Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Engem elég nehéz lesz felismerni "mert hol ilyen vagyok, hol olyan. Bámulatosan tudom változtatni az alakomat. Ha akarom, olyan vagyok mint egy szőrpamacs. Vagy... paróka. Vagy egyujjas kifordított bundakesztyű. Vagy szobafestő pemzli. Vagy papucs orrán pamutbojt.

Most leginkább szőrsapkához hasonlítok, ahogy ülök az ágon, egy szép hosszú ágon, föl meg le, mivel egy szellő hintáztatja az ágat."

:)

Ez nagyon jó. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a mai klubnap, és ezen most nem is igazán a műsort értem :) Az hagyott kívánnivalót maga után. A kvíznyerteseknek gratula :)

Jó volt megismerni Pildit, és egy igazán remek ajándékkal térhetek haza :lol:

Skaccok, meddig maradtatok aztán?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a mai klubnap, és ezen most nem is igazán a műsort értem :) Az hagyott kívánnivalót maga után. A kvíznyerteseknek gratula :D

Jó volt megismerni Pildit, és egy igazán remek ajándékkal térhetek haza :)

Skaccok, meddig maradtatok aztán?

Szerintem is nagyon jó volt! Pildi is jó volt, meg orki is, meg a sör is. :lol: Nagyon köszönöm mégegyszer SimonZ-nek a SAGA posztert!!

 

Karrde. Hét órakor jöttünk el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó volt ez a mai nap. A műsor szerintem is a leggyengébb volt az elmúlt két év terméséből, de sebaj - nagyon jó volt személyesen is megismerni benneteket, és örülök, ha ez kölcsönös :lol: . Mivel korábban soha nem fórumoztam, új élményként ért, hogy egészen más úgy írni ide, hogy sok emberről már tudom, kiket rejtenek az avatarok. És az is nagyon jó érzés, hogy valószínűleg egyébként soha nem találkoztunk volna, minimum azért, mert földrajzilag annyira szétszórtan élünk, de mert a korunk és ebből adódóan az életünk napi menete is lényegesen eltérhet, de a Star Wars szeretete is bőven elég, hogy jól érezzük magunkat egymás társaságában - legalábbis én jól éreztem magam veletek :) (ha csak rajtam múlt volna, maradtam volna még...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én fél öt után léptem le, fájó szívvel... :) Az az érzésem, sűríteni kéne a fórumtalálkozókat.

 

Ody: Nagyon szívesen. :lol:

Pildi, Orki, sör. Illedelmes sörrendet, akarom mondani, sorrendet állítottál. :)

 

A klubnap műsora katasztrofális volt, még gondolkodom rajta, ne írjak-e egy mailt a klubvezetőnek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy ennyire jól érezte magát mindenki! Bár ez érződött a hangulaton, a beszélgetésen, mégis jó leírva is látni. :)

 

A műsor egyébként tényleg elég gyengus volt. Nem érte meg a 600 forintot (inkább ittam volna még egy sört)! A celebration blokk egyszerűen szánalmas volt. Pedig én csak abból ítélek, amit itt mi beszámoló gyanánt kaptunk! Bomarr írásai ezerszer jobban visszaadták a hangulatot, mint Bartha "Dzsedáj" Zoli logisztikai problémákkal terhelt 'előadása'... Egyébként én azt se értem, hogy miért nem lehet egy SW klip alá SW zenét bevágni? De ez már igazán csak hab a tortára... De nem füstölgök, mert lényegében a társaság miatt mentem, az meg nagyon jó volt. :lol:

 

Külön gratulálok a fórum tagoknak, akik taroltak a kvízen. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is nagyon jó volt! Pildi is jó volt, meg orki is, meg a sör is. :) Nagyon köszönöm mégegyszer SimonZ-nek a SAGA posztert!!

 

Karrde. Hét órakor jöttünk el.

HMMMMM???? Én ott se voltam sajnos! Anatómiáztam, a lándzsahal keringését tanultam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HMMMMM???? Én ott se voltam sajnos! Anatómiáztam, a lándzsahal keringését tanultam.

Áááááá akkor kevertünk valakivel. :) Bocs' :lol:

 

Karrde! Ki volt az a barnahajú lány, akivel beszélgettetek a műsor előtt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

S támogatom SimonZ felvetését: elkéne több fórumtali :)

Én is! Nem hiába volt már többször szó róla, aztán szinte soha nem lett semmi :lol: Tudom, hogy milyen jó tud lenni egy ilyen tali :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MOst sírok a nevetéstől! Ők akikre varánusz nyomul mi!

Jaja, ők voltak. Sajna később már elkerültük egymást. Egyébként mondták, hogy kedvenc rendzavaróink közül lesz ott egy-kettő, de nem látták őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon jól éreztem magam!

 

Szuper volt a hangulat.

Program valóban nem volt a legizgalmasabb, leg figyelemfelkeltőbb.

Fazekas Attila kb 8 mondatos beszélgetése egyszerűen minősíthetetlen, ennél már csak a CelEU beszámoló sikerült jelentéktelenebbre.

De Versényi László egyszerűen zseniális volt!

Magasan a legjobb az eddigi szoinkronosok közül.

Grúber fölé a párját ritkító memóriája emelte. Olyan részletekig emlékezett eddigi munkáira, hogy aki felkészül belőle, sem tudná jobban(Bár az autogram osztásnál megjegyezte, itt egyesek jobban ismerik őt, mint saját magát.).

 

A két "régi motoros" volt a legprofibb. Azután szorosan jön Zsigmond Tamara. Majd a kicsit félszeg Kőszegi, aki nem nagyon oldódott fel a rajongói közegben. Majd a kicsit magától elszállt Áni zárja a sort.

 

A kvízes nyereménynek külön örültem, mikor itthon már tüzetesebben átnéztem. Ha ott lettem volna Londonban, akkor biztos, ilyen kacatokkal megpakolva tértem volna haza. szórólapok reklámanyagok, ezek ingyen vannak, és ezeket én szeretem eltenni.

 

Külön szeretném megdícsérni Pildi kislányát, aki nagyon aranyos volt és példamutató magatartással ülte végig a "nagy gyerekek" dumapartiját.

 

Nagyon örültem a tegnapnak, én is remélem lesz még ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Versényi László tényleg magasan a legjobb volt. Erről beszéltünk is.

 

Pildi kislánya tényleg megér egy-két szót! Nagyon aranyos volt, és tényleg zokszó nélkül tűrte a nagyok zagyvaságait. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén, igazán jól esik a baráti fogadtatás és a pozitív visszajelzések a személyemet és a lányomat tekintve :lol: , különösen annak figyelembe vételével, hogy az SW-n kívül a többi témához nem nagyon tudok hozzászólni (idő hiányában nem nézek sorozatokat, és más tévéműsort is ritkán :) , bár néha jó volna).

 

Egyébként csodálom azt (és ezt néhányatoknak a helyszínen mondtam is), hogy amikor én új tagként felvetettem olyan témákat, amelyeket már ti is átbeszéltetek régebben esetleg többször is, ismét lelkesen fellángolt a vita köztetek, és én sem lettem letorkolva, hogy nézzem át a régebbi hozzászólásokat, hanem bekapcsolódhattam a vitába. Ez olyan szintű nyitott és kulturált hozzáállás, amivel ritkán találkoztam eddig bármilyen más téren is, és ezért elismerés illet mindenkit közületek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem azt én is mondtam, hogy azért nagyon jók a felvetéseid, mert kicsit más apektusokat is feszegetnek. Legalábbis ahogy én észrevettem. Persze a viták később már újra a régi mederben zajlanak, de ez nem baj, mert ennek ellenére nem ismételjük magunkat. :) Mindig van ezekben valami plusz, ami addig nem volt. Egy friss, másabb nézőpont ami eddig volt. Ezt képviseled általában Te, pildi. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.