Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Pont onnan jön az az undorító és aljas mentalitást amit Zééé is említ. Teljesen egyetértek vele. Ez emberileg csúnya, és igen ha egy 200 ft-os kazettát 100000 ft-ért árulsz az nagyon csúnya. Erkölcsileg nem igazolható semmivel, mert tisztességesen is lehet pénzt keresni. És nem a pénz a minden szerintem. A kapitalizmust lehet normálisan is űzni. Még egy kérdés. Milyen rajongó az ilyen aki a saját fantársát csapja be(nyilvánvaló hogy a klubnapon vette)?

Ne érts félre, én nem ilyen vagyok. :) De én a piacra bíznám a büntetést. Ha egy DVD-ről lenne szó, és az említett rajongó nem tájékozódik az egyéb vásárlási lehetőségekről, akkor én őt tartanám hibásnak, nem az árulót. Persze itt most más egyéb körülmények is felmerülnek, a lényeg, hogy nálam ez más kategória, mintha pl. azt mondaná, hogy tökéletes állapotban van, és utána megérkezik egy karcolt lemez pl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne érts félre, én nem ilyen vagyok. :) De én a piacra bíznám a büntetést. Ha egy DVD-ről lenne szó, és az említett rajongó nem tájékozódik az egyéb vásárlási lehetőségekről, akkor én őt tartanám hibásnak, nem az árulót. Persze itt most más egyéb körülmények is felmerülnek, a lényeg, hogy nálam ez más kategória, mintha pl. azt mondaná, hogy tökéletes állapotban van, és utána megérkezik egy karcolt lemez pl.

 

Persze tudom hogy te nem vagy ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Rajongó" csap be rajongót Magyarországon.....ez lenne 2012 valósága?

 

Egyébként kíváncsi voltam Bartha Zoltán véleményére, hogy az 1000 Ft-s képregényükből, amit Fazekas Attilával nagy nehezen összehoztak, valaki 10 000 meg 20 000 Ft-t akar faragni. Annyit válaszolt, hogy tud a dologról, jelezték neki, Ő maga pedig nagyon nem örül neki és Fazekas Attila meg abszolút nem örül neki.

 

Valahol szegénységi bizonyítvány ez...szóval van még hova fejlődni!

 

Februárban ti is gyertek el, akik most lemaradtatok....én élveztem ezt a klubnapot....jó érzés rajongók között lenni. Mindenki egy kicsit lökött, mindenkin látszik, hogy egy picit más világban jár, talán egy-két emberen még kuncogunk is magunkban, de azért mégis jó egy ilyen nap, amikor kötetlenül és fesztelenül lehetünk azok amik vagyunk, kicsit őrült, kicsit furcsa lelki világú Star Wars rajongók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 10 hónappal később...
  • 4 hónappal később...

Február 15 -én lesz az újabb klubnap a Lurdy-házban.

 

Időpont: 2014. február 15., szombat, 10.00 - 14.00-ig

 

Helyszín: Lurdy Ház, Mi Mozink, 9-es terem. (1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.)

 

A belépődíj: 1000,- Ft. (Érvényes klubtagságival rendelkezőknek: 800,- Ft)

Gyermekeknek 10 év alatt 500,- Ft

 

A KLUBTAGOK 9.30-TÓL LÉPHETNEK A TEREMBE!

 

A KLUBNAP VENDÉGE LESZ SZABÓ SIPOS BARNABÁS, TYPHO KAPITÁNY SZINKRONIZÁLÓJA! HA SZERETNÉL VELE TALÁLKOZNI, KÖZÖS FOTÓT KÉSZÍTENI VAGY DVD-T DEDIKÁLTATNI, AKKOR MINDENKÉPPEN GYERE EL!

 

A rendezvény programja előzetesen így néz ki, és folyamatosan bővül:

 

- The Making of Star Wars. A közelmúltban jelent meg a klasszikus trilógia filmjeinek készítését bemutató könyvsorozat harmadik kötete, mely után mindhármat kiadták elekronikus változatban is. Ezek jó néhány olyan exkluzív videó-anyagot tartalmaznak, melyek korábban sehol sem lettek publikálva. Ezekből mutatunk be nem kevesebb, mint 18-at (!), méghozzá feliratozva.

 

- Celebration Europe II. Az októberi klubnap műsorából időhiány miatt kimaradt helyszíni riportokat is megtekinthetitek majd, természetesen feliratosan.

 

- Star Wars: Force Attax cserebere. Ha vannak felesleges Force Attax-es kártyáid, hozdd el, és cseréld el a klubtagokkal!

 

- A Star Wars-logo. Ki gondolta volna, hogy a hetvenes évektől napjainkig mennyi féle logo került forgalomba a Star Wars-galaxisban. Ezekből bemutatunk mi is egy jó párat, méghozzá Zsigmond Tamara segítségével.

 

- Star Wars-Quiz. A megmérettetés ezúttal sem lesz könnyű, ugyanis a legutóbbi alkalomhoz hasonlóan nem tesztlapon, hanem élőben, a közönség előtt állva kell megmérkőzniük a játékosoknak. Aki előbb gyűjti össze a győzelemhez szükséges pontmennyiséget, az győz...

 

- Szikronbemutató. Mielőtt Szabó Sipos Barnabással beszélgetnénk, a Star Wars-filmek segítségével bemutatunk néhány érdességet a szinronok technikájából.

 

- Évfordulók. Mi történt 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35 és 40 évvel ezelőtt a kedvenc galaxisunkban? Megtudhatjuk egy összeállítából.

 

- Cserebere és kirakodóvásár, melyen játékok, könyvek, képregények, és sok más megtalálható a galaxis minden szegletéből.

 

- ...és sok más érdekesség a Star Wars galaxisból!

 

 

 

Februári vendégünk: Szabó Sipos Barnabás.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szoktam kapni e-meilben meghívót, és bennem is felmerült, hogy megint el kellene menni kicsit nosztalgiázni. 4 éve voltam utoljára, és ugyan nem hiszem, hogy sokat vesztettem volna azzal, hogy azóta kihagytam (információt biztos nem), de hátha most lesz valami érdekes. A kirakodóvásár meg kimondottan érdekel, anno az SW Monopoly-mat és a Tatooine Ghost regényt is ott vettem. :)

 

MissKarrde: sajnálom, hogy nem jössz, de a diplomaosztó természetesen sokkal fontosabb. :) Amúgy is esedékes egy dumálós talizásunk megint (a forralt borozós is remek volt :)), majd választunk hozzá egy másik hétvégét. :).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Meg volt a klubnap. Kicsit későn értünk oda, Szabó-Sipos Barnabás már éppen anekdotázott. Jó volt a beszélgetés, érdekes témákat érintettek. Volt kirakodóvásár is amit a riport után megnéztünk. Volt sok szép és jó cucc. :) Ismerős arccal is sikerült összefutnunk Atlas személyében. Jó volt vele pár szót váltani. A végén még leadtak pár általam nem ismert kisfilmet a klasszikus trilógia korszakából amik elég szórakoztatóak voltak. :) Hét-nyolc év szünet után meglepően élvezetes volt újra klubnapon részt venni, bár a helyszín nem éppen a legszerencsésebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt ez rossz program. :) Nem mondom, hogy évente mind a három szokásos alkalomra elmennék, de pár év kihagyás után jó volt ott lenni. A kirakodóvásár mindig is érdekelt, most is sikerült egy 2010-es kiadású Topps TESB 3D-s kártyagyűjteményt beszerezni - valami eszméletlenül szép!

A making of kisfilmekre pedig azt merném mondani, hogy a kártya mellett már azok miatt érdemes volt elmenni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt ez rossz program. :) Nem mondom, hogy évente mind a három szokásos alkalomra elmennék, de pár év kihagyás után jó volt ott lenni. A kirakodóvásár mindig is érdekelt, most is sikerült egy 2010-es kiadású Topps TESB 3D-s kártyagyűjteményt beszerezni - valami eszméletlenül szép!

A making of kisfilmekre pedig azt merném mondani, hogy a kártya mellett már azok miatt érdemes volt elmenni. :)

Valóban jók a kártyák bár zsebbenyúlós darabok voltak. :) A kisfilmek pedig tényleg meglepően jók voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

bár a helyszín nem éppen a legszerencsésebb.

A helyszín igen felemás, nekünk pl. nem volna annyira az, mert Zugló és 1-es villamos megközelítéssel teljesen rendben van, pont a Lurdy előtt áll meg, csak éppen az 1-es villamos vonalát most felújítják.

Ennyi idő után biztosan jó volt részt venni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes volt, érdekességnek meg pláne. :)

 

Összeakadtam Darth BAT- al is. :lol: A lépcsőn álltam erre valami Boba Fett páncélos ürgének a puskacsöve beleakad a kabátomba. És hát ki más lehetett volna mint Darth BAT a nagy animációs mágus? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Emberek. EMBEREK!!!

 

(lehet hogy valamelyik topicban már volt róla szó, de bevallom nem olvastam végig őket - szóval ha már volt, hagyjátok figyelmen kívül) :)

 

 

Egészen eddig furcsálltam hogy nem igazán olvashattam a hetedik résszel kapcsolatban olyan éles kritikákat mint amilyeneket a PT részeivel kapcsolatban sokan - nem feltétlen jogosan - megfogalmaztak. DE MOST!!! "Végre" elkezdődött.

 

Eddig csak olyan kategória volt hogy PT hater, de most már megjelent az első habzószájú ST hater is.

 

Kötelező olvasmány a következő cikk.

 

ST hater kritika

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film harmadik megtekintése után rövid, tömör és lényegre törő vélemény következik:

 

Az ébredő Erő k*rva jó!

 

:D

 

Ami meg ennek a Barta Zolinak, vagy kinek az írását illeti, fikarcnyi kedvem sincs elolvasni. Totálisan herótom van a PT fikáktól, nem akarom magam terhelni az ST fikákkal is pluszban. Bele sem olvasok!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barta Zoli igazából SW hater csak eddig megszokásból úgy csinált mintha szeretné az eddigi filmeket. Most végre kiengedheti a gőzt. Én ennek csak örülök :D

Sose bírtam, mert mindig abban a szerepben tetszelgett, mintha ő egy személyben képviselné az egész hazai SW-fan közösséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik engem szidnak, hogy nem lehet ellenvéleményük itt meg hasonlók, azok vajon mit szólnak ehhez az íráshoz? :) Bartának már régen le kellett volna mondania. Ezt az írást olvasva megint itt a remek alkalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő egyszerre képviseli azt a két tábort, akiknek nem tetszik az Ep7: az egyiknek azért, mert túlságosan hasonlít az Ep4-hez, a másiknak meg azért, mert Kylo Ren nem hasonlít Darth Vaderre. Ő is pont ezt a két dolgot említi.

Nem tudom, mi értelme van az ilyen hasonlításnak. Egy ilyen film vagy magával ragad, mert olyan a hangulata, szórakoztató a története, érdekesek a karakterei, és érdekel, hogy mi lesz a sorsuk, vagy az illető végérvényesen felnőtt. :) Ha ilyen lett volna, amikor az Ep4-et látta, akkor lehet, hogy az sem tetszett volna neki. Anyukámnak pl. sosem tetszett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sose bírtam, mert mindig abban a szerepben tetszelgett, mintha ő egy személyben képviselné az egész hazai SW-fan közösséget.

Igen ez az egyik. A másik hogy élőben a napnál is világosabb hogy semmi örömét nem leli az SW-ben. Imád a központban lenni, ezért nem hagyta maga mögött a témát, de ahogy a Celebration-ön viselkedett az egészen kriminális volt. Semmi baj ha valaki nem SW fan de akkor legalább ne csináljon úgy és ne játsza az ország vezető SW fanja szerepét.

 

Riddick: tömör de velős :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.