Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Jah, a legmegdöbbentőbbet kihagytam: Zsigmond Tamara egy fiúval jött. Azt hittük az öccse, de azt mondja, ez itt a fiam.

Legalább 16 éves volt.

 

Volt mégegy műsorszám, eléggé rendhagyó: Zsigmond Tamara olvasott fel az ep2-es regányből. Azt a jelenetet, ami naggyából rajta is van az extra lemezen. Mikor a film elején szavaznának a hadseregről. kb 10 perces előadás volt, képek alatta ilyen after effects-el készült animációk voltak a kivágott jelenetből. Közben Tamara felolvasta a regényrészletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, a legmegdöbbentőbbet kihagytam: Zsigmond Tamara egy fiúval jött. Azt hittük az öccse, de azt mondja, ez itt a fiam.

Legalább 16 éves volt.

 

Volt mégegy műsorszám, eléggé rendhagyó: Zsigmond Tamara olvasott fel az ep2-es regányből. Azt a jelenetet, ami naggyából rajta is van az extra lemezen. Mikor a film elején szavaznának a hadseregről. kb 10 perces előadás volt, képek alatta ilyen after effects-el készült animációk voltak a kivágott jelenetből. Közben Tamara felolvasta a regényrészletet.

Nahát... Úgy tudom Tamara 1977-ben született, szóval elég fiatalon szülhetett, ha már ekkora a fia :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnyertem a kvízt, idén már másodszor.

Basszus, te nyerted meg a kvízt? Ott ültem a ti sorotokban :clap: Bocs, hogy mindig ott mászkáltunk át XD Én voltam, aki fényképezett, meg sokat mászkált :clap:

 

Ja, valszeg még ma felnyomatom a képeket... még nem tom, hogy lesz-e hozzá lelki erőm :clap:

 

És Csernák János olyan cuki volt ^^

Szerkesztve: - Lara Strong
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula lokatelli :clap:

Kár, hogy nem tudtam menni, és kimaradt egy jó klubnap :clap:

 

Lara, általában megbeszéljük az ilyesmiket, de egyébként nem nehéz minket megtalálni, ha sokan megyünk, mert egybe vagyunk tömörülve :D Csak most sokan nem tudtunk mennyi ezért vagy azért :clap: Van, hogy egy egész sor a mienk :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amikor ledöbbentünk, hogy egy ilyen kis legófigura milyen sokba kerül :clap:

Naaa, milyen lego figura volt? (Érdekelnek az ilyenek, mert legutóbb, mikor fenn voltam, rám akartak tukmálni hét ezresért egy stormtrooper figurát... ennyiért a ritkábbakat adják már, és a stormtrooper az egyik legelterjedtebb figura.)

 

Gratula lokatelli :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula lokatelli :clap: Bár nem voltak kétségeim, hogy most is esélyes leszel :D

 

Mi sajnos csak az első részét láttuk, mert utána terven kívül el kellett mennünk, de az szerintem is nagyon jó volt :clap: Csernák János nekem is nagyon tetszett, így személyesen is remek a hangja és nagyon szimpatikus dolgokat mondott.

És az 5-ös terem szinte teljesen megtelt. A későn jövők alig találtak helyet maguknak.

Szóval a novemberi mélypont után töretlenül tart a fejlődés felfelé. Egyébként én azért szeretek ide jönni, mert olyan hangulatos az egész. Régebben sok újdonságot is megtudtam, ami most már nem igen történik meg, ennek ellenére nem hagyom ki, ha ráérek. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap nem volt lelki erőm, most meg fórumot költöztetek, utána viszont felrakom a képeket. Sajna nem túl sok, mert kb a fele nem jól sikerült, mert béna vagyok XD

 

 

Hehe, sikeresen átköltöztettem a fórumot, úgyhogy most nagyon boldog vagyok! :clap: Ja, és felraktam a képeket is, remélem, senkinek nem okoz problémát, hogy .rar a fájl... Innen letölthetitek a pakkot :clap:

Szerkesztve: - Lara Strong
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ide tettem pár képet:

 

http://web.interware.hu/tbartha/starwars/

 

Mivel pár székre ültem Larától (a kamerás srác :clap: ), majdnem mind ugyanaz.

 

Plok és Lokatelli arckifejezése azért nem tükrözi az általános hangulatot: :clap:

http://web.interware.hu/tbartha/starwars/Kp013.jpg

 

A befagyasztott Han mellett áll Tamara fia:

http://web.interware.hu/tbartha/starwars/Kp021.jpg

 

Jobb oldalon a bajnok Lokatelli:

http://web.interware.hu/tbartha/starwars/Kp037.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm srácok az összes gratulációt!

 

Bizony megnyertem a 100. Insidert! Hát jókor kezdem el gyűjteni, ez az első. ;)

 

Mina, Lara! Emlékszem rátok!

Legalábbis arra, hogy párszor átmásztatok rajtunk. :) De lehet, hogy arcról nem ismernélek fel benneteket.

 

Egyébként feltűnő volt milyen sokan voltak, és nekem külön feltűnt, hogy rengeteg lány volt. Előttünk lévő két sor tömve volt, és szinte csak lányok voltak.

Még azt mondják, hogy az SW fiús film.

Plok meg is jegyezte, hogy talán Csernák sármjára buknak. Ami van neki az kétségtelen, tudhat valamit a csávó.

 

Köszi Tibi a képeket!

Plokékkal jól elvoltunk, mint látszik is. :)

Sajnálom, hogy nem ültünk egybe.

 

Az swklub.hu-ra is felkerültek képek.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mina, Lara! Emlékszem rátok!

Legalábbis arra, hogy párszor átmásztatok rajtunk. :) De lehet, hogy arcról nem ismernélek fel benneteket.

Fene azt a jó dolgotokat. :) Csajok csak úgy mászkálnak rajtatok. :D

 

Amúgy meg mit néztél ha nem az arcukat? :D;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.