Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

mennék, ha tudmám merre van a duna plaza?

Na figy, leányom, ha a Ferenciek terére érkezel (mintha oda jönne a buszod, nem?, de javíts ki, ha tévedek, és akkor próbállak elnavigálni máshonnan), akkor fel a metróra (kék, vagyis hármas vonal), Újpest-Központ felé, és Gyöngyösi utcánál kell leszállni, ahogy Krande is írta. A metróból eleve van feljárat a Plázába, de ha feljössz az utcára, a túloldalon van egy baromi nagy épület, az a DP :D

De egyébként meg telón tudunk értekezni, ha bármi gond lenne.

Mi valószínűleg Köbánya-Kispestig megyünk csak vonattal, és onnan metróval, mert így olcsóbban jön ki a vonatjegy, máskülönben talizhatnánk valahol. Na most nem bátyódat mondom, ő valószínűleg egyénileg oldja meg az utazást, mert ugye másfelől jön :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mehetnénk a nyugatiig? :D Nem sokkal olcsóbb metrójeggyel sem (ha olcsóbb egyáltalán).

Kk-ig 675 vonat +230 bkv.

Nyugatiig 900 vonat +230 bkv.

Legutóbb te szerettél volna nagyon Kispestig menni, azért szálltunk le ott :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, legyen úgy. Csak nekem most vissza is kell majd jönnöm! Ráadásul sört is fogok inni előtte (vagy is remélem). :D Állítólag az ivó is a nyugati környékén van. Nekem így lenne a kényelmes. :D Na de majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El is felejtettem a sörözést. Tulajdonképpen jó nekem a Nyugati, mivel innen még úgyis megyek tovább :D

Sörözés után majd feltámogatlak valami vonatra, aztán elválnak útjaink :D

 

Krande, szerintem nem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha DP-be is mész akkor mindenképp olcsóbb ha metrózol :D .

Akkor metrózunk! Visszafelé is, és majd kispesten felszálok a vonatra (már ha tudok :D ).

 

Karrde kedves, azt viszont neked kell kiválasztani, hogy melyik vonattal menjünk !?!?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor eddig: Karrde, Pildi, Krande, Orki (?), Oldi, lokatelli, Dzséjt, Bomarr, Ody.

 

Jó kis névsor. :D Helyet meg már most keressünk, és ne akkor kóvájogjunk ott, mint gólya fos a levegőbe! Frenkie aktivizáld magad. :D

 

Ja és remélem azért SimonZ is jön! Mostanában kicsit eltűnt. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor eddig: Karrde, Pildi, Krande, Orki (?), Oldi, lokatelli, Dzséjt, Bomarr, Ody.

 

Jó kis névsor. :D Helyet meg már most keressünk, és ne akkor kóvájogjunk ott, mint gólya fos a levegőbe! Frenkie aktivizáld magad. :D

 

Ja és remélem azért SimonZ is jön! Mostanában kicsit eltűnt. :lol:

Sajnos nem tudok menni, azért nem is írtam ide.A krimót le tudom írni hol van.Az a lényeg nem? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ám lenézni a vidékieket... már csak azért sem, mert 9-szer többen vagyunk, mint a pestiek...

Nem lenézés. Ody ezt érti, ő mondta nekem anno, hogy várja a metrózást, sőt a fórumban is írta, hogy ez neki élmény volt. Cegléd meg amúgy is elég nagy város, max annyi a különbség hogy ott nincs metró és tisztább a levegő :lol: .

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.