Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Jaja, ők voltak. Sajna később már elkerültük egymást. Egyébként mondták, hogy kedvenc rendzavaróink közül lesz ott egy-kettő, de nem látták őket.

ó, bárcsak így lett volna!

de igazság szerint ott voltak, csak arra vártak, hogy elmenjek Visa mellől, mert nem merték megközelíteni, amíg én is ott voltam mellette....

szóval ez az esemény meg is történt, amikor vásárolgatás közben elmentem a táskámhoz a pénzért.. és szegény Visa egyedül maradt...hacsak fél percre is...

 

annyit tudok még hozzátenni, hogy élőben közel sem annyira nagy a szájuk, mint amikor a fórumon írogatnak be mindenféle idegesítő hülyeséget...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ó, bárcsak így lett volna!

de igazság szerint ott voltak, csak arra vártak, hogy elmenjek Visa mellől, mert nem merték megközelíteni, amíg én is ott voltam mellette....

szóval ez az esemény meg is történt, amikor vásárolgatás közben elmentem a táskámhoz a pénzért.. és szegény Visa egyedül maradt...hacsak fél percre is...

 

annyit tudok még hozzátenni, hogy élőben közel sem annyira nagy a szájuk, mint amikor a fórumon írogatnak be mindenféle idegesítő hülyeséget...

Hu de odamentem volna hozzájuk egy kis "bájcsevejre"! Az a Macs gyerek (CommanderBly) amúgyis befenyített minket Tomival egyetembe, hogy hogy képzeljük azt, hogy helyre akarjuk rakni Nihilust.

Na most el is kezdet viszketni a tenyerem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fene essen a hülye tanulásba! Legközelebb nem hagyom ki a találkát, bár jó lenne függetleníteni magunkat a klubnaptól...

Valahogy ez, eddig sose akart összejönni :) Szóval fórumtalira legalkalmasabb időpont ált. a klubnapi rendezvény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki szerintem azon röhög, ahogy ti folyamatosan "lekoppintjátok" magatokról azt a szerencsétlent. :)

hát igen...

ezek a lekoppintások pedig csak egyre durvábbá és durvábbá fognak válni...

na, majd megint elkezdenek piszkálni a stílusom miatt, de hát nem őket zaklatják még iwiw-en is,hogy vegyem már fel őket msn-re, stb...

én nem piszkálni akarom őket, de engem kifejezetten zavar az, amit a fórumon művelnek, és ahogy teszik azt, ráadásul nem csak 1-2 topicra korlátozva, hanem ha valamihez nincs semmi közük és ráadásul halvány lila gőzük sincs róla mirről van szó, na még ott is okoskodnak, aztán még nekik áll feljebb, ha megmondja az ember a tényeket.

arról ne is beszéljünk, hogy "miért nem törölték még ezt a topicot?" meg "úgy szeretem a saját hozzászólásaimat visszaolvasni"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre nagyon vigyázzatok Barbi. Nehogy a saját negatív dolgaitokról beszéljetek nekik, mert könnyen visszahallhatjátok ( olvashatjátok) őket tőlük.

 

Sorry az OFF-ért, de akit csak lehet óvok attól az egy-két tenyérbemászó alaktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre nagyon vigyázzatok Barbi. Nehogy a saját negatív dolgaitokról beszéljetek nekik, mert könnyen visszahallhatjátok ( olvashatjátok) őket tőlük.

 

Sorry az OFF-ért, de akit csak lehet óvok attól az egy-két tenyérbemászó alaktól.

köszi a tanácsot

de csak fórumon "tartom velük a kapcsolatot"

és nem igazán beszélünk személyes dolgokról

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyik étteremben voltatok?

A Pláza bowling klubjában, bár a hivatalos nevét nem tudom. Célszerű és nagyszerű is volt, mivel csak két lépés a mozitól :D Bárki ajánlotta, jó ötlet volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fene essen a hülye tanulásba! Legközelebb nem hagyom ki a találkát, bár jó lenne függetleníteni magunkat a klubnaptól...

Érdemes lenne, bár tapasztalat, hogy akkor rettenetesen nehéz közös időpontot találni, de csak megbírkóznánk a problémával :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért most valljuk be összintén...Bomarrnak volt tartása. Te pedig már egyre sűrűbben pislogtál feéfelé az asztal alól :D

Tudom, tudom...gyömbéresnek pofát súlyba. :)

Én nem vettem észre, hogy nem lett volna tartásom... Bár egész nap csak egy zsemlét ettem reggel, szóval így iszogatni előbb megárt. De tényleg nem éreztem semmi problémát. De gyömbér mellől könnyű leszólni a másikat. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem vettem észre, hogy nem lett volna tartásom... Bár egész nap csak egy zsemlét ettem reggel, szóval így iszogatni előbb megárt. De tényleg nem éreztem semmi problémát. De gyömbér mellől könnyű leszólni a másikat. :D

Áh, egy fenét. Csak irigyellek. :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.