Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Ja, és felraktam a képeket is, remélem, senkinek nem okoz problémát, hogy .rar a fájl... Innen letölthetitek a pakkot :D

 

:D Még csak most találtam rá, eddig nem is vettem észre. És még rajta is vagyok :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyorsan átpörgettem a klub DVD-t. Pár éve volt egy vicces videó, amin sokat nevettem a klubnapon, az nincs rajta :hmm:

Pedig bíztam benne, hogy rajta lesz. Na mindegy, így jártam :)

Ez nem szép tőlük, hogy nem egy teljes anyagot írtak DVD-re, hanem csak szemelvényeket, amolyan Best of-ot, főleg ha előzetesen nem így reklámozták.

 

A klubnap programja egyébként jól sikerült, talán még a szokásos csúszás is kisebb volt, mint máskor (mi pl. épp hogy csak odaértünk még kezdésre, mert én már a standard félórás késéssel számoltam), szerintem az elmúlt években ebben beszélt Barta Zoli a legkevesebbet, és ez határozottan jót tett a műsornak: a bejátszások gyorsan követték egymást, az egész nagyon pörgős volt. Viszont a szünet után nekem hiányzott még egy második rész, mert már csak a Force Unleashed demováltozatának kipróbálása jelentette az összes programot, amit mindenki követhetett a mozivásznon. Ez pedig sajnos csak akkor volt igazán élvezetes, amikor profibb játékosok kerültek sorra, akik persze mind gyerekek voltak. :D De a terem egyként ünnepelt, amikor végre az egyiküknek sikerült harcképtelenné tennie a kis lépegetőt (bocs fiúk, a tisztességes neve most nem jut eszembe :P). :)

Szóval egész jó volt, csak most túl rövid volt (a Csörögi Istvánnal tervezett beszélgetés elmaradt... :().

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fórum két nagy Sith-jét :) nem lehetett lehagyni a klubképekről.

Háttérben a legsötétebb Nagyúr :) valamint hű csatlósa Krande anyóka "nem kell kifizetnem ezeket a tárgyakat" trükköket vetik be :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt mondta el Tamara, hogy a szenátus életét bemutató epizód nincs az első tíz rész között.

 

Rossz hír

 

Nem írtak alá titoktartási szerződést a szinkronról (első 10 rész készen van, a többit januárban csinálják), úgyhogy BÁRMIT lehetett kérdezni tőlük ezekkel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy fikázza, ő az egyik legnagyobb fan-ja a sorozatnak!

Ezt örömmel 'hallom'. Remélem így is marad és majd a DVD kiadást is kellően körül járja. Lehet, hogy a következő klubnapra újra beruházok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt mondta el Tamara, hogy a szenátus életét bemutató epizód nincs az első tíz rész között.

Rossz hír, viszont van benne jó is. Ezek szerint kész, vagy már készül a szinkron, tehát "hamarosan" jönnie kell magyarul is :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit kérdeztél ezen kívül? :roll: A Jar Jar -os rész mikor jön? :)

 

Képzeld, semmi sem jutott eszembe. Gondoltam az első kérdésen úgysem jutok túl (vagyis az "Ugye nem szabad beszélnetek a sorozatról?" -on), de legnagyobb megdöbbenésemre "Nem írtunk alá semmi titoktartási szerződést..." volt a válasz. Köpni-nyelni nem tudtam.

Az első 10 részből talán 2-ben van benne Padmé (az egyik a pénteki, a másik pedig aJar-Jar-os), és 8-ban Ahsoka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan tudjátok, hogy a magyar Cartoon network nem gondol egyel november közepén és egy hét alatt ledarálja az első 10 részt. Sima CW-vel is ezt csinálta...

Egyrészt már reklámozná. November közepe az már egy hónapra sincs. A másik pedig, hogy ez nem a régi CW, ezt annál többre promótálták. Szerintem max. év végén fog kezdődni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért mert Magyarországon azaz Abszurdisztánban élünk.Itt teljesen máshogy működnek a dolgok mint máshol.Magyarán totál lesz*rom mikor és miért adják, mert úgy is elb*sznak mindent.Ez a magyar sors.A leromlás, a prolilét.Ennyi.Inkább leszedem.

 

 

Frenkie. Születésnapodra kapsz majd pár szappant :)

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.