Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
Most, hogy rólam már mindenki látott képet, én is szeretnék rólatok képet látni XD Krandéról és Dzséjtről (róla egy egész fotósorozatot LOL) már láttam... Asszem, másról nem... :cry:

Most vagy itt, vagy a fórumtalis topicban látsz egy csomó képet a bandáról, csak vissza kébe lapozni :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Megvan az október 11-i klubnap programja.

 

Be lehet olvasni Csöröginek, miért ilyen az új filmek szinkronja. De vigyázat, mert ő volt a Gyűrűk ura szrendezője is arra meg nem szokott panasz lenni. Jah és Csörögi csinálta azokat a régi rámondásos kalózfilmeket amiket mindenki cserélgetett.

 

Ashoka hangja is testet ölt: Molnár Ilona, többek közt a Hősök Claire Benett és Veronica Mars magyar hangja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A napokban jött egy hírlevél a klubtól, hogy van egy összeállítás a klubnapon lévő videókból és akinek kell ilyen szóljon. Nos ilyen már régebben is volt, de csak most jött meg hozzá a kedvem.

Vett valaki régebbről ilyet?

 

Amúgy engem nagyon érdekel, így szóltam, hogy kell, de kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán másnak van-e ilyenje és ha van, milyen?

Jó, Barta Zoli leírta, hogy van rajta menürendszer meg komment meg 15 válogatott felvétel, szóval rossz nem lehet :evil: csak, hogy megéri-e azt a pénzt amennyiért adják? :D

 

Szerk: Most nézem tegnaphoz képest 3 éve nyitottam napra pontosan ezt a topicot :roll:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem kaptam hírt erről a videóösszeállításról, pedig hírlevelet szoktam kapni. Egyébként én egyszer írtam Barta Zolinak valamikor régen, hogy tegye elérhetővé az oldalukról a klubnapokon levetített videóösszeállításokat (nem a bejátszott kisfilmeket, hanem amiket ők csinálnak), mert volt egy, ami nagyon ötletes volt, de akkor határozott nemleges választ kaptam. Ezek szerint meggondolta magát - de ha jól értem, meg lehet venni?! Én nem fizetős dologra gondoltam... :evil:

 

Az október 11-i klubnapra pedig valószínűleg megyünk majd a lányommal és talán az unokaöcsém is csatlakozik. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.