Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Nem lenézés. Ody ezt érti, ő mondta nekem anno, hogy várja a metrózást, sőt  a fórumban is írta, hogy ez neki élmény volt. Cegléd meg amúgy is elég nagy város, max annyi a különbség hogy ott nincs metró és tisztább a levegő :lol: .

Régebben érdekesebb volt a metrózás :D Örülök, ha tetszett Cegléd.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah és még egy hozzáfűzni való van, itt a legnagyobb a népsürűség, ami azt jelenti, hogy nyomorgunk. Inkább sajnálni kell azokat, akik itt élnek :lol:.

Majd sajnálom őket, ha ők is engem, hogy vidéken a nagy családi házakat mennyivel rosszabb fenntartani, meg a kerttel is foglalkozni kell :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem, különben is igyekszem olyan vonatot nézni, ami neked is jó.

Dehogyde. :lol:

Én eddig csak az Elvirán nézegettem a vontatókat. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, most látszik borulni nekem az egész. Családi okokból úgy tűnik szonbat délelőtt nekem bölcsebb lenne itthon ülni. Ez van. Vegyük úgy, hogy nem leszek.

 

Rog: légyszi add a korongot Bomarrnak, asszem ő körülünk a Budapesthez legközelebbi. Tőle már relatíve könnyem hozzám kerül idővel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már sokkal előbb is írhattad volna mert már jó ideje folyik itt az ecsetelés és én csak pár szót váltottam Krandéval.

Például a ti ecsetelésetek Karrdéval is mehetett volna privátban. :para:

Köszönöm!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már sokkal előbb is írhattad volna mert már jó ideje folyik itt az ecsetelés és én csak pár szót váltottam Krandéval.

Például a ti ecsetelésetek Karrdéval is mehetett volna privátban. :para:

Köszönöm!

Én az ilyen egy szavas 'okés' és 'köszi' hsz-ekre gondoltam.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak szerda van :para: Én meg fenn vagyok, de te nem :D

Mindegy, ha nem jönnél, akkor tudd, hogy a záhonyi gyorsot néztem ki elsőre (az előtte való szegedi értelemszerűen nem jó, az utána lévó zónázó meg negyed tizenegyre van bent a Nyugatiban, és az indulási állomás miatt amúgy sem jó):

Törökszentmiklós: 7:53- Cegléd: 8:42- Albertirsa: 8:55- Bp. valamikor 10 előtt, attól függően, hol szállunk le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És lesz előtte valami találka? Vagy majd összefutunk? Ugyan képeket már láttam rólatok (CelEu beszámoló, iwiw), de nem esküszöm meg rá, hogy bárkit is felismerek majd élőben. Lokatellivel ugyan már személyesen is találkoztam, de pocsék az arcmemóriám (mellesleg minden egyéb memóriám is). Vagy legyen nálam valami feltünő, és majd ti ismertek rám 11 előtt pár perccel a mozi előtt?

Mondjuk, lesz velem egy vörösesszőke 8 éves kislány, mint különös ismertetőjegy :) - viszonylag kevés anya-lánya páros jár oda, ahogy én eddig láttam.

(Remélem, az a tény, hogy őt is hozom magammal, nem rémíszt el senkit - őt elsősorban a kirakodóvásár érdekli a legjobban, de az eddigi klubnap programokat is mindig érdeklődve végigülte, nincs vele gond.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi. Szerintem el sem lehet téveszteni egy olyan társaságot melyet tizenkét naprendszerben ítéltek el csendháborításért, csoportos garázdaságért és hiányos intelektuell megjelenésért. :lol:

A társaság simán megállná a helyét bármely körözvénylistán :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, szerintem egymásra fogunk találni :) Nekem a félhosszú hajamban van egy padawantincs, ez a legfőbb ismertetőjegyem, de 99,99 %, hogy totál feketébe leszek öltözve. Habár manapság sokan öltöznek így :D

Egyébként meg a 8 éves gyerkőc nem elriasztó tényező, Kisszivemmel pár hete úgy voltunk SW fórumtalin, hogy egy öt hónapos bébi is ott volt :)

És ha mondjuk később érsz oda, akkor a posztertartó már nálam lesz :D

De tényleg, jó páran össze fogunk csoportosulni, azokat kell keresni :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem elég nehéz lesz felismerni "mert hol ilyen vagyok, hol olyan. Bámulatosan tudom változtatni az alakomat. Ha akarom, olyan vagyok mint egy szőrpamacs. Vagy... paróka. Vagy egyujjas kifordított bundakesztyű. Vagy szobafestő pemzli. Vagy papucs orrán pamutbojt.

Most leginkább szőrsapkához hasonlítok, ahogy ülök az ágon, egy szép hosszú ágon, föl meg le, mivel egy szellő hintáztatja az ágat."

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te vagy a Rog Pom :lol:

Még egy kis segítség a team beazonosítására: ha látsz egy magas, jó kiállású, tarfejű, símaképű, izompólót viselő alakot... na az nem én vagyok :) Ellenben egy bőrkabátos, szakállas, vézna, hosszúhajú, baseballsapkás, szemüveges alak már lehetek én is.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te vagy a Rog Pom  :)

Még egy kis segítség a team beazonosítására: ha látsz egy magas, jó kiállású, tarfejű, símaképű, izompólót viselő alakot... na az nem én vagyok :) Ellenben egy bőrkabátos, szakállas, vézna, hosszúhajú, baseballsapkás, szemüveges alak már lehetek én is.

Annyira éreztem, hogy mégis lesz egy intellektuel típus a társaságban! :lol:

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.