Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Remélem is, hogy abbahagyják addigra. Mondjuk múlt héten felfüggesztették hétvégére, ha nem is marad végleg abba, most is felfüggeszthetnék a hétvége erejéig.

 

Orki, teljesen abban a tudatban voltam, hogy busszal szoktál Pestre jönni.

rászoktam a vonatra occsóbb :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelen állás szerint én is megyek (s ha a kémeimet nem dezinformálták, akkor Plok is jön). Úgy tervezzük, hogy bemegyünk a klubnapra, márcsak Tibi miatt is, aki kizárólag ilyen alkalmak miatt bújik elő a titkos bázisáról, s a klubnap után mindig valami nagyon sürgős tennivalója van, ami miatt nem tud maradni :lol:

 

Egyébként kész vicc ez a sztrájk - először magukba kellene szállniuk, hogy milyen munkát végeznek (főleg a nagyszájú szakszervezetisek...), s ha már megfelelő minőségű szolgáltatást nyújtanak, akkor dumáljanak (a privatizációs részesedési követelés meg már egyenesen abszurd - nem is tudom, hogy sírjak, vagy nevessek rajta). Szerintem a legtöbbünk munkahelyén az ilyen akciókat nem béremeléssel, hanem kirúgással honorálnák...

Az pedig teljesen korrekt felvetés, hogy ha szombatig be is fejeződik a munkabeszüntetés, akkor sem biztos, hogy időben helyreáll a vasúti közlekedés rendje. Múlt pénteken "csak" három órát sztrájkoltak, aztán valamikor késő estére, vagy másnap hajnalra hozták be a lemaradást - szánalmas...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. Bezzeg ifj. Gibsz Jakab, Öcsörég-Bivalyb*sznádi illetőségű, gépesített szotyolahámozó sose jut ilyen lehetőséghez, hogy megbénítsa az egész országot.

 

Tibur elől meg kérlek szépen el kell torlaszolni az összes menekülési útvonalat. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszavonom korábbi véleményemet. Úgy néz ki, péntekig biztos eltart a sztrájk. Ebből következően tényleg szinte kizárt, hogy szombaton menetrend szerint menjen minden vonat, ahogy azt kellene. :) Azt írja az origo, hogy most csak a Déliben van forgalom, a Keletiben és a Nyugatiban nincs. Pécs nem fogad vonatokat.

 

Mi lesz ebből...? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, de a MÁV sem igazán hajlandó semmire, még az elégséges szolgáltatásokról sem tudtak megegyezni. Ha az meglenne, tudnánk legalább, hogy reggel tuti van két vonat meg este is. Nekem még a Nyugati sem kéne, elég ha Kőbánya-Kispestig bejutnék.

De így?? Utálom már az egészet :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. Bezzeg ifj. Gibsz Jakab, Öcsörég-Bivalybasznádi illetőségű, gépesített szotyolahámozó sose jut ilyen lehetőséghez, hogy megbénítsa az egész országot.

 

Tibur elől meg kérlek szépen el kell torlaszolni az összes menekülési útvonalat. :D

Bazz, bátyó ha a parlamenti büfében Bözsi néni kávéfőző és szendvics kenegető helyettes sztrájkolna, akkor lenne eredmény. Honatyáink koffein nélkül nem bírnák azt a hüdenagyonháttényleg kemény és lélekölő munkájukat.

 

:) ELKURTÁK A FÓRUMTALINKAT!!!!!! :D Ezért a turániak péppé verik a rohamosztikat, a vörös őröket, egész Coruscantot.............. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor én leszek az első :cool:

Maga a klubnap szerintem sokkal jobban sikerült, mint a novemberi. Feltettem magamban, hogyha megint unalmas vagy fárasztó lesz, mint múltkor, akkor félidőben csatlakozom Bomarrékhoz, de erre nem volt szükség.

Utána a fórumtali kicsit nehezen indult a számomra, és sajnos mire jobban belejöttem, el kellett jönnöm - de majd legközelebb ...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes kis klubnap volt, a filmesektől pl egy darabig az ajtóban dekkoltam. Megnézhető majd valamelyik Kultúrházban a felvett és összevágott műsor :cool:

Egész jó volt a duma is utána, bár nem maradtunk sokáig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. :D Jó volt a műsor is, meg utána az összeröffenés.

Ámbár meg kell jegyeznem, SimonZ és Bomarr némi szégyenérzettel töltött el amikor klubnap után csatlakoztunk hozzájuk és két óra "dinom-dánom" után is még az asztallap fölött találtuk őket. :D:cool: Ennyi idő alatt azért már lehet "jól érezni" is magának az embernek. :D

Node tényleg klassz kis nap volt, remélem a legközelebbi si lesz olyan mint ez volt, hanem jobb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ámbár meg kell jegyeznem, SimonZ és Bomarr némi szégyenérzettel töltött el amikor klubnap után csatlakoztunk hozzájuk és két óra "dinom-dánom" után is még az asztallap fölött találtuk őket. :D:cool:

Oh, asszem Zoli nevében is nyilatkozok, mikor ezuton kérek elnézést józanságunkért... többet ilyen nem fordulhat elő :) Egyébként tényleg jó kis nap volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Jó hír a Magyar Star Wars Klub tagjainak! A május 10-i klubnapunkra meghívtuk Csernák János színművészt, Harrison Ford színkronizálóját, akivel természetesen nemcsak a Csillagok háborújás szinkronról, hanem a közelgő bemutató kapcsán a korábbi Indiana Jones-filmekről is fogunk beszélgetni. A műsor gerincét egyébként a Jedi visszatér premierjének 25. évfordulója adja, de emellett igyekszünk sok más érdekességet is felvillantani a galaxis életéből. A végleges műsortervet április második felében tesszük közzé!

 

 

Forrás: www.starwarsklub.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.