Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Bartha szájíze rányomja a bélyegét a műsorra, pedig nem magának csinálja....
Ő biztos úgy gondolja, hogy az a jó irány, a tömegízlés, ahogy ő gondolja. ;)

Egyébként látva a sok kiskorút, a Sith-ek nem sokaknak hiányozhatott, valóban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kvízen is csak 14 éven aluliak vehettek részt.

Mint ahogy Pildi írta, a végén volt a felnőtt kvíz, amiben most csak az ep5-ből voltak kérdések. Az első helyen holtverseny volt, mint ahogy a másodikon is, köztük lokatellivel. A klub előtt Barta Zoli mondta is neki, hogy hagyja nyerni a vukit, és az eredményhirdetéskor megjegyezte, hogy úgy látszik, hallgatott rá, mivel nem ő nyerte most a kvízt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő biztos úgy gondolja, hogy az a jó irány, a tömegízlés, ahogy ő gondolja. ;)

Egyébként látva a sok kiskorút, a Sith-ek nem sokaknak hiányozhatott, valóban.

Hát most már szó szerint kinőttük, vagy jobban mondva kiöregedtük ezeket a klubnapokat. :D Ebbe a pocsék időben nem is volt kedvem menni, de a műsorkínálat se volt valami túl nagy szám :S
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppsz, majd elfelejtettem megírni, ott volt Derb is a barátnőjével, de a nagy tömeg nem igazán volt alkalmas, hogy pár mondatnál többet váltsunk. Elég furcsa volt hosszú hajjal látni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most már szó szerint kinőttük, vagy jobban mondva kiöregedtük ezeket a klubnapokat. ;)
Megtörtént a generációváltás. :D Emlékszem, amikor én voltam először, 2005. októberében az Ep3 búcsúvetítésekor, akkor szinte alig voltak gyerekek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtörtént a generációváltás. :D Emlékszem, amikor én voltam először, 2005. októberében az Ep3 búcsúvetítésekor, akkor szinte alig voltak gyerekek.
Neked most még van alibid amíg fiatalok a gyerekeid, node majd eljön az a pillanat amikor ők fognak invitálnak téged, hogy anya emlékszel ezt anno te is szeretted. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A PECSA azért lett felejtős, mert nem képes kiszolgálni a műszaki igényeket (vászon, hangtechnika, ülőhelyek, világítás, stb.)

Szomorú, hogy nagyon sok rajongó kényszerült a folyosóra vagy a földre, mert egyszerűen nem jutott nekik ülőhely. Remélhetőleg legközelebb nagyobb teremben lesz a klubnap - a Clone Wars miatt egyszerűen úgy megugrott az új rajongók száma, hogy nem elég a régi terem.

Iszonyú, hogy mit vállal magára a Barta Zoli. Programokat állít össze, videókat szerkeszt, színészeket szerez, weblapot készít, újságot ír, konferál. Aki egyszerűen csak betéved az utcáról, azt hiheti, hogy vagy egy tucat ember dolgozik éjt nappallá téve a műsoron.

 

Itt vannak a képek:

20100515

 

Párhoz személyes kommentár:

A TFU könyvvel sokat szemeztem, de a végén más vitte el 6000-ért.

Apa és fia (Luke és Anakin szinkronhangjai)

Kassai mellett ültem (NAGYON tetszett neki a műsor)

Ezekkel tértem haza (kvíz nyeremény, és Clone Wars könyv 5000-ért!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint ott volt a Fazekas Attila is, csinálja a magyar ep6 képregényt (ez sem hozza lázba a Clone Wars generációt, de a nagyöregeket annál inkább).

Szegény, alig dedikáltatott vele valaki, mindenki a Kassai-hoz ment.

Irigyellek az TCW könyv miatt. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint ott volt a Fazekas Attila is, csinálja a magyar ep6 képregényt (ez sem hozza lázba a Clone Wars generációt, de a nagyöregeket annál inkább).

Szegény, alig dedikáltatott vele valaki, mindenki a Kassai-hoz ment.

No ez az új kép belőle feltűnt nekem is ;) Most amúgy mi a helyzet a képregénnyel kapcsolatosan? Lesz belőle valami mégiscsak? :D A múltkori hír szerint Lucas nem engedélyeztette.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Irigyellek az TCW könyv miatt. ;)

 

Én meg a Season 1 blu ray miatt.:D

 

Egyébként szívesen elcserélném egy olyan képre, amin a Barta Zoli mosolyog (az ugyanis felbecsülhetetlen értékű!!!).

 

Fazekas Attila nem mondott semmi érdemlegeset, készül a képregény, és megtesznek mindent, hogy egyszer meg is elenhessen (már a prequel filmeken gondolkodik, hogy azokat is meg kéne csinálni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked most még van alibid amíg fiatalok a gyerekeid, node majd eljön az a pillanat amikor ők fognak invitálnak téged, hogy anya emlékszel ezt anno te is szeretted. ;)
Ja, amikor már a hamut is mamunak mondom majd, és nem emlékszem semmire. :D

 

 

Iszonyú, hogy mit vállal magára a Barta Zoli. Programokat állít össze, videókat szerkeszt, színészeket szerez, weblapot készít, újságot ír, konferál. Aki egyszerűen csak betéved az utcáról, azt hiheti, hogy vagy egy tucat ember dolgozik éjt nappallá téve a műsoron.
Köszi a képeket. :D És igaz, mégha nem is tetszik minden mindig, amit Zoli csinál, azért megérdemli az elismerést, hogy ennyi energiát beletesz, és legalább van egy ilyen klubnap. :D Most is voltak nagyon ötletes dolgai, pl. az Ep5 képregény részleteinek beúszós bemutatása (a képek egymás után érkező részletekből álltak össze), és az Ep5 rádiójáték alá szerkesztett fotóregény szövegbuborékokkal. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Kirakták az októberi klubnap programját:

http://www.starwarsklub.hu/01_klub/klub_06...16_elozetes.htm

 

Egy biztos, én nem leszek ott :o Van olyan érzésem, hogy megint a kicsiken lesz a hangsúly és az övéké lesz az ülőhely. Mondjuk mostanában már nem olyan a klubano, mint régen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy mi sem megyünk, mert ütközik másik programmal. Egyébként én is inkább csak a gyerekek kedvéért mennék, mert ez a tömegnyomor már fárasztó volt, különösen, hogy a fiam eltűnt benne és a frászt hozta rám. De majd kiderül, mi lesz, ha tudunk, megyünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Erősen függ a programtól, valamint attól, hogy az mennyire érdekli az ifjúságot, hogy megyünk-e. :) Saját magam miatt már nem mennék el, valahogy kinőttem belőle. :D Veletek volt jó járni, de mára már ezt kiváltották a fórumtalik, amelyek klubnap nélkül - valljuk be őszintén - csak sokkal jobbak lettek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.