Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

A klubnapok... a régi szép idők. Mondjuk csak egyszer voltam klubnapon a kisöcsémmel, de az az egy alkalom is szép emlékként maradt meg. :) Akkor volt az SW 30. évfordulója és a ROTS búcsúztatója. Sikerült is becsempésznem a kamerám és le tudtam kapni pár dolgot, mint például a jelmezes színdarabot, amin még a mai napig jókat mosolygok. Talán elmehetnék a következő klubnapra... bár... már azóta sok idő eltelt...

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klubnapok... a régi szép idők. Mondjuk csak egyszer voltam klubnapon a kisöcsémmel, de az az egy alkalom is szép emlékként maradt meg. :) Akkor volt az SW 30. évfordulója és a ROTS búcsúztatója. Sikerült is becsempésznem a kamerám és le tudtam kapni pár dolgot, mint például a jelmezes színdarabot, amin még a mai napig jókat mosolygok. Talán elmehetnék a következő klubnapra... bár... már azóta sok idő eltelt...

Ó a ROTS búcsúztatója egy nagyon szép emlék szerintem itt mindnyájunknak. Ott voltunk, és akkoriban indult be a fórum is. Remek emlék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt anno kihagytam, mert jövő héten volt a kémia érettségim :(

Viszont a régi klubnapok valóban jók voltak, én tavaly tavasszal voltam utoljára, az nem jött be, sok volt a gyerek, ülőhely emiatt meg nuku. :(

Valamint a programok sem olyan érdekesek, mint anno.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Ismerek! Esztert. :P

 

Legyen már üzleti érzéked öcsém :clap2::yeah: ....annyi van benned meg ebben az oldalban, már mondtam 2 éve! A starwars.hu-s domainre ideje lecsapnod és ezt az oldalt szépen oda áttelepíteni. A tied a legnagyobb hazai SW oldal....az élet szülné ezt a kooperációt! Csak írnod kéne a domain tulajdonosának és az üzemeltetőnek. Nincsen nálad elhivatottabb ember, aki jobban megérdemelné azt a domain nevet! Ha valaki, hát te fel tudnád rázni az SW.hu-t.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hízelgő, köszi. Az sw.hu domain -t már sokan meg akarták szerezni, de nem sikerült nekik. A tulaj Royal Guard rokona asszem. Még talán meg is fenyegették RG -t, hogy ha nem adja el nekik akkor csúnya véget ér. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hízelgő, köszi. Az sw.hu domain -t már sokan meg akarták szerezni, de nem sikerült nekik. A tulaj Royal Guard rokona asszem. Még talán meg is fenyegették RG -t, hogy ha nem adja el nekik akkor csúnya véget ér. :D

 

Családi válalkozásnak tekintik a semmit? Örökké ülni akarnak a star wars szavakon? Egyébként van egy rokon site, ha valaki még nem ismerné....:)tydirium.tv Nem lehet, hogy ezt is a RoyalGuard rokona bérli? :lol: Nevettséges.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos jó pénzért akarja eladni. Nem tudom mi a célja, de nem is érdekel különösebben. Ez a Csuka Gábor anno 3000 Ft -ért adta nekem írott CD-n a Z -s EPI -et és a filmzenét egyszerre. Akkoriban megszedte magát a gyerek ezen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos jó pénzért akarja eladni. Nem tudom mi a célja, de nem is érdekel különösebben. Ez a Csuka Gábor anno 3000 Ft -ért adta nekem írott CD-n a Z -s EPI -et és a filmzenét egyszerre. Akkoriban megszedte magát a gyerek ezen.

Mennyiért? :) Neeee....banyek! :)

 

Megjegyzem én is fizettem a Z-s EPI-ért, kemény 1600 Ft-t, de utána mindenkinek lepasszoltam ingyé. Nagy utat jártunk be, azóta itt pihen a BluRay a gépem tetején! :rock:

Tudom, vannak aki a Star Wars-ból akarnak megélni, a klubnapokon ilyen az asztalokra kipakolós emberek 90 százaléka. Bár már vagy 7 éve voltam utoljára, de akkor még járkált ki árulni egy ilyen vén szemüveges faszi. Annak mindig tele volt tömve az asztala cuccokkal. A nép végére már mindenki eladta a portékája felét, de Ő még mindig teli asztallal várta az embereket. Nem lehetett nála alkudni....folyton elhajtotta az embert.

 

Találtam is a gépemen az öreg fasziról egy képet.....úgy nézzétek, hogy egyenesen 2003-ból repült ide a fotó. Sajnos a pacák arca pont takarásban van, de ilyen gigászi sztk szemüveget hordott. Talán valakinek még rémlik is.

37_0037.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjártam a klubnapot....nem volt rossz. Fazekas Attila Jedis képregénye különösen sok látogatót vonzott az eseményre. Egész komoly kis sor kígyózott az asztala előtt, mindenki dedikált képregényre vágyott. Szerintem az öreg mester igazán tobzódott, bár elég szűkszavú és visszafogott kisemberről van szó, a színpadi beszéde is kimerült 3 szóban.

 

A Jedi Visszatér képregénye amúgy egy műremek és látszik, hogy valóban rengeteg energiát fektetett bele. A februári klubnapon fog megjelenni a 2. része, ami tehát 2 részre bontott formájával követi a 80-as években kiadott korábbi két rész alaki vonulatát. Aki nem tudja annak leírom, korábban csak a Csillagok Háborúja és a Birodalom Visszavág részek kerültek kiadásra, ugyan Fazekas úr a Jedi Visszatér munkálataiba is belefogott, de néhány vázlaton túl nem jutott tovább. Később a Botond című lapban szerette volna megjelentetni, azonban a rendszerváltás a tervezet megvalósulását 30 évvel eltolta. Most viszont tisztázásra került a jogi vonatkozás, így a Lucasfilm engedélyével végre kiadásra kerülhetett mint fanzin. Még lesz lehetőség megvásárolni, mert sor fog kerülni egy börzére, ahol kapható lesz a kiadvány, melynek az ára igen kedvező, mindösszesen 1000 forint.

 

Én is megleptem magamat egy kis csekélységgel, megvásároltam legkedvesebb SW képregényem, a Dark Empire exkluzív, bekötött, angol nyelvű változatát. :) A végén van egy vastag függelék, tele csodálatos képekkel és még csodálatosabb magyarázó szöveggel. Ez a világ legszebben megrajzolt SW képregénye, nem véletlenül Lucas személyes kedvence (és az enyém is). Olyan mélységét tárja fel a Star Wars világának, amit azóta sem tudott SW képregény megismételni, de még csak a közelébe sem került egyik sem. Tudom, sokan sem a stílusát, sem a történetét nem kedvelik, de ez akkor is az SW képregények alapköve, koronázatlan királya.

 

Februárban ismét lesz klubnap, aki most lemaradt a Fazekas féle képregényről, jövő évben ismét lesz lehetősége pótolni ezt a súlyos mulasztást, illetve a soron következő börzén is megvásárolható lesz a kiadvány.

DSC07150.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klubnapon és is ott voltam. Ez volt nekem az első, de nagyon tetszett. A legnagyobb élmény - mint SW és comicfan-nak egyaránt - a Fazekas-féle Jedi megjelenése volt. A mű kitűnő, egy lehetséges bővített Return of The Jedi-t tartalmaz. Magyarán: Fazekas beillesztett kivágott jeleneteket is a filmről a comicjába, mint például:

- Darth Vader a meditációs kamrában

- Luke fénykardot készít,

- Luke felugrik egy rácsra a Rancor barlangjában

- Leia egy vibrobárddal leüt egy tüzért

- a homokvihar-jelenet.

Ezen kívül a mű a speciel edition világát idézi, kiváló formában.

Köszönöm, Fazekas Attila művész úrnak és köszönöm a Magyar Star Wars Klubnak. Egy 28 éves álmot valósítottatok meg nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami gusztustalan ember legkevesebb 6 500 Ft-ért árulja a Vaterán Fazekas Attila tegnap megjelent Jedis képregényét. Senki meg ne vásárolja, mert a februári klubnapon a 2. résszel együtt 1000 Ft/db áron ismét hozzá lehet majd jutni!

 

Az ilyen nyerészkedő emberek, akikről Ody is nagyon helyesen beszélt lentebb, tönkreteszik az SW életérzést. 6500 forint a minimum limit....egy 1 000 forintos képregényért. Mivel Fazekas úr 30 éves álmunkat váltotta valóra, és a klub komoly energiát fektetett bele, hogy a Lucasfilm is engedélyezze a megjelenést, ezért az ilyen egyének, akik a Star Wars-ból próbálnak megélni, alapból üldözendők! Szerencsére már másnak is szemetszúrt ez a féreg mutatvány, de azért magam is kifejtettem a véleményemet! Ha valaki hányni akar a magyar mentalitástól, hogyan keressünk 1 000 forint befektetésével legkevesebb 5 500 Ft-ot, az kattintson az alábbi linkre.

 

magyar mentalitás 2012

magyar mentalitás 1.jpg

magyar mentalitás 2.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem a problémát. Ha túl drága, úgy se veszi meg senki... ha én most a 200 forintot érő magnókazettámat 100.000-étt hirdetem, rossz és gonosz ember vagyok? Ha valakinek ér ennyit, akkor egészségére, ő is jól jár, és én is. Ha meg túl nagy árat szabtam, akkor a piac úgy is rendbe teszi a dolgokat, és nem fog elkelni.

 

Aki ilyen esetben 6500 forintot kiad egy olyan valamiért, ami később 1000 forintért kapható lesz, csak azért, mert lusta utána tudakozódni, annak a lustaság 5500 forintjába fájt, és ennyi. Az eladó részéről pedig próbálkozni csak tán szabad... ha elszaladt vele a ló, úgyse veszi meg senki.

 

A szocializmus szelleme még napjainkban is kísért...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy fanzin kiadvány, amit klubnapon lehet terjeszteni....erre sikerült engedélyt szerezni. Mivel egy 30 éven át ívelő projectről van szó, ami különlegesen kedves a rajongók szívének, így nem illik nyerészkedni rajta már másnap.

Ezért is volt 2 db/főben megállapítva a vásárlás, hogy maradjon mindenkinek és persze ne csináljanak belőle üzletet. Ennek a képregénynek 1000 forintos árat állapított meg szombaton Fazekas Attila és nem 6500 Ft-t, érdemes tiszteletben tartani a befektetett energiát és nem kihasználni azokat, akik még nem tudták megvásárolni.....arra majd ott lesz a februári klubnap.

 

Egyébként délutánra jó sokan támadtak a gyökérre, amiért nyerészkedik Fazekas úr kiadványán, ahogy látom, törölve is lettek a kommentek.

 

És egy újabb díszmadár....nála már 20 000 Ft!

 

Jedi képregény

 

Győlölöm, ha becsapják az embereket, ezért tartunk itt. Elnézést...befejeztem az offolást!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy fanzin kiadvány, amit klubnapon lehet terjeszteni....erre sikerült engedélyt szerezni. Mivel egy 30 éven át ívelő projectről van szó, ami különlegesen kedves a rajongók szívének, így nem illik nyerészkedni rajta már másnap.

Ezért is volt 2 db/főben megállapítva a vásárlás, hogy maradjon mindenkinek és persze ne csináljanak belőle üzletet. Ennek a képregénynek 1000 forintos árat állapított meg szombaton Fazekas Attila és nem 6500 Ft-t, érdemes tiszteletben tartani a befektetett energiát és nem kihasználni azokat, akik még nem tudták megvásárolni.....arra majd ott lesz a februári klubnap.

Így már valóban egy kicsit más a dolog fekvése. Ezzel együtt ez egy szabad ország, majd jól megbüntetik azzal, hogy nem vesznek tőle a jövőben semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazat szóltál, az ember a saját dolgát annyiért adja, amennyiért akarja....itt annyiban más a helyzet, hogy ez minden rajongónak szólt és minden rajongót 1000 forintért megillet. Szombaton debütált a képregény, Bartha Zoli elmondta, hogy milyen nenhéz volt összehozni, Fazekas Attila is kifejezte örömét, hogy végre sikerült jogilag is tisztázni a helyzetet....erre egy nap nem sok, máris valaki 6 meg 10 meg 20 ezer forintokért kínálja. Oké, ilyen a kapitalizmus én pedig élek a demokrácia adta lehetőséggel és mindenhova beírom, hogy a februári klubnapon változatlan áron lehet majd ismét megvásárolni. Miért jó ez nekem? Azért, mert tele a tököm, hogy ebben az országban a másik ember átkefélésével érvényesülnek egyesek.

Más esetben is előfordul ilyen, de ez a képregény személyesen érint, mivel nagy Fazekas Attila és SW rajongó vagyok és nem fogom hagyni, hogy a többi SW fan meg legyen vezetve...ez nem szenteskedés, ez elv. Én is elvárom, hogy más ember hasonló helyzetben meg az én érdekeimet védje és hívja fel a figyelmemet, ha valaki ki akar tolni velem, mert így épül a társadalom és így haladunk a megfelelő irányba.

 

Egyébként klubnapon kint árult az öreg szemüveges krapek....a régi haver! :)

 

Meg volt egy ipse, aki valami japán SW könyveket árult és az egyik könyvét úgy árazta be, hogy 100 dollár....tehát nem azt mondta, hogy x ezer forint, hanem 100 dollár. Azt hittem, csak velem játszotta el, de aztán hallottam, hogy más is röhögött rajta, hogy menőzik és nem forintban adja meg az összeget. :)

 

A legjobb arc az Endre a Trillian képregényboltból, szokott klubrendezvényeken képregényeket árulni. Ő régi haver, még egyetemen is összefutottam vele 6 éve. Egy ilyen magas, szemüveges, nagyon kedves, fiatal de már őszes srác...imádja a képregényeket és nála lehet is alkudni. Ő inkább rajongó, mint árus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más esetben is előfordul ilyen, de ez a képregény személyesen érint, mivel nagy Fazekas Attila és SW rajongó vagyok és nem fogom hagyni, hogy a többi SW fan meg legyen vezetve...ez nem szenteskedés, ez elv.

Ez mindenképpen becsülendő dolog. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szocializmus szelleme még napjainkban is kísért...

 

 

Pont onnan jön az az undorító és aljas mentalitást amit Zééé is említ. Teljesen egyetértek vele. Ez emberileg csúnya, és igen ha egy 200 ft-os kazettát 100000 ft-ért árulsz az nagyon csúnya. Erkölcsileg nem igazolható semmivel, mert tisztességesen is lehet pénzt keresni. És nem a pénz a minden szerintem. A kapitalizmust lehet normálisan is űzni. Még egy kérdés. Milyen rajongó az ilyen aki a saját fantársát csapja be(nyilvánvaló hogy a klubnapon vette)?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.