmiakkal is becserélném a klubnapot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem érdekel a klubnap (adok Bartha Zolinak még egy esélyt), és utána egy kis dumcsizás is :)

Ha többen úgy döntötök, hogy a klubnap helyett is inkább beszélgetnétek, akkor majd a program végén csatlakozok - vagy ha a műsor megint nagyon gyenge lesz, akkor szünetben sétálok át a bowling klubba. Ugye ott gondoltátok most is tartani a talit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott bizony. :) A törzshelyen, a törzsasztalnál, a törzsszékeken. :D

 

Ja, itt a klubnap programja:

 

- A rendezvény délelőtt 11.00-tól 14.00-ig tart a mozi 5-ös termében.

 

- Három év után ismét lehet klubtagnak jelentkezni a Magyar Star Wars Klub kötelékébe. (A tagsági díj egy évre 1000 Ft, a tagsági a helyszínen átvehető, bónuszként a lenti emléktárgyakat adjuk ajándékba.)

 

- A rendezvény vendége lesz Fazekas Attila képregényrajzoló, aki a Jedi visszatér képregény tervezett megjelenésével kapcsolatos - utóbbi hetekben meglehetősen felgyülemlett - rajongói kérdésekre válaszol.

 

- A műsor első részében egy összeállítást láthattok a The Star Wars Vault kiadványról

 

- Egy rövid időutazás keretein belül megismerkedhettek a nyolcvanas évek Star Wars-os kötődésű slágereivel.

 

- The Saga Continues címmel megtekinthettek egy speciális dokumentum filmet az Attack of the Clones készítéséről, valamint egy korabeli reklámfilmet az első szélesvásznú videokazetta megjelenéséről.

 

- Bemutatót láthattok egy új jelmez - Concept Snowtrooper - készítéséről.

 

- Feliratos változatban levetítjük a nyolcvanas években készült Star Wars Droids című rajzfilmsorozat egyik epizódját.

 

- Február 9-én jelenik meg a Starfighter klubújság 5. száma. Ezt a klubtagságit váltók már ingyenesen megkaphatják.

 

- Ezen a napon ismét lesz quiz-show, melyen a vállalkozó kedvűek ismét összemérhetik tudásukat

 

- ... és persze lesz cserebere és kirakodó vásár is, melyen a galaxis minden szegletéből válogathatnak a gyűjtők.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha el tudok menni akkor lehet hogy én is ott fogok ülni vele ha amellett dönt hogy inkább félrevonul mert engem nem igazán villanyozott fel a felhozatal. :clap:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan úgy néz ki, hogy ha akarnánk akkor se tudnánk elmenni a klubnapra a sztrájk miatt. Eszkalálódik a dolog...sajnálom a vidékieket főleg Karrde-t, mert ő busszal nem tud menni. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Cargo nincs állami kézben, ergo, mivel magánkézben található, érvényesek rá a piaci szabályok. A bevételkiesés az náluk is bevételkiesés, ezért, ha nem akarnak csődbe jutni, nem húzhatják el a sztrájkot túl sokáig. A mostani fizetéseket a sztrájk alapból finanszírozzák, de a mai munkanélküli százalék mellett, ha az emberek egy idő után nem kapnak majd fizetést (mert elfogy a sztrájk alap), akkor megszaporodnak a sztrájktörések, és voilá: volt sztrájk, nincs sztrájk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan úgy néz ki, hogy ha akarnánk akkor se tudnánk elmenni a klubnapra a sztrájk miatt. Eszkalálódik a dolog...sajnálom a vidékieket főleg Karrde-t, mert ő busszal nem tud menni. :)

Jaja :) Sajna innen nincs busz, csak Monorról, de az is kb. 20 km-re van ide. A fene vigye az egészet. Járkálnak közben vonatok a vonalon, de semmi sem tuti. Hátha abbahagyják addig :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem tényleg ugrik a klubnap. Márciusig is eltarthat a káosz. :lol:

Nekem is, sőt én megértem őket. Legszívesebben nekik adnék miniszteri fizetést és a többi kis embernek, nem a szar tologatóknak, de remélem péntekig megegyeznek. Különben nem tudok se klubnapra menni, se pécsre vissza. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem is, hogy abbahagyják addigra. Mondjuk múlt héten felfüggesztették hétvégére, ha nem is marad végleg abba, most is felfüggeszthetnék a hétvége erejéig.

 

Orki, teljesen abban a tudatban voltam, hogy busszal szoktál Pestre jönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiába függesztik fel....a magyar logisztika úgy ahogy van egy kalap sz*r. Egynapos sztrájk után még két napig totál bizonytalan a közlekedés.

Amúgy most elégé kitartóak, de kérdem én, vajon más -kétkezi munkásember- tudna e hasonlókép tenni azért, hogy ne szarért-húgyért melózon? :S

Megértem én a vasútast is, csak sajnos ez már rég nem arról szól amiről szólnia kéne. Gaskót pl el kéne onnan tűntetni.

Node ez már más téma....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.