Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Én néha (főleg melóhelyen :|) borzasztóan káromkodom, de itt nem igazán :D Írásban nem élem ki magam többnyire ;) Csak néha :D Szóval neten azért nem árt kicsit disztingválódni (eh, micsoda kifejezés ez is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak úgy ment a meló... Megfigyeltük, hogy sokszor csak akkor lett jó a termék teszteredménye, ha leanyáztam vagy a terméket, vagy a tesztpultot, attól függően, mi volt épp a gond. :D (A hortobágyi szürke marhák hímnemű egyedeinek emlegetéséből már tudták a munkatársaim, hogy komoly gondok vannak... Olyankor hamar akadt dolga vagy a szervizesnek, vagy a hibás terméket javítóknak.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

2009. február 14-én klubrendezvény tervezett programja:

 

- A rendezvény szombaton délelőtt 11.00-tól 14.00-ig tart a mozi 7-es (régi 5-ös) termében.

- Belépődíj: 600 Ft-, (gyermekeknek 10 éves korig 300 Ft-,)

- A műsorban elsődlegesen a nálunk frissen bemutatott The Clone Wars c. animációs-sorozattal foglalkozunk. Ennek keretein belül persze bemutatjuk a nemrégiben megjelent 2 lemezes DVD-t, és néhány extrát pedig magyar felirattal is megtekinthettek.

- Klubunk két állandó tagját, Zsigmond Tamarát és Moser Károlyt szintén üdvözölhetjük körünkben, akikkel a The Clone Wars szinkronjáról beszélgetünk.

- Egy rövid összeállításban megismerkedhettek Az Erő útjai szerepjátékfórumosok Jedi Camp elnevezésű táborával.

- Láthattok egy összeállítást az Episode I premierjének tizedik, valamint a The Empire Strikes Back forgatásának harmincadik évfordulójáról.

- Az első részben Zsilvölgyi Csabával is beszélgetünk, akinek Fantasy rajztanfolyamán Star Wars-os elemekkel is találkozhatnak az érdeklődők.

- A műsor második részének elején természetesen most is lesz Quiz-show.

- Február 14-én jelenik meg a Starfighter klubújság 8. száma. Ezt az érvényes tagságival rendelkező klubtagok ingyenesen megkaphatják. (akik tavaly februárba vették meg a tagságit azok nem :) )

- Lesz cserebere és kirakodó vásár is, melyen a galaxis minden szegletéből válogathatnak a gyűjtők.

 

- Utána fórumtali? :D

 

(b*sszus, már több, mint 3 éve nyitottam ezt a topicot, hogy repül a zidő)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No végre. :D

 

Nekem ebből a Clone Warsos dolog bejön és az extrák megnézése. :)

Engem is ez érdekelne csak. Legalább naprakész műsorok lesznek. Ami még érdekelne az az EPI tíz éves bemutatójára való megemlékezés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2009. február 14-én klubrendezvény tervezett programja:

 

Utána fórumtali? :D

Elég sokára állt össze a program, de legalább tényleg érdekesnek tűnik. :)

 

Én továbbra is szívesen csatlakozom a talizó tömeghez. :D Esetleg süssek megint valamit? Valami sósat? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég sokára állt össze a program, de legalább tényleg érdekesnek tűnik. :D

 

Én továbbra is szívesen csatlakozom a talizó tömeghez. :D Esetleg süssek megint valamit? Valami sósat? :D

Szerintem egyöntetű választ fogsz mindjárt hallani a távolból. :D

Előre is hálásak vagyunk a..........sörfelszívókért. :D Igazam van Ody, vagy igazam van? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyöntetű választ fogsz mindjárt hallani a távolból. :D

Előre is hálásak vagyunk a..........sörfelszívókért. :D Igazam van Ody, vagy igazam van? :)

Ody most bajban van, mert előre nem látható kiadások terhelték a számláját... Egyébként igazad van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody most bajban van, mert előre nem látható kiadások terhelték a számláját... Egyébként igazad van. :D

Hát azok sajna sokszor vannak itt is. Tudom, nem vigasz, de ez a ***** élet már csak ilyen. :S

De fogsz te még elhomályosult foltként megjelenni a fotókon. :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm.. vajon miért?

Az én tippem az, hogy nem ér rá mostanában foglalkozni a szervezéssel. Nem hiszem, hogy az érdeklődés hiánya volna az ok, hiszen a legutóbbi két klubnapon is szinte teltház volt. És témát is lehetne még bőven találni 32 év terméséből.

De majd a helyszínen megtudjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
Zártkörű klubtalálkozó? Miért zártkörű?
Mert csak a klubtagok mehetnek be. Általában az Astorián lévő Burger Kingben van és minimum egy 1000-ért fogyasztani kell ott. Úgy tudom társasjátékoznak meg ilyenek ezeken a talikon, mivel még nem voltam egyiken se. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.